Фунгіцид АЛЬТО СУПЕР

31,86 USD/л
≈ 29,49 EUR/л
≈ 853,87 грн./л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район показати карту
21.03.2017
Дата розміщення:
439
Кількість переглядів:
96371
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Фунгіцид АЛЬТО СУПЕР

Комбінований фунгіцид системної дії для захисту зернових колосових культур і цукрових буряків
Діюча речовина: пропіконазол + ципроконазолу, 250 + 80 г/л
Хімічний клас: триазолу
Клас небезпеки: 3
Упаковка: каністра 5 л / 4×5 л
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Переваги
· Універсальне і гнучке застосування, довготривалий захист
· Ефективне профілактичне і лікувальне дію
· Широкий спектр дії, пригнічує всі основні хвороби зернових культур в період вегетації
АЛЬТО СУПЕР, К.Е з'явився в арсеналі фунгіцидних засобів для захисту зернових культур в 2001 р. і зараз широко відомий господарствам. Препарат складається з двох діючих речовин (пропіконазол і ципроконазолу), які ідеально доповнюють один одного. Їх поєднання надає користувачеві величезні переваги при практичному застосуванні препарату.
· Широкий спектр дії: пригнічує всі основні хвороби зернових культур та цукрових буряків у період вегетації
· Універсальне і гнучке застосування: всі основні зернові культури (пшениця яра та озима, ячмінь ярий та озимий, жито озиме, овес) і цукрові буряки. Незалежно від стадії розвитку культури в період вегетації.
· Забезпечення якості врожаю
· Швидке початкове дію і довготривалий захист
· Ефективне профілактичне і лікувальне дію
· Низькі норми витрати
· Відмінна дождеустойчивость
· Гарне вкладення коштів при ідеальному співвідношенні між витратами і прибутком: багаторічний практичний досвід показує, що застосування препарату рентабельним навіть при врожайності зернових культур 25 ц/га з незначними (10%) втратами від хвороб. А при врожайності 35 ц/га і ризику сильного розвитку хвороб препарат гарантовано окупається в 3-4 рази.
 
АЛЬТО СУПЕР, К.Е володіє всіма характеристиками, які сьогодні Ви вправі очікувати від фунгіцидів, що використовуються на зернових культурах. І Ви можете його придбати за доступною ціною.
 
Широкий спектр дії. Універсальне і гнучке застосування
АЛЬТО СУПЕР, К.Е. має винятково широким спектром дії. Охоплює весь комплекс проблем: хвороби, що вражають стебла, листя та колос рослин. Володіє лікувальною, так і профілактичною дією проти всіх основних хвороб зернових культур.
 
Швидке початкове дію і довготривалий захист
АЛЬТО СУПЕР, К.Е після застосування проникає в рослину надзвичайно швидко. Більша частина діючих речовин поглинається асиміляційними частинами рослин протягом 1 години і поширюється знизу вгору по стеблу до колосу і від підстави листа до його вершині, з цього моменту починається вплив препарату на збудника хвороби. Такий механізм сприяє рівномірному розподілу діючих речовин по рослині і перешкоджає їх змивання. АЛЬТО СУПЕР, К.Е володіє так само і лікувальними властивостями, так як може ефективно зупинити відбулося зараження. Завдяки фунгіцидному дії, яка триває більше 4-х тижнів, рослини максимально захищені у критичний період росту.
 
Профілактична та лікувальна дія
Профілактичні обробки препаратом АЛЬТО СУПЕР, К.Е ефективно захищають від проникнення і розповсюдження збудників хвороб тканин рослин і дозволяють зрушити термін прояву перших симптомів на більш пізній порівняно з необробленими рослинами. При цьому навіть після прояву симптомів забезпечується ефективне і тривале стримування розвитку захворювань. Лікувальні обприскування фунгіцидом АЛЬТО СУПЕР, К.Е активно пригнічують борошнисту росу, буру і жовту іржі незалежно від ступеня ураження на момент обробки. Крім того, стримують розвиток плямистостей листя, колосся і основи стебла.
 
Застосування АЛЬТО СУПЕР, К.Е на зернових культурах
Для досягнення найкращого ефекту АЛЬТО СУПЕР, К.Е краще застосовувати на ранніх стадіях розвитку хвороб. Норма витрати 0,4–0,5 л/га на пшениці та ячмені є достатньою для забезпечення довготривалої і надійної захисту. АЛЬТО СУПЕР, К.Е. сумісний у бакових сумішах з більшістю пестицидів і добрив, що застосовуються на зернових культурах. Все це робить АЛЬТО СУПЕР, К.Е виключно привабливим препаратом з точки зору співвідношення одержуваного результату і витрат (економічної ефективності). Препарат витримує порівняння з будь-яким іншим конкурентним препаратом як за кількістю, так і за якістю збереженої продукції. Наявність у АЛЬТО СУПЕР, К.Е описаних властивостей дозволяє використовувати його як в ситуаціях, що вимагають негайного лікувальної дії, так і при побудові систем, що передбачають тривалу захист від пізно виявляються інфекцій, що значно підвищує до нього інтерес практично у всіх зерносіючих регіонах країни.
 
АЛЬТО СУПЕР, К.Е на цукрових буряках
АЛЬТО СУПЕР, К.Е рекомендований для зниження розвитку церкоспорозу, борошнистої роси, іржі, рамуляриоза та фомозу. У буряківників відмінно зарекомендувала себе така технологія захисту від церкоспорозу: першу обробку проводять при інтенсивності ураження не більше 4%, другу — через 15-20 у залежності від складних фітосанітарної ситуації та метеорологічних умов.
АЛЬТО СУПЕР, К.Е позитивно впливає на якість цукрових буряків. Наприклад, його застосування при загрозі помірного розвитку церкоспорозу дозволяє збільшити вихід цукру на 1% порівняно з необробленими посівами.
Призначення: Препарат АЛЬТО СУПЕР, К.Е. — системний фунгіцид, призначений для захисту зернових колосових культур від борошнистої роси, видів іржі, плямистостей листя, хвороб колоса; цукрових буряків — від церкоспорозу, борошнистої роси. Фунгіцид має профілактичну, лікувальну і викорінюючою дією.
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Овес Корончатая іржа, червоно-бура плямистість 0,4–0,5 40(1-2)
Обприскування в період вегетації. Витрата — 300 л/га.
* —(—)
0,4–0,5(А) 40(1-2)
Обприскування в період вегетації. Витрата — 50 л/га
* —(—)
Пшениця яра та озима Борошниста роса, бура іржа, стеблова, жовта, септоріоз, піренофороз, церкоспореллез, фузаріоз (часткове дію) 0,4–0,5 40(1-2)
Обприскування в період вегетації. Витрата — 300 л/га.
* —(—)
0,4–0,5(А) 40(1-2)
Обприскування в період вегетації. Витрата — 50 л/га
* —(—)
Жито озима Борошниста роса, бура іржа, стеблова, септоріоз, ринхоспориоз, фузаріоз (часткове дія), кладоспориоз (часткове дія), альтернаріоз (часткове дію) 0,4–0,5 40(1-2)
Обприскування в період вегетації. Витрата — 300 л/га.
* —(—)
0,4–0,5(А) 40(1-2)
Обприскування в період вегетації. Витрата — 50 л/га
* —(—)
Буряк цукровий Церкоспороз, борошниста роса, фомоз, альтернаріоз 0,5–0,75 30(1-2)
Обприскування в період вегетації: перше — при появі перших ознак захворювання, друге — через 10-14 днів (при необхідності). Витрата — 300 л/га.
* 10(3)
Ячмінь ярий та озимий Гельминтоспориозные плямистості, піренофороз, борошниста роса, карликова іржа, стеблова, ринхоспориоз, церкоспореллез, фузаріоз (часткове дію) 0,4–0,5 40(1-2)
Обприскування в період вегетації. Витрата — 300 л/га.
* —(—)
0,4–0,5(А) 40(1-2)
Обприскування в період вегетації. Витрата — 50 л/га
* —(—)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): Препарат сумісний з більшістю пестицидів (таких як КАРАТЕ ЗЕОН, МКС, АКТАРА, ВДГ), що застосовуються на зернових культурах. Проте в кожному конкретному випадку змішуються препарати слід перевірити на сумісність.
Період захисної дії: 4-6 тижнів при застосуванні препарату в оптимальні терміни.
Швидкість впливу: Більша частина діючих речовин поглинається асиміляційними частинами рослин протягом 1 години і поширюється акропетально по ксилемі рослин, з цього моменту починається вплив препарату на збудника хвороби. Такий механізм сприяє рівномірному розподілу діючих речовин по рослині і перешкоджає їх змивання.
Технологія застосування: Чистоту бака, магістральних трубопроводів і наконечників, а також справність всього обприскувача перевіряють до початку захисних робіт. Потім визначають кількість і рівномірність подачі води через наконечники і порівнюють з розрахунковими даними по витраті робочої рідини на 1 га Обприскування проводиться в ранкові або вечірні години в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури. Після закінчення робіт з препаратом ретельно промити обприскувач і розпилюючий обладнання.
Порядок приготування робочої рідини: заповніть ¼ бака обприскувача чистою водою, увімкніть мішалку, додайте розраховане і відміряну кількість препарату і продовжуйте заповнення бака обприскувача з одночасним перемішуванням. Продовжуйте перемішування під час обробки для забезпечення однорідності робочої суміші. Якщо АЛЬТО СУПЕР, К.Е. використовується в баковій суміші з іншими препаратами, додавайте препарати у воду в бак обприскувача в наступному порядку: *СП > ВДГ > СК > АЛЬТО СУПЕР, К.Е. (*—у разі застосування бакової суміші компонента у водорозчинній упаковці, даний препарат розчинити в баку обприскувача першим). При заповненні бака обприскувача заправний шланг повинен бути завжди вище рівня води, щоб уникнути зворотного всмоктування. Робочий розчин повинен бути використаний в день приготування.
Зберігання препарату: Зберігати препарат у сухому темному приміщенні в інтервалі температур від -5°С до +35°С.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпечності: 3
Препарат не токсичний для бджіл, слаботоксичний для риб і теплокровних.
Заборонено застосування в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 3 — малонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
· проводити обробку рослин в ранковий або вечірній час
· при швидкості вітру — не більше 4-5 м/с
· прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 2-3 км
· обмеження льоту бджіл — не менше 3-24 годин
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО Торговый Дом "Агролига"
+380 50
+380 50 488 8100
показати
+380 67
+380 67 627 7767
показати
+380 50
+380 50 433 2244
показати
+380 50
+380 50 905 6406
показати

Контактна особа Алексей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

alexey77586
Продавець на agronovator з: 04.03.2011

Відправлення повідомлення
Вгору