Відправлення повідомлення власнику
Фунгіцид Талендо
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Фунгіцид Талендо

68,87 USD/л
≈ 65,01 EUR/л
≈ 1 951,59 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
09-01-17
Переглядів: 862
№ 96754
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Фунгіцид Талендо
Фунгіцид Талендо

Довготривалий захист від оїдіуму (до 14 днів). Профілактичну дію. Використання ТАЛЕНДО в антирезистентных програмах.
Діюча речовина: 200 г/л проквиназид
Хімічний клас: квиназолиноны
Препаративна форма: концентрат емульсії
Упаковка: пластикова каністра 1 л
 
МЕХАНІЗМ ДІЇ
ТАЛЕНДО інгібує розвиток яких і конідій, а також борошнисто-росяних грибів і формування ними апрессорий, за допомогою яких відбувається проникнення інфекції через епідерміс всередину рослини. В результаті конідії грибів не можуть проникнути в тканини листка. Не отримуючи поживних речовин, аскоспори і конідії незабаром гинуть. Таким чином, рослини, оброблені ТАЛЕНДО, надійно захищені від зараження і залишаються здоровими. Якщо рослина було заражено до обробки, ТАЛЕНДО суттєво зменшує життєздатність утворюються конідій. Крім того, у рослин, оброблених ТАЛЕНДО, збільшується кількість ферментів, що відповідають за природний захист від грибної інфекції. ТАЛЕНДО індукує реакцію надчутливості. ТАЛЕНДО має трансламінарну активність — здатність проникати з обробленою боку аркуша на необроблену. Локально-системну дію ТАЛЕНДО полягає в тому, що препарат захищає не тільки оброблене місце, але і прилеглі до нього ділянки. В експериментах було виявлено, що при ефективності 100 % у місці застосування ТАЛЕНДО ефект в радіусі 10 см становив 80-100 %. Дана властивість ТАЛЕНДО виключно важливо для захисту розвинених грон винограду
РЕГЛАМЕНТИ ЗАСТОСУВАННЯ
Норма застосування препарату (л/га) Культура Шкідливий об'єкт Спосіб, час, особливості застосування препарату
0,175–0,225 Виноград Оїдіум Обприскування в період вегетації: перше — профілактичне (до цвітіння), наступні — з інтервалом 14 днів. Витрата робочої рідини 1000 л/га
 
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
ТАЛЕНДО вибірково діє на борошнисто-росяні гриби і не фітотоксичний для винограду, препарат слід застосовувати шляхом наземної обробки. В залежності від погодних умов та інтенсивності розвитку оїдіума період захисної дії може досягати 14 днів. ТАЛЕНДО володіє сильними профілактичними властивостями — важливо, щоб обробка була проведена до початку зараження рослин.
МОЖЛИВІСТЬ ВИНИКНЕННЯ РЕЗИСТЕНТНОСТІ
ТАЛЕНДО відноситься до нового класу фунгіцидів — квиназолиноны, який раніше не застосовувався в РФ. При цьому відсутня перехресна резистентність до ТАЛЕНДО і фунгицидам групи триазолів, морфолинов, стробілуринів. Тому ТАЛЕНДО ідеально підходить для створення антирезистентных програм захисту винограду від оїдіуму. При цьому слід пам'ятати, що багаторічне застосування на одній площі фунгіцидів, що мають один і той же механізм дії, призводить до відбору стійких рас, які у відсутність конкуренції активно розмножуються і стають домінуючими. Патоген можна вважати стійким до фунгициду, якщо він виживає при правильно проведеної обробці у рекомендованій нормі витрати і рекомендований час за звичайних погодних умовах. Розвитку стійкості патогенів можна уникнути або затримати шляхом почергового застосування або застосування бакової суміші продуктів, що мають різний механізм дії, але еквівалентних по ефективності.
БАКОВІ СУМІШІ
ТАЛЕНДО можна змішувати з фунгіцидами, що містять цімоксаніл, манкоцеб, фамоксадон, флусилазол, фосэтил-алюміній, металаксил, пропинеб, квиноксифен, азоксистробин, карбендазим, фенбуконазол, флуазинам, флудиоксоніл, і інсектицидами АВАНТ, ЛАННАТ 20Л та іншими, що містять феноксикарб, лямбда-цігалотрін, люфенурон. При приготуванні бакових сумішей суворо дотримуйтесь рекомендацій щодо застосування фунгіцидів-партнерів.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Не перевищуйте рекомендовані норми витрати і кількість обробок. Застосовуйте ТАЛЕНДО на винограді при нормі витрати не більше 0,225 л/га при кратності обробок не більше чотирьох за сезон. Немає необхідності повторно проводити обробку, якщо дощ пройшов після висихання робочого розчину ТАЛЕНДО на оброблених рослинах (20 мм через 2 години після обробки не впливають на ефективність).
ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ
Приготування робочої рідини здійснюється на стаціонарних пунктах або з допомогою пересувних агрегатів (АПР «ТЕМП», АПЖ-12), що дозволяють ретельно перемішувати препарат з водою в спеціальних ємностях. Розрахунок дозування препарату вказано в таблиці. Зазначені агрегати дозволяють приготовану робочу рідину фільтрувати і за допомогою насосів подавати в ємності обприскувачів. Робочий розчин можна також готувати безпосередньо в баку обприскувача. Вилийте необхідну кількість ТАЛЕНДО в бак обприскувача наполовину заповнений водою. Мішалка повинна бути включена. Дочекайтеся повного розчинення препарату. Заповніть повністю бак обприскувача водою при включеній мішалці. Робоча рідина повинна готуватися на спеціально обладнаних заправних пунктах, майданчики яких можуть бути асфальтовані або цементированы. Можуть також використовуватися утрамбовані земляні майданчики, які після закінчення робіт перекапываются. Заправні пункти повинні бути віддалені від житлових будівель, скотних дворів, джерел водопостачання, місць зберігання фуражу та посівів продовольчих культур на відстані не менше 200 метрів. Перед заправкою переконайтеся, що обприскувач чистий і знаходиться в робочому стані. Відкалібруйте обприскувач на необхідну норму витрати робочої рідини. При проведенні обприскування мішалка повинна бути включена. Приготовлена для обприскування рідина використовується в той же день.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору