→ → → → → Karate ZEON 050 SC (Карате Зеон) 0,25 л - пиретроидный інсектицид
Відправлення повідомлення власнику
Karate ZEON 050 SC (Карате Зеон) 0,25 л - пиретроидный інсектицид
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Karate ZEON 050 SC (Карате Зеон) 0,25 л - пиретроидный інсектицид

435,00 грн./шт.
≈ 14,49 EUR/шт.
≈ 15,35 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
27-12-16
Переглядів: 669
№ 124631
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Волинська область, Луцьк, Луцьк показати на мапі
Власник NOVOSAD
Karate ZEON 050 SC (Карате Зеон) 0,25 л - пиретроидный інсектицид
Karate ZEON 050 SC (Карате Зеон)
пиретроидный інсектицид
ОРИГІНА, ПОЛЬЩА!

Пиретроидный інсектицид для захисту сільськогосподарських культур від комплексу шкідників, включаючи кліщів, а також для дезинсекції зерносховищ та прилеглих територій
Діюча речовина: лямбда-цігалотрін, 50 г/л
Спектр дії: Плодожерка, яблунева міль, яблуневий плодовий пильщик, американський білий метелик, капустяна міль, білянки, листоїди, капустяна совка, кліщі і комплекс інших шкідників сільськогосподарських культур.
Механізм дії. Контактно-шлункову дію. Механізм дії полягає в ураженні центральної нервової системи шкідника, що спричиняє швидку його загибель. Препарат проявляє акарицидні властивості.
Норма витрати препарату, л / га: 0,15-0,2
Переваги:
  • Високоефективний проти широкого спектру шкідників на всіх життєвих стадіях, від личинки до імаго
  • Мікрокапсульована суспензія; захист від УФ-променів; висока точка займання; відсутність запаху; єдина на ринку быстровысвобождающаяся мікрокапсульована препаративна форма
  • Висока економічна ефективність
  • Висока дождеустойчивость і фотостабильность забезпечує більш тривалий захист навіть за несприятливих умов, що в поєднанні з біологічною ефективністю і низькою вартістю гектарної норми гарантує високу економічну віддачу
Купити інсектицид Карате Зеон можна в фірмі НОВОСАД
Призначення: КАРАТЕ ЗЕОН — пиретроидный інсектицид, призначений для захисту зернових, технічних, овочевих, плодових та інших культур від комплексу листогризучих та сисних шкідників, включаючи кліщів. КАРАТЕ ЗЕОН застосовується також для обробки незавантажених складських приміщень і прискладських територій проти комплексу шкідників комор. КАРАТЕ ЗЕОН може бути включений до програми інтегрованого захисту сільськогосподарських культур.
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): Сумісний у бакових сумішах з більшістю інсектицидів, фунгіцидів і гербіцидів, що застосовуються в ті ж терміни. Проте в кожному конкретному випадку змішуються препарати слід перевірити на сумісність.
Період захисної дії: 2-3 тижні (залежно від погодних умов, строків застосування та виду шкідників).
Швидкість впливу: КАРАТЕ ЗЕОН, володіє вираженим «нокдаун»-ефектом. Загибель настає через 30 хвилин і до 2-3 годин після обробки (в залежності від кліматичних умов, виду та фізіологічного стану шкідника).
Можливість виникнення резистентності: Відсутня за умови суворого дотримання розроблених фірмою рекомендацій. Для попередження резистентності рекомендується чергувати застосування інсектицидів із різних хімічних груп, що розрізняються по механізму дії.
Технологія застосування: Чистоту бака, магістральних трубопроводів і наконечників, а також справність всього обприскувача перевіряють до початку захисних робіт. Потім визначають кількість і рівномірність подачі води через наконечники і порівнюють c розрахунковими даними по витраті робочої рідини на 1 га Обприскування проводиться в ранкові або вечірні години в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури. рименяйте КАРАТЕ ЗЕОН, МКС в максимальній нормі витрати за високої чисельності шкідників і при роботі проти імаго і личинок старших віків. Норма витрати робочої рідини повинна бути достатньою для забезпечення покриття всієї листової поверхні культури, але не допускайте стікання препарату з обробленої поверхні. Після закінчення робіт з препаратом ретельно промити обприскувач і розпилюючий обладнання.
Порядок приготування робочої рідини: заповніть ½ бака обприскувача чистою водою. Увімкніть мішалку, додайте розраховане і відміряну кількість препарату і продовжуйте заповнення бака обприскувача з одночасним перемішуванням. Продовжуйте перемішування під час обробки для забезпечення однорідності робочої суміші. Кожен наступний компонент додається після повного розчинення попереднього. Робочий розчин повинен бути використаний в день приготування.
Зберігання препарату: Зберігати препарат в сухому складі пестицидів в інтервалі температур від -5°С до +35°С.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпечності: 3
Препарат слаботоксичний для птахів, токсичний для риб і бджіл.
Заборонено застосування в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 1 — високонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
· проводити обробку рослин ввечері після заходу сонця
· при швидкості вітру — не більше 1-2 м/с
· прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 4-5 км
· обмеження льоту бджіл — не менше 4-6 діб


Ми пропонуємо тільки оригінальні засоби захисту рослин, стимулятори росту, добрива світових виробників Dow AgroSciences, Syngenta, Sumi Agro, Arysta LifeScience, Basf, Bayer CropScience, DuPont, Cheminova, Сhemtura, Belchim, Intermag та ін
Всі кошти імпортні, в оригінальній упаковці, а не розфасовані в Україні!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Сергей
Організація: NOVOSAD
Телефон:
+380 99 7361308
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору