Фунгіцид Ордан вир. Серпень, д. в. хлорокис міді 689 г/кг + цімоксаніл 42 г/кг

355,00 грн./кг
≈ 12,26 EUR/кг
≈ 13,25 USD/кг
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район
21.03.2017
Дата розміщення:
535
Кількість переглядів:
133047
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Двокомпонентний фунгіцид локально-системної дії для захисту картоплі, томатів, огірків, цибулі і винограду від комплексу хвороб Призначення:
комбінований фунгіцид контактної та локально-системної дії для боротьби з хворобами, викликаними пероноспоровыми грибами, включаючи популяції, стійкі до металаксилу та іншим фунгицидам.
Діючі речовини:
хлорокис міді, 689 г/кг і цімоксаніл, 42 г/кг
Препаративна форма:
порошок, що змочується.
Характеристика діючих речовин:
хлорокис міді відноситься до неорганічних сполук міді, цімоксаніл – до алкилпроизводным сечовини.
Спектр дії:
фунгіцид пригнічує збудників фітофторозу та альтернаріозу катофеля і томатів, пероноспорозу огірків і цибулі, мілдью винограду.
Механізм дії препарату:
завдяки вмісту двох активних компонентів з різним механізмом придушення збудників хвороб, Ордан має профілактичну, лікуючим і викорінюючою дією. Хлорокис міді (контактний компонент) пригнічує ферменти і життєво важливі компоненти клітин фітопатогенних грибів. Цімоксаніл (локально-системний компонент) проникає в листя протягом однієї години і інгібує біосинтез РНК в клітинах патогенів.
Швидкість впливу:
цімоксаніл швидко абсорбується і глибоко проникає в листя рослин (приблизно протягом 2 год), хлорокис міді залишається на листовій поверхні.
Період захисної дії:
становить 7 ― 14 днів залежно від ступеня ураження. Профілактична дія триває 7 ― 14 днів, лікувальний – 2 ― 4 дні після інфікування збудників хвороб.
Фітотоксичність, толерантність культур:
Ордан не фітотоксичний при дотриманні регламентів застосування.
Можливість виникнення резистентності:
у зв'язку з тим, що Ордан є комбінованим препаратом контактного та локально-системної дії, ймовірність виникнення резистентності вкрай мала.
Особливості препарату:
Ордан належить до числа найбільш ефективних препаратів проти збудників хвороб, що виробили стійкість до фунгицидам на основі фениламидов. Він сприяє збереженню чутливості патогенів до фениламидам, не викликає перехресної стійкості до інших препаратів і тому з успіхом застосовується в антирезистентных програмах. Ордан забезпечує більш тривалі інтервали між обприскуваннями в порівнянні з звичайно застосовуються контактними фунгіцидами.
Обмеження:
не рекомендується застосування препарату авіаційним способом. Забороняється використання препарату в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Умови зберігання:
у спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі зберігання від мінус 20 до плюс 30 °C.
Термін придатності:
3 роки з дня виготовлення препарату (при дотриманні умов зберігання).
Упаковка:
мішки по 15 кг, коробки по 1 кг.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
+380 67
+380 67 516 5169
показати
+380 50
+380 50 420 5919
показати

Контактна особа Наталия
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 12.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору