Відправлення повідомлення власнику
Фунгіцид ДІТАН М-45
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Фунгіцид ДІТАН М-45

8,55 USD/кг
≈ 8,04 EUR/кг
≈ 239,07 грн./кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
01-01-17
Переглядів: 784
№ 96374
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Фунгіцид ДІТАН М-45
                    Фунгіцид ДІТАН М-45
Контактний фунгіцид для захисту картоплі та томатів від фітофторозу та альтернаріозу, винограду від мілдью
Діюча речовина: манкоцеб, 800 г/кг
Хімічний клас: дитіокарбамати
Клас небезпеки: 2
Упаковка: крафт-мішок 25 кг
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Властивості
 • Ефективно захищає культури, насамперед, від найбільш шкідливих фитофторовых і пероноспоровых грибів, а також від багатьох небезпечних видів недосконалих грибів.
 • Завдяки неспецифічність дії на грибні клітини, відмінно контролює випадки виникнення резистентності у популяціях фітопатогенів, що є важливим фактором використання його в антирезистентных програмах.
 • Захисна дія препарату в польових умовах зберігається 7-10 днів у разі епіфітотії захворювань і 10-14 днів при їх депресивного розвитку.
 • Максимальний ефект забезпечує, коли:
  • перше обприскування проводиться до зараження рослин;
  • чітко дотримуються інтервали (7-10 днів) між черговими обробками, щоб виключити інфікування нового приросту;
  • обробляються висохлі після роси або дощу рослини;
  • опади відсутні протягом 4-5 годин після обробки.
 • Виявляє супутні ефекти:
  • за рахунок мікроелементів (марганцю, цинку), що входять до складу манкоцеб (д. в.), стимулює активність фотосинтезу, що прискорює ростові процеси і підвищує опірність рослин до патогенів;
  • стримує чисельність павутинного кліща на виноградниках.
 • Дождестоек. Для міцного закріплення манкоцеб на оброблених поверхнях і стійкості його до змивання потрібно не менше 4-5 годин сухої погоди.
 • Сумісний з іншими фунгіцидами, інсектицидами та регуляторами росту, за винятком лужних сполук.
 
Призначення: ДІТАН М-45, СП — контактний органічний фунгіцид для захисту картоплі та томатів від фітофторозу та альтернаріозу, винограду від мілдью та антракнозу. Завдяки широкому спектру дії ДІТАН М-45, СП може використовуватися для захисту виноградників від збудників таких захворювань, як антракноз, краснуха, фомопсис, чорна гниль.
Манкоцеб впливає на процеси метаболізму в клітинах проростають спір чутливих видів грибів, що призводить до їх загибелі. У свою чергу, мікроелементи (марганець, цинк), що входять до складу діючої речовини, мають позитивний вплив на процес фотосинтезу в листках, сприяючи кращому розвитку листкового апарату.
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Виноград Мілдью 2,0–3,0 30(6)
Обприскування в період вегетації: перше — профілактичний, наступні — з інтервалом 7-14 днів. Витрата робочої рідини — 800-1000 л/га
* 7(3)
Картопля Фітофтороз, альтернаріоз 1,2–1,6 20(3)
Обприскування в період вегетації: перше — профілактичний, наступні — з інтервалом 8-12 днів. Витрата робочої рідини — 300-500 л/га.
* 7(3)
Томат відкритого грунту 1,2–1,6 20(3)
Обприскування в період вегетації: перше — профілактичний, наступні — з інтервалом 7-10 днів. Витрата робочої рідини — 300-500 л/га.
* 7(3)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): Сумісний з більшістю засобів захисту рослин. Не можна змішувати з фунгіцидами лужної реакції або з препаративными формами на основі олій.
Період захисної дії: В залежності від кліматичних умов від 7 до 14 днів.
Швидкість дії: Препарат застосовується профілактично і негайно виявляє дію.
Фітотоксичність: Не спостерігається, навіть при застосуванні дуже високих дозувань.
Можливість виникнення резистентності: За умови дотримання всіх рекомендацій по застосуванню препарату резистентності не виникає.
Технологія застосування: ДІТАН М-45, СП — контактний фунгіцид, при обробці яких слід домагатися ретельного змочування поверхні культурної рослини робочою рідиною. Робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Перед приготуванням робочого розчину розрахункова кількість препарату розчиняють у невеликій кількості води, потім, постійно перемішуючи, переливають в бак обприскувача, попередньо заповненого наполовину водою. Долити водою до повного об'єму і перемішати отриману суміш. Змішування продовжувати при обприскуванні. Приготування робочого розчину та заправку обприскувача проводять на спеціальних майданчиках, які в подальшому піддаються знешкодженню. Готовий робочий розчин не слід залишати на ніч. По закінченні робіт обприскувач ретельно очистити для запобігання забивання наконечників розпилювачів сухими залишками розчину. Норма витрати робочої рідини для польових культур складає 300-500 л/га, для виноградників — 800-1000 л/га
Рекомендується проводити обприскування фунгіцидом ДІТАН М-45, СП в умовах відсутності поливу і випадання опадів протягом 4-5 годин після обробки.
 • На картоплі: ДІТАН М-45, СП застосовується в другій половині вегетації, коли існує загроза розвитку і фітофторозу і альтернаріозу. Обробки фунгіцидом ДІТАН М-45, СП проводять після застосування трансламинарных препаратів, таких як РЕВУС, КС і СКОР, СЕ.
 • На томатах: обприскування фунгіцидом ДІТАН М-45, СП проводяться для одночасного захисту томатів від фітофторозу та альтернаріозу. В програмі захисту ДІТАН М-45, СПрекомендуется застосовувати після обробок препаратами РЕВУС, КС, КВАДРІС, СК,СКОР, СЕ.
 • На винограді: ДІТАН М-45, СП рекомендується застосовувати від початку розпускання бруньок до цвітіння винограду, з інтервалом 7-14 днів. Для захисту від фомопсису ДІТАН М-45, СП повинен застосовуватися дворазово, у фазу розкриття 40% нирок і у фазу повного розкриття нирок. Крім цього, застосування ДІТАН М-45, СП у фазу повного розкриття нирок забезпечує захист винограду від мілдью, антракнозу і первинного зараження листя чорною гниллю. Застосування ДІТАН М-45, СП у фазу від повного розпускання бруньок до цвітіння винограду дозволяє захистити листя і суцвіття від мілдью, антракнозу, чорної гнилі та краснухи. При профілактичному застосуванні ДІТАН М-45, СП, так само, як і препарати на основі міді, запобігає зараження бактеріями. У фазу цвітіння та після неї рекомендується застосовувати системно-контактний фунгіцид РИДОМІЛ ГОЛД МЦ, ВДГ.
 
Зберігання препарату: Зберігати відповідно до вимог чинного законодавства у сухому, добре провітрюваному, спеціально призначеному приміщенні, в непошкодженій упаковці виробника. Температура зберігання не нижче 0°С і не вище +35°С. Препарат пожежо - і вибухобезпечний.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпеки: 2
Препарат практично не токсичний для ссавців, птахів, грунтових мікроорганізмів. Малотоксичний для дощових черв'яків. Малонебезпечний для бджіл. Токсичний для риб! Не допускати потрапляння продукту та/або залишків робочого розчину та/або упаковки у водойми. Не допускається забруднення водойм господарсько-побутового та рибогосподарського призначення безпосередньо препаратом або використаною тарою. Забороняється зливати препарат у каналізацію, а також у будь-які водойми!
Заборонено застосування в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 3 — малонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
 • проводити обробку рослин в ранковий або вечірній час
 • при швидкості вітру — не більше 4-5 м/с
 • прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 2-3 км
 • обмеження льоту бджіл — не менше 3-24 годин
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору