Відправлення повідомлення власнику
Інсектицид ВЕРТИМЕК
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Інсектицид ВЕРТИМЕК

100,92 USD/л
≈ 94,66 EUR/л
≈ 2 844,62 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
31-12-16
Переглядів: 974
№ 96113
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Інсектицид ВЕРТИМЕК
                              Інсектицид ВЕРТИМЕК
Інсектоакарицид кишково-контактної дії для захисту овочів захищеного грунту, квіткових та горшкових культур захищеного та відкритого грунту, а також яблуні і винограду від кліщів, трипсів та яблуневої мідяниці.
Діюча речовина: абамектин, 18 г/л
Хімічний клас: авермектины
Клас небезпеки: 2
Упаковка: флакон 1 л / 12×1 л
Термін зберігання: 4 роки від дня виготовлення
Переваги
· висока ефективність захисту рослин від кліщів, трипса і мінуючих комах
o ефективність проти кліщів, резистентних до інших акарицидам, є відмінним партнером у програмах антирезистентных
o мінімально впливає на корисну энтомофауну
· пригнічує шкідників на верхній і нижній стороні листа
o кишково-контактний механізм дії
o трансламинарная активність — швидко (через 2 години повністю) проникає в тканини рослини
o тривалий (до 3-х тижнів) період захисної дії дозволяє зменшити число обробок
· забезпечує отримання якісних рослин
o відмінно переноситься рослинами
o дозволяє приступити до збирання через 3 дні після обробки
o не залишає плям на рослинах
 

У багатьох країнах інсектоакарицид ВЕРТИМЕК, СЕ застосовують для захисту плодових, цитрусових, овочевих, ягідних і квіткових культур від кліщів, мінуючих комах, трипсів, листоблішок та ін. В Російській Федерації ВЕРТИМЕК, СЕ зареєстрований для захисту квіткових культур захищеного грунту та огірків захищеного грунту від кліщів і трипса. ВЕРТИМЕК, СЕ — це єдиний у своєму роді препарат для захисту рослин від шкідливих кліщів і комах. За своїм хімічним складом ВЕРТИМЕК, СЕ не споріднена жодному із зареєстрованих у світі акарицидів або інсектицидів.
Діюча речовина препарату ВЕРТИМЕК, СЕ — абамектин — належить до хімічної групи авермектинов, продуктів життєдіяльності грунтового гриба Stereptomyces avermitilis. Вперше авермектины були виділені та ідентифіковані у 1976 р. в Японії при проведенні оцінки антигельмінтного потенціалу зразків ґрунту з майданчиків для гольфу.
Існує дев'ять різних авермектинов. Абамектин — це суміш двох авермектинов: він містить мінімум 80% авермектину В1а і максимум 20% авермектину B1b, проявляють виняткову активність проти кліщів і комах, що пошкоджують рослини. Діє як антагоніст нейромедіатора гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК). Стимулює виділення ГАМК з пресинаптической мембрани нервових закінчень і збільшує зв'язування ГАМК з постсинаптическими рецепторами м'язових клітинах чутливих кліщів і комах. Зв'язування ГАМК з постсинаптическими рецепторами призводить до збільшення потоку іонів хлору в клітини, що, блокуючи передачу нервового сигналу, що призводить до незворотної паралізації шкідників і подальшої їх загибелі. Абамектин не впливає на холінергічну систему комах на відміну від багатьох застосовуваних инсектоакарицидов, що знижує ризик виникнення перехресної резистентності, особливо у разі шкідливих організмів з високим коефіцієнтом розмноження.
Абамектин має трансламінарну активність. Він проникає в тканини листків та утворює всередині своєрідні «резервуари», що містять діючу речовину. Ці резервуари і забезпечують тривалу залишкову активність проти кліщів і комах, що харчуються на оброблених листі. Після живлення субстратом, що містить абамектин, відбувається швидка парализация кліщів і шкідливих комах. Якщо на рослинах після обробки препаратом ВЕРТИМЕК, СЕ і залишаються шкідливі кліщі і комахи, то вони вже нерухомі і не харчуються. Таким чином, основний спосіб впливу на шкідника — кишковий. Поряд з цим препарат володіє і контактним дією в період від початку проведення обробки і до повного проникнення діючої речовини в тканини рослини.
Абамектин протягом декількох годин після висихання робочого розчину на обробленій поверхні проникає всередину тканин рослини. На поверхні аркуша його вже практично не залишається, і цю особливість успішно використовують в інтегрованих системах захисту рослин, зокрема, при випуску ентомофагів. Так як на поверхні рослин не залишається залишкових кількостей, корисні комахи не мають контакту з діючою речовиною препарату ВЕРТИМЕК, СЕ, в той час, як листогризучі, мінуючи і сисні шкідливі організми поглинають абамектин при живленні. Таким чином, препарат чинить мінімальний шкідливий вплив на корисних ентомофагів.
Перші культури, на яких був зареєстрований ВЕРТИМЕК, СЕ — квіткові та овочеві. І це не випадково. Основними шкідниками для них є кліщі та мінуючи комахи. Кліщі, зокрема павутинні, дуже добре пристосувалися до харчування на рослинах в умовах захищеного грунту, крім того, їх дуже складно виявити, особливо на початку заселення при низькій чисельності. Чисельність кліщів дуже швидко зростає. Наприклад, одна самка може відкласти до 100 яєць, при цьому тривалість репродуктивного періоду самки до 30 днів. Те ж відноситься і до минирующим комах, зокрема, до минирующим мухам, боротьба з якими утруднена через їх «прихованого» способу життя (личинка розвивається і живиться під епідермісом листка), а також з-за високої репродуктивної активності мінуючих мух (за 30-денний період життя самка може відкласти до 250 яєць, з яких через 3-5 днів з'являються личинки і починають харчуватися).
Проведені досліди та виробниче застосування инсектоакарицида ВЕРТИМЕК, СЕ в умовах захищеного грунту показали, що необхідною умовою успішного застосування препарату у захисті рослин від кліщів є насамперед рівномірний розподіл робочого розчину з обробленої поверхні, при цьому важливо не допускати його стікання з листя. Це досягається шляхом зменшення розміру крапель і одночасного зменшення витрат робочої рідини. Для успішного захисту рослин необхідно проводити дві зближені обробки з інтервалом 5-7 днів, що дозволить придушити розвиток кліщів на тривалий період. Загальні рекомендації — витрата препарату не повинен бути менше 0,7 л/га, а витрата робочої рідини не повинен перевищувати 1000-1500 л/га.
 

Призначення: ВЕРТИМЕК, СЕ — несистемний інсектоакарицид кишково-контактної дії, призначений для захисту огірків захищеного грунту від павутинного кліща і трипсів, квіткових культур захищеного грунту павутинного кліща.
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Виноград Виноградний повстяний кліщ 1-1,5 28(2)
Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 600-1000 л/га.
* —(3)
Павутинні кліщі 0,75–1 28(2)
Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 600-1000 л/га.
* —(3)
Горшкові культури захищеного грунту Звичайний павутинний кліщ, західний квітковий трипс 0,5 3(3)
Обприскування в період вегетації в концентрації 0,05%. Витрата робочої рідини 1000 л/га.
* —(3)
Огірки захищеного ґрунту Павутинний кліщ 0,8–1 3(2)
Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 1000-3000 л/га.
* —(3)
Павутинний кліщ, тютюновий і оранжерейний трипси 1-1,2 3(1)
Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 1000-3000 л/га.
* —(3)
Перці, баклажани, томати закритого грунту Павутинний кліщ 0,8–1,2 3(2)
Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 1000-3000 л/га.
* —(3)
Квіткові культури захищеного грунту 1-1,5 3(3)
Обприскування в період вегетації з інтервалом 9 днів.
* —(3)
Квіткові культури відкритого грунту 0,5–1,5 3(3)
Обприскування в період вегетації в концентрації 0,05%. Витрата робочої рідини — 1000-3000 л/га.
* —(3)
Яблуня Кліщі 0,75–1 28(2)
Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 1000-1500 л/га.
* —(3)
Яблунева мідяниця 0,75 28(1)
Обприскування до цвітіння. Витрата робочої рідини — 800-1200 л/га.
* —(3)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): Як правило, ВЕРТИМЕК, СЕ не застосовується в бакових сумішах.
Період захисної дії: 2-3 тижні.
Швидкість впливу: Шкідники припиняють харчуватися протягом декількох годин, загибель шкідників наступає через 3-5 днів після застосування препарату ВЕРТИМЕК, СЕ.
Можливість виникнення резистентності: Відсутня за умови суворого дотримання розроблених фірмою рекомендацій. Для попередження резистентності рекомендується чергування препаратів з різних хімічних груп, що відрізняються за механізмом дії.
Технологія застосування: Чистоту бака, магістральних трубопроводів і наконечників, а також справність всього обприскувача перевіряють до початку захисних робіт. Потім визначають кількість і рівномірність подачі води через наконечники і порівнюють з розрахунковими даними по витраті робочої рідини на 1 га.
Застосовуйте препарат при першій появі шкідників. При невисокої і середньої інфекційної навантаженні достатньо однієї обробки для забезпечення ефективного захисту культури. За високої чисельності шкідників проведіть повторну обробку через 7 днів. Норма витрати робочої рідини повинна бути достатньою для повного змочування всієї листової поверхні культури. Не допускайте стікання препарату з обробленої листової поверхні. Обприскування проводиться в ранкові або вечірні години в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури. Після закінчення робіт з препаратом ретельно промити обприскувач і розпилюючий обладнання.
Не проводьте обробку при екстремально високої температури і вологості повітря; за допомогою обладнання, що забезпечує крупно-крапельний розпил.
Не проводьте полив дощуванням протягом 24 годин після обприскування.
Порядок приготування робочої рідини: заповніть ¼ -1/2 бака обприскувача чистою водою. Увімкніть мішалку, додайте розраховане і відміряну кількість препарату і продовжуйте заповнення бака обприскувача з одночасним перемішуванням. Продовжуйте перемішування під час обробки для забезпечення однорідності робочої суміші. Робочий розчин повинен бути використаний протягом декількох годин після приготування.
Зберігання препарату: Зберігати препарат в сухому складі пестицидів в інтервалі температур від -18°С до +35°С.
Термін зберігання: 4 роки з дня виготовлення.
 
Клас небезпеки: 2
Препарат токсичний для птахів, высокотоксичен для бджіл, риб і водних організмів.
Заборонено застосування в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 1 — високонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
· проводити обробку рослин ввечері після заходу сонця
· при швидкості вітру — не більше 1-2 м/с
· прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 4-5 км
· обмеження льоту бджіл — не менше 4-6 діб
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору