Відправлення повідомлення власнику
Виталайт (ЄВРО-ЛАЙТІНГ)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Виталайт (ЄВРО-ЛАЙТІНГ)

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Гербіциди
26-12-16
Переглядів: 1211
№ 84011
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг показати на мапі
Власник Альянс Эко
Весь перелік товарів Ви можете побачити на нашому сайті www.agrogumat.ua

Призначення: післясходовий гербіцид з широким спектром дії на посівах соняшника.

Препаративна форма: ВРК (водорозчинний концентрат)

Діюча речовина: імазапір (15 г/л) + імазамокс (33 г/л)

Механізм дії: Виталайт слід застосовувати в період активного росту бур'янів. Дводольні бур'яни не повинні переростати фазу 6-ти листків (лобода біла — 4-х листків), а злакові — 4-х листків. При високій засміченості видами амброзії рекомендована фаза — до 4-х справжніх листя осоки. Крім зійшли до моменту обробки бур'янистих рослин, ЄВРО-ЛАЙТНІНГ® при попаданні в грунт стримує і проростаючі бур'яни. При вищевказаних фазах розвитку бур'янів соняшник, як правило, знаходиться в стадіях 2-6-ти справжніх листків. Не рекомендується застосовувати препарат до настання фази 2-х листків у культури.

При наявності проблем з заразихой: оскільки вовчок починає паразитувати на соняшнику досить пізно, для її ефективного контролю слід застосовувати гербіцид ЄВРО-ЛАЙТНІНГ® у фазу 8-10 листків у культури. У цьому випадку можливе незначне зниження ефективності препарату проти перерослих бур'янів, проте забезпечується надійне протидія ураження рослин соняшнику заразихой.

Спосіб застосування: тільки наземним способом. Внесення з повітря не зареєстровано та не рекомендується. Під час обробок уникати перекривання смуг нанесення. Витрата робочої рідини: 1,0-1,2 літрів на гектар. Обприскувач повинен бути відрегульований для рівномірного внесення. Витрата робочої рідини необхідно збільшувати при підвищеній густоті посівів культури та/або при великій кількості рослинних залишків на ґрунті.

Бакові суміші: застосовувати бакові суміші з іншими гербіцидами недоцільно (високоефективний препарат) і не рекомендується. Стійкість до змивання опадами Стійкий до змивання опадами через годину після обприскування. Руйнування гербіциду Розпад в ґрунті, головним чином, мікробіологічний, у меншій мірі при анаеробних умовах.

Боротьба з падалицею: для ефективного знищення падалиці соняшнику CLEARFIELD® у посівах послідуючих культур не слід застосовувати чисті сульфонілсечовини. Необхідно використовувати їх суміші з дикамбой, 2,4 Д або препарати на основі дикамбы і 2,4 Д у чистому вигляді. Гербіцид ЄВРО-ЛАЙТНІНГ® застосовувати тільки на гібридах соняшнику торгової марки CLEARFIELD®.

Переваги гербіциду Виталайт:
  • перший післясходовий гербіцид на цій культурі з широким спектром дії
  • одна обробка на весь вегетаційний період
  • може використовуватися в системах з мінімальною і нульовою обробкою грунту
  • подавлет і знищує злакові та дводольні бур'яни, в тому числі найбільш проблемні, а також заразиху
  • простота і гнучкість в строках застосування
  • діє через коріння і листя.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору