Відправлення повідомлення власнику
Фунгіцид Танос
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Фунгіцид Танос

50,83 USD/кг
≈ 47,81 EUR/кг
≈ 1 420,89 грн./кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
10-01-17
Переглядів: 851
№ 96764
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Фунгіцид Танос
 
                                          Фунгіцид Танос
 
Профілактична, захисна та лікувальна дія. Фамоксадон забезпечує надійний екрануючий ефект, утворюючи на поверхні листа плівку і діє як захисний бар'єр, що перешкоджає проникненню патогена всередину рослини. Цімоксаніл швидко проникає всередину листя і стебла та надає профілактичну, захисна та лікувальна дія.
Миттєве знищення спор. Фамоксадон — контактний компонент ТАНОС — міцно зв'язується з кутикулою і зберігається у восковому шарі листя. За рахунок цього забезпечується стійкість препарату до змивання. При попаданні на поверхню листа, оброблену ТАНОС, зооспори гинуть протягом 6 секунд.
Невід'ємний компонент ефективних антирезистентных програм. Цімоксаніл — локально-системний компонент ТАНОС — впливає не на одну, а відразу на декілька біохімічних реакцій в клітинах патогена, що забезпечує надійне дію за його придушення і перешкоджає виробленню резистентності.
 
ОПИС ПРЕПАРАТУ
Діючі речовини: 250 г/кг фамоксадон + 250 г/кг цімоксаніл
Хімічні класи: оксазолидиндеоны і цианоацетамид оксими
Препаративна форма: водно-водорозчинні гранули
Упаковка: фольгований пакет 400 г

 
МЕХАНІЗМ ДІЇ
Два біологічно активних діючих речовин, що входять до складу Танос, взаємно підсилюють і доповнюють один одного.
Фамоксадон — контактний компонент Танос — міцно зв'язується з кутикулою і зберігається у восковому шарі листя. За рахунок цього забезпечується стійкість препарату до змивання. При попаданні на поверхню листа, оброблену Танос, спори гинуть протягом 7 секунд. Фамоксадон забезпечує надійний екрануючий ефект, утворюючи на поверхні листа плівку і діє як захисний бар'єр, що перешкоджає проникненню патогена всередину рослини. Завдяки здатності зв'язуватися з кутикулою, фамоксадон зазвичай уже через 2 години не змивається дощем або водою при зрошенні. Під впливом вологи відбувається більш рівномірний перерозподіл на поверхні аркуша. Пізніше фамоксадон здатний переміщатися з кутикули на поверхню аркуша. Ця унікальна здатність реактивації посилює захисну дію. Таким чином, Танос практично незамінний при дощовій погоді.
Цімоксаніл — локально-системний компонент Танос — швидко проникає всередину листя і стебла та надає профілактичну, захисна та лікувальна дія. Цімоксаніл переміщається в листках (трансламінарна дія), а також в стеблах знизу вгору. Це компенсує нерівномірний розподіл робочого розчину на рослинах при обробці. Цімоксаніл впливає не на одну, а відразу на декілька біохімічних реакцій в клітинах патогена, що забезпечує надійне дію за його придушення і перешкоджає виробленню резистентності. Лікувальна дія забезпечується навіть при обробці через 1-2 дні після зараження за рахунок реакції надчутливості (цімоксаніл зупиняє розвиток хвороби, завдяки капсулированию інфікованих клітин рослини).
 
РЕГЛАМЕНТИ ЗАСТОСУВАННЯ
Норма заходу пре-параті (кг/га) Куль туру Шкідливий об'єкт Спосіб, час, особливості застосування препарату
0,6  
 
 
 
 
 
 
Соняшник
 
 
 
 
 
 
Біла гниль, сіра гниль, помилкова муч нистая роса, фомопсис, фомоз
Обприскування рослин у період вегетації до фази: 4-6 справжніх листків (профилактиче ське) та бутонізації. Витрата робочої рідини – 400 л/га
0,4 Обприскування рослин у період вегетації до фази: 4-6 справжніх листків (профилактиче ське), бутонізації і початку цвітіння. Витрата робочої рідини – 400 л/га
 
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
Рекомендована проти хвороб соняшнику система заходів предусма розглянуто використання всього комплексу заходів. Одним з найважливіших ланок системи є протруєння насіння, оскільки інфікування і прояв бо лезней соняшнику, як правило, частіше всього проявляється з моменту появи сходів. Тому протруювання обов'язково. Далі в період вегетації для контролю основних захворювань соняшнику ре комендуется використовувати ТАНОС. ТАНОС може застосовуватися одноразово або дворазово. Найбільш оптимально дворазове застосування ТАНОС в нормі витрат та 0,4 кг/га з інтервалом 10-14 днів. Перша обробка проводиться при поява нді 4-6 пар справжніх листків, наступна — у фазу бутонізації і початку цвітіння. Також можливо і одноразове застосування (0,6 кг/га) у фазі 4-6 листків — бутонізація. Норма витрати робочого розчину — 300-400 л/га. іс Необхідно використовувати розпилювачі з порожнистим конусом або двухфакельные.
Особливо рекомендується застосовувати ТАНОС:
• у посівах насіннєвої соняшнику — для зниження рівня інфекційного се сучасного матеріалу;
• у сівозмінах із високим насиченням соняшником;
• на полях з планованої високою врожайністю;
• на полях з високою пораженностью соняшнику білою гниллю (склеротинио зом), сірою гниллю, фомопсисом, фомозом, несправжньої борошнистої росою.
БАКОВІ СУМІШІ
ТАНОС сумісний з більшістю препаратів, що мають нейтральну і кислу ре акцію. Не слід змішувати ТАНОС з препаратами, що мають лужну реакцію.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору