Відправлення повідомлення власнику
Фунгіцид Джек Пот, засоби захисту рослин
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Фунгіцид Джек Пот, засоби захисту рослин

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Фунгіциди
15-02-19
Переглядів: 25
№ 214482
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський район, Новомосковськ
Додаткова інформація: російська
Комбінований системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту плодових культур від борошнистої роси, парші та інших хвороб.
Діюча речовина. Пенконазол, 100 г/л + дифеноконазол, 200 г/л.
Препаративна форма. Концентрат емульсії.
Хімічна група. Похідні триазолів.
Сумісність. Добре змішується з багатьма засобами захисту рослин за виключенням лужних, проте в кожному конкретному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність.
Механізм дії. Системна та трансламінарна дії. Швидко проникає в рослину та розноситься по ній, що забезпечує тривалий захист, зменшує ризик змиву дощем (через 2 години після обробки дощ не призведе до зниження ефективності дії препарату).
Спектр дії. Борошниста роса, парша, гниль плодів, кучерявість листя, оїдіум винограду. Культура Норма витрати препарату, л/га Хвороба Спосіб, час обробки Строк очікування, дні Максимальна кількість обробок
Яблуня
0,3 - 0,4
Борошниста роса, парша
Обприскування в період вегетації
30
3
До відома споживача. Аналогічні препарати застосовують:
Груша, абрикос
0,3 - 0,4
Борошниста роса, парша
Обприскування в період вегетації
30
3
Персик
Борошниста роса, парша, гниль плодів, кучерявість листя
30
2
Виноград
0,15 - 0,25
Борошниста роса, оїдіум
20
4
Огірки відкритого ґрунту
0,15 - 0,20
Борошниста роса
2
Огірки закритого ґрунту
0,25
3
3
Максимальна кількість обробок — 4. Період очікування до збору врожаю - дивитись таблицю.
Норма витрати робочого розчину — 800 - 1000 л/га. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заливають водою на 1/3 частину обґєму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача до повного обґєму при ввімкненому режимі змішування. Під час внесення препарату режим змішування повинен бути постійно включений з метою підтримки робочого розчину в однорідному стані.
Норми витрат робочого розчину необхідно вибирати в залежності від фази розвитку культури та ступеня розвитку хвороби. Мінімальні норми витрат використовуються на початку вегетації та низькому інфекційному фоні; максимальні — при повному розвитку листової поверхні та високому інфекційному фоні.
Найкращий результат досягається при профілактичному застосуванні. Профілактичні обробки проти первинної інфекції збудника борошнистої роси проводяться на початку вегетації. Додаткові обробки проводяться для запобігання поширення хвороби чи при появі перших ознак хвороби з інтервалом між ними 14 - 21 день, залежно від розвитку хвороби та погодних умов. При високомуризику розвитку хвороби необхідно скоротити інтервали між обробками (10 днів). За сезон проводять 2 - 4 обприскування в основний період розвитку борошнистої роси, який починається в період цвітіння культури та продовжується до стадії дозрівання плодів. ДЖЕК ПОТ можна використовувати куративно (лікувально) протягом 4 діб з моменту початку ураження. У разі необхідності після обробки препаратом ДЖЕК ПОТ використовуйте контактні фунгіциди.
Упаковка. 5 л.
 
 
Основные
Производитель   УКРАВИТ
Страна производитель Украина
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору