Відправлення повідомлення власнику
Інсектицид (Тіаметоксам 250 г/кг). Оптом і вроздріб
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Інсектицид (Тіаметоксам 250 г/кг). Оптом і вроздріб

9,50 USD/шт.
≈ 8,87 EUR/шт.
≈ 263,70 грн./шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
15-04-16
Переглядів: 592
№ 112464
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка кур'єром Доставка поштою Доставка по Україні
Розташування: Україна, Харківська область, Харків, Харків показати на мапі
Інсектицид (Тіаметоксам 250 г/кг). Оптом і вроздріб
 
Опис
Купити інсектицид:
Від 1 банки до 4 банок (250г)-9,5$/шт.
Від 5 банок до 8 банок (250г)- 9$/шт.
Від 9 банок до 20 банок (250г)-8$/шт.
Від 20 банок і більше 7$/шт.
При купівлі великим оптом ціни обговорюються індивідуально.
Інсектицид кишково-контактної дії. При внесенні в грунт у препарату виявляється системна дія інсектицид кишково-контактної дії, має трансламінарну активність. При внесенні в грунт у препарату виявляється системна дія. Завдяки здатності перерозподілу по листу і пересуванню по ксилемі добре пригнічує цикадок, попелиць, білокрилок, деяких видів щитівок і ложнощітовок, жуків та інших комах.Симптоми дії інсектициду на комах проявляються вже через 15-30 хвилин після контакту препарату з попелицями, і через 1 годину у білокрилки. Комахи престают харчуватися і витягають стилети з тканин листа, вусики витягуються вперед. Повна загибель проявляється через 1 день, але протягом цього періоду комахи вже не харчуються.Інсектицид виявляє чудову інсектицидну активність проти сисних (попелиці, цикадки, білокрилка, клоп шкідлива черепашка), гризуть (колорадський жук, пьявица, блішки) і мінуючих (минирующе молі) комах. Широкий спектр активності дозволяє використовувати препарат на багатьох культурах.
Інсектицид нового покоління, який характеризується високою ефективністю та швидкою дією (протягом 15 хвилин) незалежно від погодних умов. Гарантовано захищає рослину протягом 24 днів, що на 6-7 днів довше, ніж інші інсектициди. Захищає також молоді пагони, які з'явилися після речовини в рослині.
Переваги:захист культур від шкідників стійкість до змивання дощем стійкість до сонячної інсоляції можливе внесення в грунт тривалий захисний ефект ефективність проти прихованих комах і що живляться на нижній стороні листа низька норма витрати, зниження числа обробок збереження листового апарату, поліпшення якості продукції ефективність при високих температурах активність при низькій вологості зберігає активність в бакових сумішах*Період захисної действия14–28 днів при обприскуванні культури;при грунтовому внесенні — 40-60 днів.Швидкість воздействияНасекомые перестають харчуватися через 30 хвилин після обробки препаратом, повна загибель комах відбувається через 24 години.Рекомендації по охороні корисних об'єктів флори і фауныПрепарат високо токсичний для бджіл (прикордонна захисна зона для бджіл 4-5 км; обмеження льоту бджіл 96-120 годин), слаботоксичний для птахів, риб, дощових черв'яків і водних організмів. Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.Не можна випускати худобу на свежеобработанные посіви. Проводити обробку необхідно в ранкові або вечірні години в безвітряну погоду.
ТАКОЖ Є І ІНШІ ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН. Пишіть на пошту який товар (дрібна фасовка або велика кількість) Вас цікавить.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Александр
Організація: АгроЗащитаОпт
Телефон:
+380 99 9523885
+380 98 4018701
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору