Відправлення повідомлення власнику
Інсектицид Кораген
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Інсектицид Кораген

189,74 USD/л
≈ 179,10 EUR/л
≈ 5 376,73 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
10-01-17
Переглядів: 955
№ 96686
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Інсектицид Кораген
Інсектицид Кораген
Препарат зареєстрований для застосування на картоплі і овочах, яблунях і виноградниках. Подробиці реєстрації дивіться у технічній характеристиці продукту.
 
Діюча речовина: 200 г/л хлорантранилипрол
Хімічний клас: антранилдиамиды
Препаративна форма: концентрат суспензії
Упаковка: пластикова банка 50 мл, 200 мл, 1 л, 5 л
 
Швидка зупинка корупції комах, потім інтоксикації. У перші години потім обприскування Кораген шкідник швидко втрачає здатність до живлення й руху, з остаточним паралічем і загибеллю протягом 2-4 днів. При цьому в культурі відсутні пошкодження в результаті швидкої зупинки читати.
Тривалий період захисної дії. Кораген характеризується тривалим періодом захисної дії (до 3 тижнів), спасибі трансламинарному проникнення діючої речовини, його хімічної стабільності в різних погодно-кліматичних умов і високої залишкової інсектицидної активності.
Дія на всіх стадіях розвитку шкідника. Кораген володіє ларвіцідним, а також овиларвицидным дією, яке спостерігається під час прогрызания отрожденной личинкою обробленої поверхні яйця. Це веде до миттєвої інтоксикації личинки, яка займається гине, не встигнувши вийти з яйця або відразу після виходу.СПЕКТР ДІЇ
Кораген високоефективний проти широкого спектру лускокрилих, жорсткокрилих та двокрилих комах (плодожерки, молі, листовійки, колорадський жук, картопляна міль, каліфорнійська щитівка та інші.). За межами РФ Кораген широко застосовується для захисту капусти, баклажанів, цибулі, пташки та інших культур.
 
МЕХАНІЗМ ДІЇ
У перші години потім обприскування Кораген шкідник швидко втрачає здатність до живлення й руху з остаточним паралічем і загибеллю протягом 2-4 днів. Кораген володіє новим, унікальним механізмом дії. Діюча речовина — хлорантранилипрол — впливає на рианодиновые рецептори (RyR), які регулюють м'язову і нервову активність комах за допомогою зміни рівнів кальцію в клітинах. В організмі комахи препарат активує вивільнення внутрішніх запасів йони кальцію навколо м'язів, з-за цього шкідник втрачає здатність скорочувати м'язи. Основна дія Кораген відбувається при надходженні всередину комах, а також через кутикулу (кишково-контактна дія). Перерозподіл Кораген в рослині відбувається за рахунок трансламинарного пересування хлорантранилипрола через клітини епідермісу стебла і по провідних судинах ксилеми, що сприяє потраплянню діючої речовини в новий приріст.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору