Відправлення повідомлення власнику
Інсектицид ПРОКЛЭЙМ
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Інсектицид ПРОКЛЭЙМ

99,55 USD/кг
≈ 93,63 EUR/кг
≈ 2 782,80 грн./кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
31-12-16
Переглядів: 2535
№ 96139
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Інсектицид ПРОКЛЭЙМ
Інсектицид ПРОКЛЭЙМ
Трансламінарний інсектицид природного походження на основі эмамектин бензоату для захисту від гусениць лускокрилих шкідників
Діюча речовина: эмамектин бензоат, 50 г/кг
Хімічний клас: авермектины
Клас небезпеки: 3
Упаковка: коробка 1 кг / 10×1 кг
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Властивості
· Шкідники гинуть починаючи з фази яйця
ПРОКЛЭЙМ, ВРГ проникає через оболонку яйця, і личинка гине не виходячи з яйця або при отриманні летальної дози в момент прогрызания личинкою хоріона яйця.
· Протягом двох годин після обробки повністю проникає всередину листа, утворюючи всередині рослинних тканин резервуари, містять эмамектин бензоат
ПРОКЛЭЙМ, ВРГ тривалий час зберігається всередині тканин рослин. Гусениці гинуть, харчуючись тканинами рослин.
 
Завдяки овицидному дії ПРОКЛЭЙМ, ВРГ запобігає пошкодженню рослин (гусінь гине, не встигнувши потрапити на плід).
Освіта резервуарів всередині рослинних тканин забезпечує:
· високу ефективність як при високих температурах (вище 35°С), так і при великій кількості опадів;
· сумісність з биометодом (безпечний для ентомофагів через 2-24 години після застосування);
· тривалий захист рослин від ушкоджень — до 15 днів.
 
Для прискорення проникнення ПРОКЛЭЙМ, ВРГ всередину тканин рослини можна додавати в робочий розчин біологічне добриво ИЗАБИОН 300-400 мл/100 л води або КОРВЕТ, Ж 500 мл/100 л води.
 
Призначення: Трансламінарний інсектицид кишково-контактної дії для захисту капусти, томатів, винограду та яблуні від широкого спектру личинок лускокрилих.
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Виноград Гронова листовійка 0,3–0,4 7(1)
Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 600-1000 л/га.
* —(3)
Капуста білоголова Капустяна міль, капустяна совка, капустяна і репная білани 0,2–0,3 7(2)
Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
Томат відкритого грунту Бавовняна совка 0,3–0,4 5(2)
Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 200-400 л/га
* —(3)
Яблуня Яблунева плодожерка 0,4–0,5 10(3)
Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини — 800-1500 л/га.
* —(3)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): Сумісний з більшістю відомих пестицидів, тим не менш, перед приготуванням бакової суміші необхідно переконатися у фізичної сумісності компонентів. Не застосовувати з препаратами, що мають лужне рекцию. Не застосовувати в баковій суміші з БРАВО, КС та фунгіцидами на основі алюмінію фосэтила, рідкими мінеральними добривами.
Період захисної дії: 10-15 діб.
Швидкість впливу: Гусениці припиняють харчуватися через 1-4 години, загибель настає на 1-4 добу в залежності від температури середовища проживання. Володіє вибірковою дією відносно лускокрилих.
Технологія застосування: Робочу рідину готують безпосередньо перед застосуванням на спеціально обладнаних стаціонарних або пересувних заправних пунктах в резервуарах або баках обприскувачів, оснащених механічними мішалками і сертифікованих для проведення робіт по захисту рослин. Територія заправних пунктів повинна відповідати екологічним та санітарно-гігієнічним вимогам у відповідності з чинним законодавством РФ. Для приготування робочої рідини в резервуар або бак заливають розрахункова кількість води, додають потрібну кількість інсектициду при включеній мішалці. Після отримання робочої рідини однорідної консистенції, її подають з допомогою насосів в заправні ємності і доставляють до місця проведення обробок. Готувати робочі розчини препарату без засобів механізації не допускається. Під час приготування робочої рідини і заправки обприскувачів не можна допускати її протоки. Після обробки обприскувач промивають і просушують.
Зберігання препарату: Зберігати препарат в сухому приміщенні, призначеному для зберігання пестицидів в інтервалі температур від -5°С до +35°С.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпечності: 3
Не допускається обробка квітучих ентомофільних культур, будь-яких полів і територій з квітучими бур'янами в період активного льоту бджіл, а також подальше відвідування бджолами оброблених сільськогосподарських угідь та територій раніше встановленого терміну. Обробки рослин необхідно проводити в ранкові і вечірні години, допустимо проведення їх вдень в похмуру прохолодну по році, коли бджоли не вилітають з вулика. Необхідно скошування масово квітучих бур'янів по периметру оброблюваного поля на відстань можливого знесення препарату.
Заборонено застосування в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 1 — високонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
· проводити обробку рослин ввечері після заходу сонця
· при швидкості вітру — не більше 1-2 м/с
· прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 4-5 км
· обмеження льоту бджіл — не менше 4-6 діб
 
Томати
Основним шкідником томатів є бавовняна совка, в умовах Півдня РФ вона розвивається у двох повних поколіннях і третьому факультативному (в останні роки третє покоління теж встигає розвинутися повністю). Літ метеликів першого покоління починається в кінці травня — початку червня гусениці з'являються в першій половині червня. Літ метеликів другого покоління зазвичай спостерігається у 2-й декаді липня, він розтягнутий і триває більше місяця. Строки льоту метеликів другого і третього поколінь зазвичай перекриваються, і розриву між цими поколіннями не спостерігається. Обприскування проти цього шкідника слід проводити у вечірні години, т. к. метелики і гусениці найбільш активні вночі. Якщо обробки проводяться з допомогою туманообразователя, то витрата води має бути не менше 100 л/га, оскільки при низькій вологості і високій температурі повітря частина крапель випаровується, не долітаючи до рослини. Для захисту від бавовняної совки інсектицид ПРОКЛЭЙМ, ВРГ застосовується в період яйцекладки — відродження гусениць (до впровадження в плід), починаючи з фази цвітіння томатів. Кількість обробок у програмі захисту проти 2-го і наступних поколінь залежить від довжини періоду плодоношення томатів. Починати обробки слід інсектицидом МАТЧ, СЕ до початку відродження гусениць, через 10 днів блок з двох послідовних обробок ПРОКЛЭЙМ, ВРГ з інтервалом 7-14 днів, в залежності від інтенсивності відкладання яєць. Останню обробку інсектицидом ПРОКЛЭЙМ, ВРГ можна проводити за 5 днів до збирання.
Виноград
ПРОКЛЭЙМ, ВРГ зареєстрований для одноразового застосування на винограді, він може застосовуватися проти будь-якого з трьох поколінь гронової листовійки. Однак, ПРОКЛЭЙМ, ВРГ має три цінні властивості: високу ефективність при екстремально високих температурах, короткий період очікування — 7 днів і гарну ефективність проти бавовняної совки. Всі ці властивості вкрай необхідні у другій половині вегетації винограду, тому доцільніше використовувати ПРОКЛЭЙМ, ВРГ проти другого або третього покоління листовійок. Обробки проти гронової листовійки і бавовняної совки, при обліку літа самців за допомогою феромонних пасток, слід проводити на початку відродження гусениць — на 5-7-й день літа самців. За першого покоління гронової листовійки рекомендується використовувати ИНСЕГАР, ВДГ, т. к. зазвичай років першого покоління розтягнутий, а, застосовуючи ИНСЕГАР, ВДГ дрібно 300+300 г/га з інтервалом 7 днів, період захисної дії буде досягати 20 днів. Для захисту від другого покоління рекомендується застосовувати ЛЮФОКС, СЕ, оскільки крім листовійок він ефективний проти бавовняної совки і стримує розвиток павутинних кліщів. Якщо літ метеликів другого покоління компактний, то достатньо однієї обробки інсектицидом ЛЮФОКС, СЕ. Якщо років розтягнутий, або 2-е і 3-е покоління перекриваються, то через 15 днів після обробки ЛЮФОКС, СЕ проводять обробку інсектицидом ПРОКЛЭЙМ, ВРГ.
Капуста
Капустяні культури пошкоджуються кількома видами лускокрилих шкідників. ПРОКЛЭЙМ, ВРГ захищає капустяні культури від гусениць всіх лускокрилих шкідників. Обробку проти капустяної молі слід починати через 3-5 днів після початку льоту метеликів, т. к. яйцекладку молі виявити важко. Через 10-12 днів рекомендується провести повторну обробку, оскільки моль розвивається в декількох поколіннях. Перша обробка інсектицидом ПРОКЛЭЙМ, ВРГ проти капустяної молі повинна бути проведена до початку утворення качана, щоб запобігти впровадження шкідника в качан. Яйцекладки совок і біланів легко виявляються на нижній стороні листя капусти. Щоб легко і просто визначити правильний час обробки інсектицидом ПРОКЛЭЙМ, ВРГ, можна зібрати яйцекладки лускокрилих шкідників разом з листом капусти і помістити в ємність з вологою фільтрувальним папером (серветкою). Переглядати стан яйцекладки необхідно кожен день, обробку ПРОКЛЭЙМ, ВРГ слід провести відразу після відродження гусениць. Можна проводити обробки проти гусениць совок і біланів при виявленні яйцекладок шкідників, однак, у першому випадку період захисної дії буде тривалішим.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору