Відправлення повідомлення власнику
Фунгіцид Танос
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Фунгіцид Танос

810,00 грн./шт.
≈ 27,23 EUR/шт.
≈ 29,18 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
10-01-17
Переглядів: 149
№ 132716
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Власник СЗР-агро
Фунгіцид Танос
Танос 0,4 кг-810грн
Захист 1л - 600грн

МЕХАНІЗМ ДІЇ ТАНОСА
Два біологічно активні діючі речовини, що входять до складу ТАНОСА, взаємно підсилюють і доповнюють один одного. Фамоксадон – контактний компонент ТАНОСА, міцно зв'язується з кутикулою і зберігається у восковому шарі листя. За рахунок цього забезпечується стійкість препарату до змивання. При попаданні на поверхню листа, оброблену ТАНОСОМ, зооспори гинуть протягом 2 секунд.
Цімоксаніл – локально-системний компонент ТАНОСА, швидко проникає всередину листя і стебла та надає профілактичну, захисна та лікувальна дія. Цімоксаніл переміщається в листі, а також у стеблах знизу вгору. Це компенсує нерівномірний розподіл робочого розчину на рослинах при обробці. Лікувальна дія забезпечується навіть при обробці через 1-2 дні після зараження за рахунок реакції надчутливості (цімоксаніл зупиняє розвиток хвороби завдяки капсулированию інфікованих клітин рослини).

НАДІЙНИЙ ЕКРАНУЮЧИЙ ЕФЕКТ
ТАНОС ― єдиний комплексний , стійкий до змивання. Контактний компонент ТАНОСА (фамоксадон) утворює на поверхні листа плівку і діє як захисний бар'єр, що перешкоджає проникненню патогена всередину рослини. Завдяки здатності зв'язуватися з кутикулою фамоксадон вже через 3 години не змивається дощем або водою при зрошенні. Під впливом вологи відбувається більш рівномірний перерозподіл на поверхні аркуша. Фамоксадон володіє унікальною здатністю реактивації – він може переміщатися з кутикули на поверхню листа, що посилює захисну дію. Це робить ТАНОС практично незамінним при дощовій погоді і на поливних ділянках.

ЗАХИСТ ВІД АЛЬТЕРНАРІОЗУ
ТАНОС ― високоефективний препарат для захисту не тільки від фітофторозу, але і від альтернаріозу. Досліди показали, що його ефективність проти альтернаріозу в рази перевершує ефективність інших препаратів. Тому ТАНОС широко застосовують для захисту від альтернаріозу протягом всього періоду вегетації.

ТАНОС В ПРОГРАМІ ЗАХИСТУ КАРТОПЛІ
Правильно складена програма обробок фунгіцидами для захисту картоплі від фітофторозу та альтернаріозу ― основа отримання високоякісного врожаю картоплі. Особливо важливі перші обробки, так як помилки, допущені в цей час, дуже важко виправити наступними обробками. Перші польові обробки повинні забезпечити:
• захист поверхні рослин картоплі від зовнішньої інфекції (потрапляють на стебло і листя зооспор);
• знищення джерел зараження на поверхні грунту;
• лікувальна дія в рослинах проти внутрішньої прихованої (як правило, стебловий) інфекції.
Особливо важливий захист рослин картоплі від стеблового фітофторозу, який має більш тривалий інкубаційний період (до 10 і більше днів) між інфікуванням і появою перших видимих симптомів, а уражені стебла, на відміну від листя, можуть спорулировать більш тривалий час.

ВИБІР ФУНГІЦИДУ ДЛЯ ПЕРШИХ ОБРОБОК
Існуючі в даний час препарати не дозволяють повністю вилікувати рослини після появи видимих симптомів фітофторозу. Тому перші обробки повинні бути профілактичними та проведені до інфікування (максимум протягом 1 ― 2 днів після інфікування), обов'язково до появи видимих симптомів.

Застосування тільки контактних препаратів для перших обробок не забезпечує лікувального дії всередині рослин (тобто якщо є внутрішня прихована інфекція, яка, як правило, заноситься з насіннєвим матеріалом, вона отримує ще 10-12 днів для розвитку до наступної обробки). Повністю системні препарати застосовувати небезпечно через наявність стійких штамів збудника фітофторозу. Крім того повністю системні препарати рекомендується повністю виключити на насіннєвих посадках картоплі.

З усіх фунгіцидів ТАНОС найбільш підходить для перших двох обробок. Контакний компонент ТАНОСА ― фамоксадон ― один з найбільш потужних відомих фунгіцидів проти фітофторозу і альтернаріозу. Після обробки він створює захисний екран на поверхні оброблених рослин знищуючи зооспори. При цьому він володіє унікальною стійкістю до змивання – це надзвичайно важливо в дощових умовах і на поливних ділянках.

Локально-системний компонент ТАНОСА одночасно «промиває» тканини рослини і забезпечує лікувальну дію проти прихованої інфекції. ТАНОС ― один з найбільш потужних фунгіцидів проти прихованої/стеблової інфекції. При цьому висока концентрація ТАНОСА в оброблених рослинах гарантує її стабільну ефективність. Стійкі до цимоксанилу, а зничит і ТАНОСУ форми фітофторозу відсутні.

Початок перших обробок зазвичай збігається з часом останнього терміну обробки ТІТУС (при висоті рослин до 20 см), обов'язково до змикання рядків. В даний час для забезпечення гарантованого захисту все частіше перші обробки проводяться раніше при висоті картоплі 5-10 см, особливо на чипсовом і насіннєвій картоплі.
НАСТУПНІ ОБРОБКИ
Наступні 1-2 обробки в період інтенсивного росту/змикання рядків картоплі рекомендується провести комплексними препаратами (у т. ч. можлива обробка системними фунгіцидами, якщо немає стійких штамів і картопля не передбачається використати як насіннєву). Краще використовувати середні або мінімальні рекомендовані інтервали між обробками (8-12 днів).
Далі обробки проводяться в чергуванні комплексними або контактними фунгіцидами зазвичай з середніми інтервали між обробками (8-12 днів). Скоротіть інтервали до 5-7 днів в дощову погоду, в період інтенсивного росту рослин при високої небезпеки інфікування. Використання ТАНОСА у програмі обробок в цей період забезпечують як потужний захист від фітофторозу (особливо в дощових умовах), так і від альтернаріозу. КУРЗАТ Р можна застосовувати при відсутності альтернаріозу і в недощову погоду.
Застосування ТАНОСА і КУРЗАТА Р особливо ефективно в програмах, насичених манкоцебсодержащими препаратами, оскільки застосування більш двох разів підряд препаратів з одним і тим же контактним діючою речовиною різко знижує ефективність всієї програми обробок. У таких випадках ТАНОС і КУРЗАТ Р незамінні – вони не містять манкоцеб і їх можна використовувати для «розриву» ланцюга обробок препаратами з однаковою діючою речовиною.
Програма обробок повинна забезпечити відсутність появи видимих симптомів фітофторозу протягом всього періоду вегетації. У разі появи видимих симптомів фітофторозу застосуйте ТАНОС, але тільки в суміші з контактним спороуничтожающим фунгіцидом (ТАНОС + флуазинам, ТАНОС + манкоцеб, ТАНОС + хлороталонил). Обидва препарати в такій суміші повинні застосовуватися в повній нормі витрати.
В кінці сезону проведіть десикацію в суміші з дешевим контактним фунгіцидом для знищення джерел інфекції на поверхні ґрунту та рослинних рештках. Цей прийом широко використовується при вирощуванні чіпсового картоплі і в значній мірі знижує зараження бульб при збиранні, що зменшує втрати при зберіганні.
Упаковка: 0,4 кг (ціна вказана за 1 кг)

Характеристики
Виробник DuPont
Додаткові характеристики
діючі речовини фамоксадон (250 г/л), цімоксаніл (250 г/л)
Упаковка 0,4 кг

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Основні
Характер дії пестициду Виборчого
Тип впливу на організм Контактні
Препаративна форма Порошок
Хімічний склад Неорганічні
Виробник Du Pont de Nemours & Company
Країна виробник США
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Менеджер
Організація: СЗР-агро
Телефон:
+380 67 343 6995
+380 66 562 2856
+380 63 586 1629
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору