Фунгіцид Гринфорт Супер (Альта Супер) ципроконазолу 80 г/л + пропіконазол, 250 г/л

29,70 USD/л
≈ 27,49 EUR/л
≈ 795,98 грн./л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район
21.03.2017
Дата розміщення:
987
Кількість переглядів:
133042
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Альта Супер(Гринфорт Супер,КЕ)
Активні інгредієнти Ципроконазолу(80г/л);пропиконазо(25г/л)
Хімічна група Триазолу
Форма випуску препарату Концентрат емульсії
Упаковка 20 л
Основні плюси використання фунгіциду
• Великий спектр контрольованих хвороб
• Тривале профілактичне і швидке лікувальну дії перешкоджають проникненню збудника і зупиняють його розвиток навіть після того, як рослина буде уражено
• В його склад входять высокосистемные діючі речовини швидко проникають і поширюються по всій рослині, забезпечуючи захист нових пагонів
Дія препарату:
Обидва активні інгредієнти швидко поглинають асиміляційні частини рослини, а потім транспортуються вгору (акропетально) по ксилемі і в тканинах рослини розподіляються. Пропіконазол і ципроконазолу зупиняють розвиток патогенів, надаючи вплив на біосинтез стеролів, що відбувається в мембранах клітини. Найбільших результатів можна досягти, застосовуючи фунгіцид на ранніх стадіях розвитку захворювання.
Фітотоксичність:
Альто Супер 330 ЕС – фунгіцид, який добре переноситься зазначеними культурами, якщо, звичайно, дотримуватися рекомендацій щодо його застосування.
Сумісність:
Альто Супер к. е. сумісний майже з будь-якими пестицидами. Однак, у кожному окремому випадку необхідно перевірити сумісність препаратів перед змішуванням.
Як приготувати робочий розчин. Норми витрати фунгіциду:
Готувати розчин слід у спеціально обладнаному місці. Фунгіцид Альто Супер 330 ЕС використовують у формі водного розчину. Бак обприскувача заповнюють водою на 1/10 або на 1/4. Починають перемішувати. Добре струшують каністру з препаратом. Додають потрібну кількість препарату і доливають воду, що залишилася. Під час заповнення баку шланг, що подає воду, має бути розташований над рівнем води в баку. Розчин потрібно ретельно перемішати. Порожні каністри промивають водою три рази, а потім цю воду додають до робочого розчину. При обробці необхідно продовжити перемішування робочого розчину. Лише чиста вода підходить для приготування робочої суміші. Норма витрати робочого розчину становить 200-300 л/га. Весь приготовлений розчин слід використати протягом 24 години з моменту приготування.
Метод застосування:
Підійде будь-яке обладнання для авіа та наземного обприскування. При використанні авіа методу норма витрати робочого розчину становить мінімум 50 л/га. Необхідно дуже добре відкалібрувати обладнання для обприскування перед початком обробки, прийнявши до уваги швидкості пересування обприскувача, подачі розчину, а також рівномірність його розподілу. Важливо відрегулювати обсяг робочої рідини, враховуючи норму витрати на культурі. Найбільш підходящі годинник для обприскування ― 6 ― 9 ранку або 7 ― 9 вечора, при цьому, бажано, щоб погода була сухої та безвітряної, а температура не повинна перевищувати 25 С. Обприскувач необхідно промити чистою водою після використання, або в кінці дня. Фільтрам теж знадобитися чистка.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
+380 67
+380 67 516 5169
показати
+380 50
+380 50 420 5919
показати

Контактна особа Наталия
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 12.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору