Відправлення повідомлення власнику
Фунгіцид ШИРЛАН
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Фунгіцид ШИРЛАН

90,96 USD/л
≈ 85,55 EUR/л
≈ 2 543,36 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
01-01-17
Переглядів: 834
№ 96431
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Фунгіцид ШИРЛАН
Фунгіцид ШИРЛАН
Фунгіцид для захисту картоплі від фітофторозу
Діюча речовина: флуазинам, 500 г/л
Хімічний клас: пиримидинамины
Клас небезпеки: 2
Упаковка: каністра 5 л / 4×5 л
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Властивості
· контактний фунгіцид захисної дії з групи пиримидинаминов
· володіє хорошою дождеустойчивостью і тривалою захисною дією — 7-10 днів
· не має фітотоксичність по відношенню до культури
· більш ефективний у менших дозах, ніж звичайні контактні фунгіциди
· не має перехресної резистентності з застосовуються в даний час на картоплі фунгіцидами
 
«СТОП-ЕФЕКТ» ДЛЯ ФІТОФТОРОЗУ
100% сходи:
знищує первинну інфекцію (зооспори) у ґрунті
повний розвиток рослин:
запобігає поширенню інфекції на здорове бадилля
дозрівання і відмирання бадилля:
чудово захищає бульби від зараження
 
Контактний фунгіцид ШИРЛАН, СК:
пригнічує проростання зооспор на обробленій листової поверхні, перешкоджаючи формуванню апрессориев і впровадження і зростання гіф
 
Але тільки ШИРЛАН, СК володіє унікальними для контактного фунгіциду властивостями:
пригнічує спороношення, інгібуючи утворення зооспорангиеносцев;
знижує рухливість зооспор, в тому числі в ґрунті при переміщенні по грунтовим капілярах, перешкоджаючи виходу зооспор на поверхню грунту і значно знижуючи ризик зараження сходів
 
ШИРЛАН — незамінний в усі періоди росту і розвитку культури
100% сходи
У фазу повних сходів картоплі ШИРЛАН, СК не тільки захищає сходи, але, надаючи антиспорулирующее дію, знижує інтенсивність зараження сходів картоплі фітофторозом. Площа листкової поверхні картоплі в цей період незначна, тому частина робочого розчину виявляється в зоні основний резервації зооспор — в грунті, де препарат блокує їх рухливість. Таким чином, використання лише одного прийому сприяє суттєвій загибелі збудника, як в грунті, так і на її поверхні.
Даний підхід захисту картоплі від фітофторозу здатний значно підвищити ефективність наступних обробок.
Повний розвиток рослин
Застосування фунгіциду ШИРЛАН, СК на стадії повного розвитку бадилля дозволяє запобігти розвитку патогена не тільки на стадії проростання зооспор, але також контролювати рухливість зооспор і процес спороношення. Застосування фунгіциду ШИРЛАН, СК так само дозволить знизити зараження фітофторозом утворюються бульб.
Дозрівання і відмирання бадилля
Під час прибирання зараження бульб картоплі зооспорами може відбутися при контакті бульб з ураженої бадиллям. Забезпечити швидке висихання бадилля, позбавляючи патоген джерела живлення, а також стабілізувати процес дозрівання бульб допоможе десикант РЕГЛОН СУПЕР, ВР. В баковій суміші ШИРЛАН, СК доповнює дію десиканти РЕГЛОН СУПЕР, ВР, безпосередньо впливаючи на рухливість, проростання зооспор і спороношення, і забезпечує «дезінфекцію» бадилля і грунту. Баковая суміш знижує можливість зараження бульб фітофторозом картоплі в процесі прибирання, сприяє поліпшенню показників зберігання, скорочує запас зимующей інфекції.
Призначення: ШИРЛАН, СК — контактний фунгіцид широкого спектру дії з вираженими захисними властивостями, ефективний при профілактичному застосуванні проти фітофторозу картоплі.
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Картопля Фітофтороз, альтернаріоз 0,3–0,4 7(4)
Обприскування в період вегетації: перше — у фазі змикання рядків, наступні — з інтервалом 7-10 днів. Витрата робочої рідини — 200-500 л/га.
* —(4)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): ШИРЛАН, СК сумісний в бакових сумішах з інсектицидами АКТАРА, ВДГ, КАРАТЕ ЗЕОН, МКС і з десикантом РЕГЛОН СУПЕР, ВР. Не рекомендується для бакової суміші з лужними препаратами, як, наприклад, бордоська рідина з-за можливої реакції розщеплення. Однак, в кожному конкретному випадку змішуються препарати слід перевірити на сумісність. Бакові суміші з гербіцидами не рекомендуються через неспівпадання строків їх застосування. Не змішуйте між собою концентровані препаративні форми! Перед приготуванням бакової суміші уважно ознайомтеся з інформацією на тарних етикетках препаратів компонентів бакової суміші, переконайтеся, що строки їх застосування збігаються.
Період захисної дії: Варіює від 7 до 10 днів залежно від погодних умов і прийнятої в господарстві технології вирощування картоплі.
Швидкість впливу: Дія препарату ШИРЛАН, СК починається негайно після нанесення препарату на захищає культуру.
Можливість виникнення резистентності: Відсутня за умови суворого дотримання розроблених фірмою рекомендацій. Завдяки унікальному механізму дії ШИРЛАН, СК може бути використаний в програмах захисту картоплі протягом усього періоду вегетації.
Технологія застосування: Чистоту бака, магістральних трубопроводів і наконечників, а також справність всього обприскувача перевіряють до початку захисних робіт. Потім визначають кількість і рівномірність подачі води через наконечники і порівнюють з розрахунковими даними по витраті робочої рідини на 1 га Обприскування проводиться в ранкові або вечірні години в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури.
Застосовуйте ШИРЛАН, СК профілактично! Починайте обробки при умовах, сприятливих для розвитку і розповсюдження захворювання, але до інфікування культури, при необхідності обробки повторюйте з інтервалом 7-10 днів. Якщо культура вже інфікована, першу обробку рекомендується провести куративным фунгіцидом. Для досягнення максимального ефекту відрегулюйте опрыскивающую апаратуру на дрібний або середній розпил. Норма витрати робочої рідини повинна бути достатньою для повного змочування всієї листової поверхні. Збільшуйте норму витрати робочої рідини залежно від площі листкової поверхні, що захищається культури. Не допускайте стікання робочого розчину з обробленої листової поверхні! Норма витрати препарату залежить від фази розвитку культури та наявності факторів, що сприяють розвитку та поширенню інфекції. Застосовуйте більш високі (рекомендовані, див. таблицю) норми витрати препарату ШИРЛАН, СК і скорочувати інтервали між обробками в період активного росту культури (для захисту молодих листків і пагонів) і при умовах, сприятливих для розвитку і розповсюдження патогену. Після закінчення робіт з препаратом ретельно промити обприскувач і распыливающее обладнання.
Порядок приготування робочої рідини: робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Заповніть ½ бака обприскувача чистою водою, увімкніть мішалку, додайте розраховане і відміряну кількість препарату і продовжуйте заповнення бака обприскувача з одночасним перемішуванням. Продовжуйте перемішування під час обробки для забезпечення однорідності робочої суміші. При застосуванні препарату ШИРЛАН, СК в баковій суміші з іншими пестицидами, додавайте препарати у воду в бак обприскувача в наступному порядку: *СП > ВДГ > ШИРЛАН, СК > КЕ (* — у разі застосування бакової суміші компонента у водорозчинній упаковці, даний препарат розчинити в баку обприскувача першим). Кожен наступний компонент додається після повного розчинення попереднього. Робочий розчин повинен бути використаний в день приготування.
Зберігання препарату: Зберігати препарат в сухому складі пестицидів в інтервалі температур від 0°С до +35°С в нерозкритій заводській упаковці.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпеки: 2
Препарат слаботоксичний для птахів і бджіл, але токсичний для риб.
Заборонено застосування в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 3 — малонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
· проводити обробку рослин в ранковий або вечірній час
· при швидкості вітру — не більше 4-5 м/с
· прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 2-3 км
· обмеження льоту бджіл — не менше 3-24 годин
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору