Відправлення повідомлення власнику
Аканто Плюс Фунгіцид
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Аканто Плюс Фунгіцид

42,95 USD/л
≈ 40,54 EUR/л
≈ 1 217,09 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
11-01-17
Переглядів: 1136
№ 96734
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Аканто Плюс Фунгіцид
Аканто Плюс Фунгіцид
 
Контроль широкого спектру грибних захворювань. Унікальне поєднання фунгіцидних властивостей, у тому числі за рахунок парової фази. Високий урожай високої якості.
 
Діючі речовини: 200 г/л пікоксістробін + 80 г/л ципроконазолу
Хімічні класи: стробілуріни і триазолу
Препаративна форма: концентрат суспензії
Упаковка: пластикова каністра 5 л
Контроль широкого спектру грибних захворювань. АКАНТО ПЛЮС — інноваційний фунгіцид для максимального захисту зернових культур в інтенсивних технологіях виробництва від борошнистої роси, бурої та жовтої іржі, септоріозу, пиренофороза, різних видів плямистостей, фузаріозу колоса та інших захворювань.
Унікальне поєднання фунгіцидних властивостей, у тому числі за рахунок ПАРОВОЇ ФАЗИ. На відміну від більшості фунгіцидів, АКАНТО ПЛЮС одночасно поєднує трансламінарну активність, пересування по ксилемі, захист нового приросту, метаболічну стабільність в аркуші і активність в паровій фазі. Препарат має профілактичну, лікувальну і викорінюючою дією.
Високий урожай високої якості. АКАНТО ПЛЮС володіє могутнім фізіологічним ефектом. Оброблені АКАНТО ПЛЮС рослини мають більш інтенсивним зеленим забарвленням і синтезують більше вуглеводів, що забезпечує додаткову надбавку врожаю.
 
СПЕКТР ДІЇ
АКАНТО ПЛЮС ефективно контролює збудників грибних захворювань чотирьох класів: Аскоміцети, Базидіоміцети, Оомицеты, Дейтеромицеты. Поєднання фунгіцидних компонентів з двох хімічних класів дозволяє не тільки контролювати широкий спектр хвороб, але і запобігти розвитку резистентності.
Контрольовані патогени:
Erysiphe graminis Борошниста роса
Puccinia recondita бура Іржа
Puccinia striiformis жовта Іржа
Puccinia hordei карликова Іржа
Septoria tritici Септоріоз листя
Septoria nodorum Септоріоз колоса
Pyrenophora tritici-repentis (сумчаста стадія), Drechslera tritici-repentis (конидиальная стадія) Піренофороз
Drechslera sorokiniana Темно-бура плямистість
Rhynchosporium secalis Ринхоспориоз
Drechslera teres Сітчаста плямистість
Drechslera avenae Червоно-бура плямистість
Fusarium culmorum, Fusarium graminearum Фузаріоз колоса
Cladosporium herbarum, Epicoccum purpurascens, Alternaria spp. Комплекс плямистостей колоса
МЕХАНІЗМ ДІЇ
Пікоксістробін:
• унікальна діюча речовина з хімічного класу стробілуріни;
• є потужним інгібітором патогенів на ранніх стадіях розвитку;
• зупиняє дихання клітин грибів, порушує перенесення електронів від цитохрому b до цитохрому с в мітохондріях, що призводить до зупинки росту і розвитку грибного міцелію з подальшою загибеллю патогена;
• володіє профілактичною і лікувальною активністю;
• після проникнення (трансламінарна переміщення) системно переміщається по ксилемі;
• за рахунок парової фази активно перерозподіляється по рослині, що дозволяє забезпечити повний захист культури;
• забезпечує тривалий захист за рахунок повільного метаболізму в куль - турі.
Ципроконазолу:
• найбільш активний представник групи триазолів для контролю широкого спектру захворювань зернових культур;
• системне діюча речовина із захисним, куративным і викорінюючою ефектом;
• діє за рахунок інгібування процесу деметилювання, зупиняє ріст гіф і грибниці патогенів, порушуючи процес біосинтезу стеролів у мембранах клітин грибів.
ФІЗІОЛОГІЧНИЙ ЕФЕКТ
Пікоксістробін, що відноситься до класу стробілуринів, — сучасному перспективного покоління фунгіцидів — надає унікальну дію на рослину, розкриваючи його потенціал розвитку, мобілізуючи фізіологію самого рослини для одержання максимального врожаю і підвищуючи стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища. Пікоксістробін оптимізує життєво важливі процеси в рослині: асиміляції вуглецю, збільшення фотосинтезу («озеленяющий ефект»), що призводить до більш інтенсивному утворенню вуглеводів, а значить, до збільшення зернової маси і, як наслідок, збільшення врожаю. Оброблені АКАНТО ПЛЮС рослини набагато краще переносять посуху або заморозки, т. к. економніше витрачають воду, а також більш стійкі до стресових умов, як біотичного, так і абіотичного походження і, таким чином, можуть використовувати всі свої сили для досягнення повноцінного врожаю.
ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО СІВОЗМІНИ
Обмежень немає.
РЕГЛАМЕНТИ ЗАСТОСУВАННЯ
Норма застосу вання препа рата (л/га) Культура Шкідливий об'єкт Спосіб, час, особливості застосування препарату
0,5–0,6 Пшениця яра та озима Борошниста роса, іржа бура, жовта іржа, септоріоз, піренофороз, темно-бура плямистість Обприскування в період вегетації: перше — профілактичне або при появі перших ознак одного із захворювань, подальше при необхідності з інтервалом 14 днів; проти фузаріозу колоса — кінець колосіння — початок цвітіння. Витрата робочої рідини — 200– 300 л/га
0,6 Фузаріоз колоса
0,5–0,6 Ячмінь ярий та озимий Борошниста роса, іржа карликова, жовта іржа, септоріоз, сітчаста плямистість, темно-бура плямистість, ринхоспориоз
Овес Червоно-бура плямистість
 
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
Максимальний ефект досягається при профілактичній обробці. Препарат може застосовуватися в усі фази розвитку культури: кінець кущіння, прапор лист, колосіння залежно від хвороби-мішені. Фізіологічний ефект максимально проявляється при обробках у фазі кущіння — прапор лист. Обробка саме в ці фази дозволяє отримати прибавку врожаю. Період захисної дії — від 14 до 28 днів залежно від поширення та розвитку інфекції. АКАНТО ПЛЮС стійкий до змивання дощем. Дощ, що пройшов через 2 години після обробки, не знижує ефективності дії препарату.
БАКОВІ СУМІШІ
АКАНТО ПЛЮС сумісний з більшістю гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів та добрив, зазвичай застосовуються на зернових колосових культурах. Зазвичай за часом збігаються обробки АКАНТО ПЛЮС та інсектицидами у фази розвитку культури кінець кущіння — прапороносець лист. Перед застосуванням бакової суміші на великих площах рекомендується перевірити її дію на невеликих ділянках.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Рекомендуються обробки на самих ранніх стадіях розвитку хвороби або профілактичні. Якщо господарством планується одна фунгіцидна обробка, краще запланувати на фази 37-39 (прапороносець лист) у пшениці і на фази 35-37 (подфлаговый лист) у ячменю, якщо активний розвиток хвороб не почнеться в більш ранні терміни. Саме обробка прапорцевого-подфлагового листя дозволить максимально проявити фізіологічний ефект фунгіциду і дасть максимальну прибавку врожаю.
ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ
При приготуванні робочого розчину бак спочатку додаються тверді препаративні форми СП, ВДГ, потім АКАНТО ПЛЮС, потім препарати у формі концентрату емульсій. Перед початком обприскування необхідно включити мішалку. Приготовлена робоча рідина повинна бути використана в день приготування.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору