Фунгіцид Колосаль Про виробництво. Август, д. в. пропіконазол 300 г/л тебуконазол 200 г/л

965,00 грн./л
≈ 33,21 EUR/л
≈ 35,89 USD/л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район
22.03.2017
Дата розміщення:
832
Кількість переглядів:
133045
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Двокомпонентний системний фунгіцид з тривалим періодом захисту зернових культур, цукрових буряків, ріпаку, сої і винограду від комплексу хвороб Призначення:
двокомпонентний системний фунгіцид для захисту посівів зернових культур, цукрових буряків, ріпаку, сої та виноградників від основних хвороб.
Діючі речовини:
пропіконазол, 300 г/л тебуконазол, 200 г/л
Препаративна форма:
концентрат микроэмульсии. Спеціально підібрана для даної препаративної форми система допоміжних речовин (сурфактантів і ад'юванта) забезпечує отримання робочого розчину фунгіциду з розміром частинок менше 200 нанометрів, що призводить до більш високої, у порівнянні з концентратами емульсії, проникності діючих речовин у рослини і, як наслідок, до більш високої фунгіцидної активності Колосаля Про.
Характеристика діючих речовин:
обидва діючі речовини відносяться до хімічного класу триазолів, але відрізняються за спектром пригнічуваних патогенів, взаємно доповнюючи один одного.
Спектр дії:
найважливіші захворювання зернових культур (бура іржа, стеблова іржа, жовта іржа, карликова іржа, борошниста роса, септоріоз, піренофороз, ринхоспориоз, смугаста, сітчаста та темно-бура плямистості); цукрових буряків (церкоспороз, борошниста роса, фомоз); ріпаку (альтернаріоз, борошниста роса, фомоз); сої (церкоспороз, септоріоз, аскохітоз, антракноз, альтернаріоз); винограду (оїдіум).
Механізм дії препарату:
тебуконазол і пропіконазол є інгібіторами процесу біосинтезу ергостеролу в мембранах клітин фітопатогенів. В результаті відбувається руйнування стінок клітин збудників, ріст міцелію припиняється, потім він гине. Діючі речовини пересуваються акропетально по ксилемі (знизу вгору по стеблу до колосу і від підстави листа до його верхівки), швидко абсорбуються вегетативними частинами рослин.
Тебуконазол володіє профілактичним і лікувальним системною дією, високоефективний проти мучнисторосяных і ржавчинных грибів.
Пропіконазол надає профілактичну, сильне лікуючу і истребляющее системну дію, пригнічує спороутворення у патогенів, високоефективний проти різних плямистостей. Проявляє також росторегулирующее дію, що забезпечує краще засвоєння рослинами вуглекислого газу і, відповідно, підвищує активність фотосинтезу в рослинах.
Швидкість впливу:
Колосаль Про проникає в рослину через листя і стебла протягом 2 ― 4 год після обробки, швидко і рівномірно розподіляється по тканинах рослини, перешкоджає проникненню і поширенню збудників хвороб і зупиняє вже сталося зараження.
Період захисної дії:
фунгіцид захищає посіви від інфекції протягом 4 ― 5 тижнів. Завдяки високій проникаючій здатності Колосаль Про стійкий до дощу.
Можливість виникнення резистентності:
при дотриманні рекомендованих норм витрати і технології застосування препарату виникнення резистентності у патогенів малоймовірно.
Фітотоксичність, толерантність культур:
не фітотоксичний при дотриманні регламентів застосування.
Умови зберігання:
зберігання препарату здійснюється в спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі від мінус 15 до плюс 35 °С.
Термін придатності:
2 роки з дня виготовлення препарату (при дотриманні умов зберігання).
Упаковка:
Каністри по 5 л
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
+380 67
+380 67 516 5169
показати
+380 50
+380 50 420 5919
показати

Контактна особа Наталия
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 12.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору