Відправлення повідомлення власнику
Інсектицид Талстар
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Інсектицид Талстар

32,70 USD/л
≈ 30,87 EUR/л
≈ 926,63 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
03-01-17
Переглядів: 618
№ 93247
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Інсектицид Талстар
Інсектицид Талстар

Активна речовина: Бифентрин 100г/л.
Препаративна форма: Концентрат емульсії.
Упаковка: 5 л
Характеристика працюючого препарату: Відноситься до групи піретроїдного инсектоакарицидов, має контактну і кишковим уражаючу дію.
Призначення: Для боротьби з листоедными комахами і кліщами - шкідниками сільськогосподарських культур.
Переваги Талстара:
• Нова формула: Талстар - високоефективний акарицидні піретроїди, створений для застосування на майже всіх сільськогосподарських культурах.
• Чудова толерантність до Талстару всіх культур, на яких рекомендовано його використання.
• Низька токсичність для людей і тварин.
Яблуня: Талстар володіє високим захисним результатом проти комах, в добавок надаючи потужний дія на кліщів, що дозволяє суттєво зменшити або затримати обробку своєрідними акарицидами.
Бавовник: Талстар гарантує відмінний захист від кліщів. Сильну ударну дію і стабільний захисний ефект ставлять Талстар на відмітне місце з-поміж безлічі типових речовин, що використовуються на хлопчатнике. Застосування Талстара дозволяє зменшити кількість обробок. Талстар крім іншого гарантує охорону від коробкових черв'яків, попелиці і вважається прекрасним засобом боротьби з таким критично небезпечним шкідником як білокрилка.
Виноград: Прекрасна захист від грон листвоедки і більш небезпечних видів кліщів робить Талстар чудовим засобом охорони від шкідників як столових, так і технічних видів винограду.
Овочеві та декоративні культури: Талстар вирішує труднощі захисту від шкідливих комах і кліщів. Застосування Талстара у програмі захисних обробок проти комах ліквідує небезпеку спалахів розмноження кліщів і викликаються ними витрат врожаю.
Поради щодо використання: Для забезпечення успішного впливу речовини, обробку рослин проводити в суху безвітряну погоду, у ранкові години.
Порядок виготовлення робочої рідини: Наповніть бак обприскувача водою на 1/3 об'єму і повільно додайте потрібну кількість речовини в бак. Розмішайте робочий розчин, включивши мішалку обприскувача. Доведіть розмір робочого розчину до необхідного і знову увімкніть мішалку на 10 - 15 хв. В період обприскування потрібно продовжувати перемішування робочого розчину гидромешалкой обприскувача. Робочий розчин слід застосовувати саме після виготовлення
 
Регламенти використання:
Норма
витрати,
л/га
Культура, оброблювані об'єкти Шкідливий організм або
захворювання
Спосіб і час обробки,
обмеження.
0,6 Бавовник Білокрилка, бавовняна совка, кліщі, карадрина Обприскування рослин в період вегетації
0,3 Бавовник Попелиці Обприскування рослин в період вегетації
0,4 - 0,6 Яблуня Яблунева плодожерка, листовійки, кліщі Обприскування рослин в період вегетації
0,6 Томати Білокрилка Обприскування рослин в період вегетації
0,4 Томати Іржастий кліщ Обприскування рослин в період вегетації
0,5 Шовковиця Шовковична, огнівка Обприскування в період вегетації в ранній стадії заселення вредителеме
0,3 - 0,45 Тютюн Трипси Обприскування рослин в період вегетації
Дія на навколишнє середовище: Рухливість в землі. Талстар міцно закріплюється в безлічі сільськогосподарських основ. Він володіє невисокою рухливістю в піску, не рухається в піщаних суглинках, мулистих супісках і глинистих основи. Талстар не просочується в грунтові води в річки і озера.
Розпад в землі: Талстар розпадається в землі з помірною швидкістю. В лабораторних умовах період напіврозпаду триває від 2 до 4 місяців і залежить від виду грунтів.
Розсіювання в ґрунті: Талстар швидко розсіюється в ґрунті. У польових умовах напівперіод становить від 7 до 62 днів, виходячи з виду землі.
Ймовірність проникнення-переміщення в культурах: Можливості транслокації Талстара в організмі рослин дуже малі завдяки його обмеженої розчинності у воді. Бифентрин не володіє системним впливом.
Вплив на риб і шкідливі організми: Талстар токсичний для водних організмів в лабораторних умовах. І все ж, при використанні згідно з інструкцією на етикетці, Талстар практично не впливає на водні екосистеми у зв'язку поганої розчинності у воді і відповідного невисокого вмісту в ній.
Токсичність для бджіл: Талстар не токсичний щодо бджолам при обприскуванні. Втім, його не варто використовувати під час інтенсивного відвідування бджолами розквітаючим рослин. У США і Франції, згідно з висновками спеціалізованих досліджень, обмежень відносно до бджіл не передбачено.
Заходи безпеки: Особи, які працюють з речовиною, зобов'язані прийняти необхідні заходи для захисту органів дихання, очей, рота, шкіри. Діяти дозволяється в спецодязі, гумових рукавичках і чоботах. Органи дихання мають бути захищені маскою або респіратором, очі - захисними окулярами. По завершенні роботи, перед прийомом їжі, курінням потрібно ретельно помитися водою з милом. Не можна одягати вже брудну пестицидами одяг. Перед повторним використанням її слід прати водою з милом.
Зберігання: В герметичній фабричній упаковці в сухому, холодному приміщенні при температурі від 00 С до 350С
Гарантійний термін: Гарантійний термін зберігання 2 роки з дня виробництва
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору