Фунгіцид Курзат Р

13,15 USD/кг
≈ 12,17 EUR/кг
≈ 352,43 грн./кг
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район показати карту
17.03.2017
Дата розміщення:
1174
Кількість переглядів:
96736
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Фунгіцид Курзат ь
Профілактична, захисна та лікувальна дія. Пролонговану дію (до 10 днів) порівняно з фунгіцидами контактної дії прямого. Використання КУРЗАТ Р у антирезистентных програмах.
Діючі речовини: 689,5 г/кг хлорокис міді + 42 г/кг цімоксаніл
Хімічні класи: неорганічні солі (препарати пов'язаної міді) і цианоацетамид оксими
Препаративна форма: порошок, що змочується
Упаковка: паперовий мішок 5 кг
СПЕКТР ДІЇ
КУРЗАТ Р ефективний при боротьбі з видами патогенів, що відносяться до загону Peronosporales, пологах Phytophthora, Peronospora і Plasmopara. Він ефективний при боротьбі з такими захворюваннями: мілдью (Plasmopara viticola), фітофтороз томатів і картоплі (Phytophthora infestans), пероноспороз цибулі (Peronospora destructor), пероноспороз огірка (Peronospora cubensis). КУРЗАТ Р має обмежену ефективність у боротьбі з патогенами, що викликають хвороби коренів. Суміші цимоксанила високо ефективні в боротьбі з сухою плямистістю (Alternaria spp.) картоплі і томатів.
МЕХАНІЗМ ДІЇ
Синергія двох діючих речовин забезпечує надійний захист. Хлорокис міді захищає рослину зовні завдяки своєму контактному дії. Цімоксаніл — локально-системний компонент КУРЗАТ Р, відкритий компанією DuPont — забезпечує профілактична, захисна та лікувальна дія. Після оброб - лення цімоксаніл швидко проникає в рослину і перерозподіляється у листках і стеблах. Це компенсує нерівномірний розподіл робочого розчину на рослинах при обробці. Лікувальна дія зберігається навіть через 1-2 дні після обробки за рахунок реакції надчутливості (цімоксаніл зупиняє розвиток хвороби, завдяки капсулированию інфікованих клітин рослини).
РЕГЛАМЕНТИ ЗАСТОСУВАННЯ
Норма застосування препарату (кг/га) Культура Шкідливий об'єкт Спосіб, час, особливості застосування препарату
2,5 Картопля Фітофтороз Обприскування в період вегетації: перше — профілактичний, наступні — з інтервалом 10-12 днів. Витрата робочої рідини — 400 л/га
2,5–3,0 Огірок відкритого грунту Пероноспороз Обприскування в період вегетації: перше — профілактичний, наступні — з інтервалом 10-12 днів. Витрата робочої рідини — 600-800 л/га
2,5–3,0 Огірок захищеного грунту Пероноспороз Обприскування в період вегетації: перше — профілактичний, наступні — з інтервалом 10-12 днів. Витрата робочої рідини — до 2000 л/га
2,0–2,5 Томат відкритого грунту Фітофтороз Обприскування в період вегетації: перше — профілактичний, наступні — з інтервалом 10-12 днів.
2,5–3,0 Цибуля (крім цибулі на перо) Пероноспороз
2,5–3,0 Виноград Мілдью Обприскування в період вегетації: перше — профілактичний, наступні — з інтервалом 10-12 днів. Витрата робочої рідини 1000 л/га
 
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
Найбільш ефективно застосування КУРЗАТ Р профілактично — до інфікування або протягом 1-2 днів після зараження. Наступні обробки — з інтервалом 10-12 днів (на огірках проти пероноспорозу інтервал 7 днів). У складних погодних умовах, при високій небезпеки інфікування скоротіть інтервал між обробками до 7-8 днів. У дощову погоду рекомендується включення в програму обробок стійкого до змивання фунгіциду ТАНОС компанії DuPont. КУРЗАТ Р забезпечує:
• Ефективне дію завдяки лікувальним і антиспорулирующим властивостями.
• Контроль хвороб на нижній стороні листа за рахунок переміщення препарату крізь лист.
• Активну боротьбу зі штамами збудників фітофторозу, стійких до фениламидным фунгицидам.
Відсутність стійких до КУРЗАТ Р штамів забезпечує надійну боротьбу з фітофторозом протягом багатьох років, що вигідно відрізняє КУРЗАТ Р від повністю системних фунгіцидів.
БАКОВІ СУМІШІ
КУРЗАТ Р сумісний з усіма препаратами, що мають нейтральну або кислу реакцію. Не рекомендується змішувати КУРЗАТ Р з препаратами, що мають лужну реакцію.
ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ
Перед обприскуванням перевірте чистоту і робочий стан бака, шлангів, розпилювачів і обприскувача в цілому. Визначте кількість і рівномірність виходу робочого розчину через розпилювачі налаштуйте обприскувач. Робочий розчин необхідно готувати на спеціально відведеному для цих цілей місці в день обробки. Наповніть до половини бак обприскувача водою, додайте необхідну кількість КУРЗАТ Р при включеній мішалці. Якщо обприскувач не обладнаний механічною або гідравлічної мішалкою, КУРЗАТ Р необхідно розчинити в окремій ємності, а потім вилити в бак обприскувача.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО Торговый Дом "Агролига"
+380 50
+380 50 488 8100
показати
+380 67
+380 67 627 7767
показати
+380 50
+380 50 433 2244
показати
+380 50
+380 50 905 6406
показати

Контактна особа Алексей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

alexey77586
Продавець на agronovator з: 04.03.2011

Відправлення повідомлення
Вгору