Відправлення повідомлення власнику
Протруювач насіння Віал Траст вир. Серпень
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Протруювач насіння Віал Траст вир. Серпень

38,60 USD/л
≈ 36,31 EUR/л
≈ 1 079,02 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
19-01-17
Переглядів: 1748
№ 108439
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг показати на мапі
Власник Альянс Эко
Протруювач насіння Віал Траст вир. Серпень
Весь перелік товару Ви можете побачити на нашому сайті www. agrogumat.ua

Призначення: двокомпонентний системний фунгіцид для передпосівної обробки насіння зернових культур і соняшнику від комплексу хвороб.

Діючі речовини: тебуконазол, 60 г/л та тіабендазол, 80 г/л + антистресові компоненти.

Препаративна форма: водно-суспензійний концентрат.

Хімічна група: тебуконазол відноситься до хімічного класу триазолів, відрізняється більш високою розчинністю і рухливістю, володіє профілактичним і лікувальним системною дією;Тіабендазол – активний інгредієнт класу бензимідазолів, слабо розчинний, менш рухливий. Володіє захисним і лікуючим системною дією.

Механізм дії: проникаючи у зернівки і переміщаючись в зародки насіння зернових культур, препарат знищує головневую інфекцію. Потім протруйник пересувається до точок росту проростків.Тебуконазол пригнічує біосинтез ергостерину в мембранах клітин фітопатогенів. Перешкоджає розвитку зовнішньої (тверда сажка, септоріоз, гельмінтоспоріоз) і внутрішньої (летюча сажка) інфекції насіння. Тіабендазол порушує процес поділу ядра клітин фітопатогенів. Він значною мірою посилює ефективність тебуконазолу проти уражають кореневу систему збудників кореневих і прикореневих гнилей, снігової плісняви, основна маса яких знаходиться на кореневих і пожнивних рештках у грунті. Тому протруйник Віал ТрасТ незамінний в сучасних технологіях виробництва зерна із застосуванням мінімальної і «нульового» обробітку ґрунту, а також в сівозмінах з насиченням зерновими культурами понад 50 %, де створюється високий інфекційний фон. Протруювач не тільки дезінфікує насіння, але і частково знезаражує ґрунт та рослинні рештки навколо них.

Спектр дії: на зернових – тверда, летюча, кам'яна, чорна (несправжня), стеблова, покрита головня, гельминтоспориозные і фузариозные кореневі гнилі, пліснявіння насіння, фузаріозна і тифулезная снігова пліснява, бура іржа і септоріоз (на ранніх фазах); на соняшнику – фомопсис, біла та сіра гнилі, пліснявіння насіння.

Особливості препарату: перевага препаративної форми протруйника полягає в тому, що вона забезпечує відмінне і рівномірне нанесення фунгіцидів на оброблювану зернівку і створює на її поверхні дуже якісну, прокрашенную, досить міцну плівку препарату, не осыпающуюся після висихання й не пылящую. Після розведення водою протруйник утворює стабільну суспензію, в процесі протруювання не осідає на дні бака.Новий препарат не тільки високоефективний, але і економічний з-за високої активності діючих речовин і антистресових компонентів, а також досконалій формуляції.

Переваги:
  • винятково висока ефективність проти широкого спектру хвороб завдяки ретельно підібраній комбінації двох різних за спектром біологічної активності діючих речовин;
  • наявність у складі протруйника спеціально введених антистресових компонентів, що виключає прояв ретардантного ефекту навіть при заглибленому посіві насіння і посушливих умовах;
  • ростостимулюючий дія, підвищення схожості насіння, енергії їх проростання, забезпечення дружних сходів.

Витрата: каністри по 5 л

Регламент застосування препарату:
Культура Захворювання Норма витрати, л/т
Пшениця яра, озима Тверда сажка, гельмінтоспоріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння, бура іржа і септоріоз (на ранніх фазах) 0,3 - 0,4
Летюча сажка 0,4
Ячмінь ярий Кам'яна сажка, летюча сажка, чорна (несправжня) сажка, гельмінтоспоріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння 0,4 - 0,5
Ячмінь озимий 0,4
Жито озиме Стеблова сажка, гельмінтоспоріозна та фузаріозна кореневі гнилі, пліснявіння насіння 0,3 - 0,4
Фузаріозна і тифулезная снігова пліснява 0,4
Овес Летюча сажка, покрита головня, пліснявіння насіння 0,3 - 0,4
Соняшник Фомопсис, біла та сіра гнилі, пліснявіння насіння 0,4 - 0,5

Приготування робочого розчину: робочий розчин слід готувати безпосередньо перед обробкою насіння. Необхідну кількість Віал Траст потрібно розчинити в невеликій кількості води і ретельно розмішати до отримання однорідної суспензії. Отриманий матковий розчин при постійному помішуванні вилити в змішувальний бак протравочной машини, заповнений на 1/3 місткості резервуара водою. Після отримання однорідної суспензії в бак при безперервному перемішуванні долити воду до повного об'єму і продовжити змішування до отримання однорідної суспензії.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Пучкова Ирина
Організація: Альянс Эко
Телефон:
+380 50 7081557
+380 67 1030593
Факс: +380564400040
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору