Засіб інсектицидний "КОМТОКС"

Договірна
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Харківська область, Харків показати карту
Доставка: Доставка по Україні
03.03.2017
Дата розміщення:
406
Кількість переглядів:
82165
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Засіб інсектицидний «КОМТОКС»

Найменування: засіб інсектицидний «КОМТОКС»

Діючі речовини: перметрин (12 %), биоалетрин (2 %), синергіст пиперонил бутоксид (12 %)

Препаративна форма: засіб інсектицидний у вигляді концентрату емульсії.

Призначення:

для боротьби з синантропними комахами (короїди, кліщі, таргани, постільні клопи, блохи, мурашки, мухи, оси і т. д.) на об'єктах різних категорій: в житлових, нежитлових, виробничих, господарських і підвальних приміщеннях, на об'єктах комунально-побутового призначення (готелі, гуртожитки, спорткомплекси), на підприємствах харчової промисловості, громадського харчування, магазинах, дитячих установах (крім спалень, ігрових кімнат) та лікувально-профілактичних (ЛПУ, за винятком палат для хворих).
боротьби з комарами і їх личинками в закритих міських водоймах, в будівлях (під'їздах) і спорудах.
боротьби з комарами в природних стаціях - при обробці нерыбохозяйственных непроточних природних і штучних водойм постійного і змінного існування, покритих рослинністю ділянок відкритій території. Всі роботи проводяться фахівцями організацій, що мають право займатися дезінфекційної діяльністю.

Спосіб застосування:

знищення синантропних тарганів
Використовують 1,4 % (по ДВ) робочу емульсію у нормі витрати 10 мл/м2 на невбираючих поверхнях і 50 мл/м2 на всмоктуючих поверхнях. Обробляють місця проживання тарганів та шляхи їх проникнення в приміщення: щілини уздовж плінтусів і прилеглі до них ділянки стін та підлоги вздовж труб водопровідної, каналізаційної систем, щілини в стінах, за дверними коробками тощо; за предметами обстановки (буфети, столи, полиці і т. д.).
знищення постільних клопів Використовують 1,4 % (по ДВ) водну емульсію у нормі витрати 10 мл/м2 незалежно від типу оброблюваної поверхні (забезпечується залишкова дія до 14 днів). Обробляють місця проживання «гнізда» клопів. Обробці підлягають ліжка, дивани, зворотна сторона околокроватных килимів, щілини вентиляційних решіток, щілини в стінках меблів, картини із зворотного боку.
знищення бліх Використовують 1,4 % (по ДВ) водну емульсію у нормі витрати 50 мл/м2 незалежно від типу оброблюваної поверхні. Обробляють поверхню підлоги, щілини за плінтусами, стіни на висоту до 1 м, зворотні сторони підлогових килимів, доріжок і т. п.
знищення мурах
Використовують 1,4 % (по ДВ) робочу водну емульсію у нормі витрати 10 мл на 1 погонний м незалежно від типу оброблюваної поверхні. Обробляють поверхні по шляхах пересування комах, у місцях їх скупчення.
знищення мух
Для знищення імаго кімнатних або інших видів мух у приміщеннях використовують 1,4 % (по ДВ) водну емульсію, яку зрошують місця посадки мух у житлових і виробничих приміщеннях: скла і рами вікон, дверні коробки і т. д. з розрахунку 50 мл/м2
Для обробки зовнішніх стін будівель, а також сміттєкамер, сандворовых установок, помойниц, сміттєзбірників тощо використовують 1,4 % (по ДВ) водну емульсію при нормі витрати емульсії - 100 мл/м2.
Для знищення личинок мух обробляють місця їх виплоду з інтервалом 1 раз у 20-30 днів: рідкі покидьки у вигрібних ямах вбиралень та помойниц - 1,4 % (по ДВ) водною емульсією в нормі витрати 0,5 л на 1 м2 поверхні субстрату; тверді відходи (побутове сміття) - при витраті 1-3 л на 1 м2 поверхні субстрату при товщині покидьків 50 см і 3-6 л при товщині понад 50 см. Для обробки скупчень гною домашніх тварин і субстрату на звалищах використовують 1,4 % (по ДВ) водну емульсію при витраті 2 л на 1 м2.
знищення ос, короїдів, кліщів
Використовують 1,4 % (по ДВ) водну емульсію у нормі витрати 100 мл/м2. Проводять обробку країв сміттєвих контейнерів з харчовими відходами.
при ультрамалообъемном обприскування (УМО) засіб розбавляють водою або гасом у співвідношенні 1 частина кошти і 9 частин води або гасу. Норма витрати - 0,5 л суміші на 1 га. Швидкість руху транспортного засобу, на якому розташований УМО генератор не більше 10-15 км/год. Норма витрати 1 л суміші на 1 га

Витрата засобу на 1 гектар не повинно перевищувати 100 мл.

Передозування не допускається.
знищення комарів
Для знищення личинок комарів у місцях виплоду у водоймах закритого типу використовують 1,4 % водної емульсії в нормі витрати 10-30 мл на 1 м2.
Для знищення личинок комарів у відкритих нерыбохозяйственных водоймах застосовують наземний спосіб обробки, використовуючи 1,4 % водну емульсію (по ДВ) норм витрат 50-100 мл/м2.

Упаковка: засіб упаковують по 5, 10, 20 л в металеві бочки або ПВЦ каністри. За погодженням із споживачем можливі інші види .

Термін придатності: 3 роки.

 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Роман
+380 50
+380 50 2880890
показати

* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 29.12.2014

Відправлення повідомлення
Вгору