Інсектицид Актеллік

26,59 USD/л
≈ 24,62 EUR/л
≈ 712,63 грн./л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район показати карту
17.03.2017
Дата розміщення:
1149
Кількість переглядів:
96102
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
                      Інсектицид Актеллік
Несистемний фосфорорганический інсектоакарицид кишково-контактної дії для захисту складських приміщень і запасів зерна при зберіганні від комплексу шкідників комор.
Діюча речовина: пиримифос-метил, 500 г/л
Хімічний клас: фосфорорганічні сполуки
Клас небезпеки: 2 клас небезпеки (высокоопасное з'єднання), 3 клас, за стійкістю в ґрунті
Упаковка: каністра 5 л / 4×5 л
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Властивості
· висока швидкість придушення шкідників запасів, знищення шкідників та запобігання їх повторного появи
· висока персистування на інертних поверхнях, завдяки якій забезпечується тривалий період активності, що дуже важливо в захисті від комірних шкідників запасів при зберіганні, складських приміщень
· надійний засіб боротьби з шкідниками у важкодоступних місцях
 

Область застосування пестициду: для сільськогосподарського виробництва.
Призначення: АКТЕЛЛІК, К.Е. — несистемний фосфорорганический інсектоакарицид кишково-контактної дії, завдяки фумігантним властивостей і стійкості на інертних поверхнях, застосовується для захисту складських приміщень і запасів зерна при зберіганні від комплексу шкідників комор.
 
АКТЕЛЛІК, К.Е забезпечує надійний захист від шкідників основних сільськогосподарських культур у різних умовах їх вирощування
Висока ефективність інсектициду АКТЕЛЛІК, К.Е і його гарантовану якість боротьби з шкідниками пояснюється різними способами впливу на об'єкти:
 
Шляхи потрапляння крапель розчинуробочої рідини на зовнішні покриви комахи парів препарату на зовнішні покриви комахи
Способи впливу контактний: препарат проникає в тіло
шкідника ззовні
кишковий: потрапляння препарату в організм шкідника разом з їжею
При обробці рослин ефективність інсектициду АКТЕЛЛІК, К.Е на шкідників посилюється завдяки контактному, фумигантному дії та трансламінарну (глибинної) активності препарату.
 
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
3ерно продовольче, насіннєве, фуражне Шкідники запасів 0,016 —(—)
Обприскування. Витрата робочої рідини — до 500 мл/т зерна. Використання зерна на продовольчі та фуражні цілі при вмісті залишків препарату не вище МДР. Після обробки зерна термін допуску люден в зерносховище не раніше 1 добу.
* —(—)
Незавантажені складські приміщення та обладнання зернопереробних та харчових підприємств 0,4 мл/м2 —(—)
Обприскування. Витрата робочої рідини — до 50 мл/м2. Допуск людей у незавантажені приміщення та завантаження складів через 3 доби після обробки за умови відсутності діючої речовини в повітрі робочої зони або його вміст не перевищує ГДК. Допуск людей у приміщення раніше 3 діб після обробки можливий в засобах індивідуального захисту шкіри та органів дихання.
* —(—)
Територія зернопереробних підприємств та зерносховищ в господарствах 0,8 мл/м2 —(—)
Обприскування. Витрата робочої рідини — 200 мл/м2. Допуск людей у незавантажені приміщення та завантаження складів через 3 доби після обробки за умови відсутності діючої речовини в повітрі робочої зони або його вміст не перевищує ГДК. Допуск людей у приміщення раніше 3 діб після обробки можливий в засобах індивідуального захисту шкіри та органів дихання.
* —(—)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): сумісний з більшістю відомих пестицидів, за винятком лужних матеріалів та препаратів у формі змочуються порошків і дустом. Проте в кожному конкретному випадку змішуються препарати слід перевірити на сумісність.
Період захисної дії: до 8-12 місяців при боротьбі з шкідниками запасів.
Селективність: не селектівен.
Швидкість впливу: висока — на рівні більшості фосфорорганічних інсектицидів.
Можливість виникнення резистентності: відсутня за умови суворого дотримання розроблених рекомендацій. Для попередження появи резистентності рекомендується чергувати застосування інсектицидів із різних хімічних груп, що розрізняються по механізму дії.
Обмеження щодо транспортування, застосування та зберігання пестициду: забороняється застосування авіаційним методом і в особистих підсобних господарствах!
Маркування (включаючи знак небезпеки): ООН: UN1993; клас небезпеки — 3 (горюча рідина)
Технологія застосування: обробка незавантажених складських приміщень: до застосування препарату АКТЕЛЛІК, К.Е проведіть прибирання приміщення, звертаючи особливу увагу на важкодоступні місця, тріщини і щілини, де можуть ховатися шкідники. Зберіть пил, сміття, залишки зерна і порожню тару і знищіть в спеціально відведеному місці. Обприскування стін, підлог і обладнання, порожніх силосів і відсіків для зберігання зерна слід проводити двічі: одразу після розвантаження старих запасів і безпосередньо перед закладкою на зберігання зерна нового врожаю. Провітріть складські приміщення перед завантаженням зерна в оброблені сховища. Обробка зерна (насіннєве, фуражне, продовольче) перед закладанням на зберігання: існує два способу застосування препарату Актеллік для захисту зерна від шкідників комор при зберіганні: обробка всього обсягу зернової маси і поверхнева обробка зернової маси.
Обробка всього обсягу зернової маси (елеватори): обприскування проводять на конвеєрній стрічці перед надходженням зерна в силос елеватора. Для того, щоб забезпечити рівномірність обробки всієї зернової маси відкалібруйте опрыскивающее обладнання на рекомендовану норму витрати препарату, робочого розчину у відповідності зі швидкістю подачі зерна по транспортерній стрічці.
Поверхнева або пошарова обробка зернової маси (зерносховища в господарствах): попереджає інфікування зерна мігруючими шкідниками, а за рахунок фумигантных властивостей препарату буде захищений весь обсяг зернової маси. Відрегулюйте опрыскивающее обладнання (ранцевий обприскувач) на задану норму витрати препарату, робочого розчину (мелкокапельный розпил). Пошарово обприскуйте тільки поверхню насипу (висота кожного шару становить 40-50 см). Після закінчення робіт з препаратом ретельно промити обприскувач і розпилюючий обладнання.
Зберігання препарату: зберігати препарат у сухому темному приміщенні в інтервалі температур від 0°С до +35°С.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпеки: 2 клас небезпеки (высокоопасное з'єднання), 3 клас, за стійкістю в ґрунті
Заборонено застосування в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 1 — високонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
· проводити обробку рослин ввечері після заходу сонця
· при швидкості вітру — не більше 1-2 м/с
· прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 4-5 км
· обмеження льоту бджіл — не менше 4-6 діб
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО Торговый Дом "Агролига"
+380 50
+380 50 488 8100
показати
+380 67
+380 67 627 7767
показати
+380 50
+380 50 433 2244
показати
+380 50
+380 50 905 6406
показати

Контактна особа Алексей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

alexey77586
Продавець на agronovator з: 04.03.2011

Відправлення повідомлення
Вгору