Відправлення повідомлення власнику
Фунгіцид Syngenta Ширлан 500 SC, Тара 1л.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Фунгіцид Syngenta Ширлан 500 SC, Тара 1л.

1 850,00 грн./л
≈ 65,72 EUR/л
≈ 71,45 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
26-02-16
Переглядів: 2296
№ 71843
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Фунгіцид Syngenta Ширлан 500 SC, Тара 1л.
Фунгіцид Ширлан 500 SC (Ай Ес Кей Бельгия). Діюча речовина : флуазинам, 500 г/л. Витрати - 0.3-0.4 л/га. Тара 1л.

Фунгіцид Ширлан 500 SC (Ай Ес Кей Бельгия). Діюча речовина : флуазинам, 500 г/л. Витрати – 0.3-0.4 л/га. Тара 1л.

1) Цибуля. Витрати – 0.4 л/га. Лікує : пероноспороз. Спосіб застосування : обприскування в період вегетації. Строк останньої обробки (в днях до збирання врожаю) – 10. Максимальна кратність обробок – 3. Тара 1 л.

2) Томати. Витрати – 0.3-0.4 л/га. Лікує : фітофтороз, альтернаріоз. Спосіб застосування : обприскування в період вегетації. Строк останньої обробки (в днях до збирання врожаю) – 10. Максимальна кратність обробок – 4. Тара 1 л.

3) Картопля. Витрати – 0.3-0.4 л/га. Лікує : фітофтороз, альтернаріоз. Спосіб застосування : обприскування в період вегетації. Строк останньої обробки (в днях до збирання врожаю) – 7. Максимальна кратність обробок – 4. Тара 1 л.

Механізм дії:

Ширлан 500 SС, к.с. попереджує проростання спор, інгібує їх рухливість та спороутворення, зупиняє поширення зооспорангії, попереджуючи вихід зооспор і зараження рослини.Ципродиніл інгібує біосинтез амінокислот. Ципродиніл впливає на життєвий цикл грибів головним чином протягом процесу проникнення і росту міцелію в рослинних тканинах. Хорус 75 WG, ВГ добре і швидко поглинається листям, і характеризується хорошим акропетальним і трансламінарним переміщенням. Базипетального переміщення не спостерігалось.
Період захисної дії:

Від 7 до 14 днів залежно від погодних умов і прийнятої в господарстві технології вирощування.
Строки внесення:

Обприскування фунгіцидом Ширлан 500 SС, к.с. потрібно проводити профілактично. Починайте обробку за сприятливих умов для розповсюдження хвороби.
Фітотоксичність:

При застосуванні препарату Ширлан 500 SС, к.с. згідно рекомендацій компанії не виникає ризику фітотоксичності.
Рекомендації щодо використання:

Чистоту баку, магістральних трубопроводів і наконечники, а також робочий стан обприскувача проводять до початку захисних робіт. Потім визначають кількість та рівномірність подачі води через наконечники і порівнюють з розрахунковими даними по витраті робочої суміші на 1 га. Обприскування проводиться у ранкові або вечірні години в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури. Використовуйте Ширлан 500 SС, к.с. профілактично! Починайте обробку за сприятливих для розвитку і розповсюдження хвороб умов, але до інфікування культури. При необхідності обробки повторюють з інтервалом 7-14 днів. Якщо культура вже інфікована, першу обробку рекомендується проводити лікувальним фунгіцидом. Для досягнення максимального ефекту слід відкалібрувати обприскувач на дрібний і середній розпил. Норма витрати робочого розчину повинна бути достатньою для повного змочування всієї листової поверхні. Збільшуйте норму витрати робочого розчину в залежності від площі листової поверхні культури, що обробляється. Не допускати стікання робочого розчину з обробленої листової поверхні! Норма витрати робочого розчину залежить від культури та наявності сприятливих розвитку та розповсюдженню інфекції факторів. Застосовуйте більш високі норми препарату Ширлан 500 SС, к.с. і зменшіть інтервали між обробками при інтенсивному рості культури (для захисту молодих листків та пагонів) й за умов сприятливих для розвитку патогену. Після закінчення робіт з препаратом ретельно промити обприскувач.
Приготування робочої суміші:

Робочий розчин готується безпосередньо перед обприскуванням. При безперервному перемішуванні додати розраховану і відміряну кількість препарату в бак обприскувача, який наполовину заповнений чистою водою. Не припиняти перемішування робочого розчину в процесі обробки. При застосуванні препарату Ширлан 500 SС к.с. у баковій суміші з іншими пестицидами додавайте препарати в бак обприскувача в такій послідовності: ЗП ВДГ Ширлан 500 SС к.с. КЕ. Кожний наступний компонент додавати після повного розчинення попереднього. Робочий розчин потрібно використовувати в день приготування.
Сумісність:

Ширлан 500 SС, к.с. сумісний із більшістю пестицидів , за винятком препаратів з лужною реакцією (сірчане вапно, мідь). Однак, в кожному окремому випадку препарати, що змішуються, слід перевіряти на сумісність. Бакові суміші з гербіцидами не рекомендовані через неспівпадання строків їх застосування. Не змішуйте між собою концентровані препаративні форми! Перед приготуванням бакової суміші уважно ознайомтесь з інформацією на тарних етикетках препаратів компонентів бакової суіші, переконайтесь, що строки їх використання співпадають. У разі сумнівів необхідно проконсультуватися на найближчій станції захисту рослин або у представника компанії Сингента.

Перед застосуванням уважно прочитайте тарну етикетку
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Менеджер Олег
Організація: Агро-2000 "Все препараты оригинальные, не Китай"
Телефон:
+380 98 3219660
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору