Відправлення повідомлення власнику
Zato 50 WG (Зате) 0,15 кг - фунгіцид широкого спектру
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Zato 50 WG (Зате) 0,15 кг - фунгіцид широкого спектру

804,00 грн./шт.
≈ 27,02 EUR/шт.
≈ 28,81 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
01-01-17
Переглядів: 844
№ 125224
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Волинська область, Луцьк, Луцьк показати на мапі
Власник NOVOSAD
Zato 50 WG (Зате) 0,15 кг - фунгіцид широкого спектру
Zato 50 WG (Зате) ОРИГІНАЛ, ПОЛЬЩА
фунгіцид широкого спектру

Фунгіцид, що відноситься до класу стробілуринів з мезостемной активністю.
Переваги Зате:
  • Висока активність проти широкого спектру захворювань, включаючи хвороби зберігання.
  • Надійність:швидка дождеустойчивость, тобто сильний дощ після обробки (через 1 годину) не знижує ефективності обробки;знижена температура повітря після обробки не чинить негативного ефекту.
  • Технологічність:завдяки мезостемным властивостями, обробки можна проводити в умовах мінливої погоди;висока вологість повітря під час обробки, швидше сприятлива, ніж небезпечна для ефективності препарату.
  • Зручність у застосуванні.

Препаративна форма Зате: Водно-водорозчинні гранули.
Склад Зате :500 г/кг трифлоксістробін.

Механізм дії : Зате — фунгіцид, який має мезостемным дією, яке виражається в закріпленні фунгіциду на поверхні листя і плодів за рахунок зв'язування з восковим шаром, а також трансламінарну активність, що забезпечує тривалу, не залежить від погодних умов захист від захворювань. Трифлоксістробін пригнічує митохондриальное дихання в грибах, що призводить до припинення росту і загибелі. Фунгіцид володіє захисним і лікувально-профілактичну дію.

Спектр активності: Зате рекомендований на зерняткових культур (яблуня, груша) проти парші, борошнистої роси, моніліозу, альтернаріозу, чорної (сажистой) плямистості, филлостиктоза і хвороб зберігання.

Період захисної дії Зате:залишає 10-14 діб.

Швидкість впливу Зате: Через кілька годин після обробки.

Фітотоксичність Зате: Проведені численні випробування препарату Зате в рекомендованих нормах витрати не виявили випадків прояву фітотоксичності по відношенню до оброблюваних культур.
Купити фунгіцид Зате можна в фірмі НОВОСАД.
Селективність : Зате володіє високою вибірковістю дії
Можливість виникнення резистентності. Даних про появу резистентності не надходило. Проте для запобігання її виникнення препарат слід чергувати з фунгіцидами з різних хімічних груп.

Сумісність Зате сумісний з більшістю фунгіцидів та інсектицидів, за винятком сільнощелочних і висококислотних речовин. Перед застосуванням рекомендується перевірити на сумісність.

Термін придатності Зате не менше 2-х років з дати виготовлення.

Упаковка1 кг.

Регламент застосування Зате
ультура Шкідливий об'єкт Норма витрати препарату, кг/га Спосіб застосування Термін очікування (кратність обробок) Терміни виходу для ручних (механизи-зареєстровані) робіт
Яблуня Парша, борошниста роса, моніліоз, альтернаріоз, чорна (сажистая) плямистість, филлостиктоз 0,14 Препарат застосовується тільки в системі з іншими фунгіцидами.
Обприскування в період вегетації 0,014%-ним робочим розчином до і після цвітіння: при діаметрі плоду 4 см з інтервалом 9-10 днів; при діаметрі плоду більше 4 см — інтервал 12-14 днів.
До і після лікування даним препаратом необхідно використовувати фунгіцид з механізмом дії, відмінним від стробілуринів. Загальна кількість обробок, включаючи обробки проти хвороб при зберіганні, не повинно перевищувати двох (див. вищевказаний регламент). Витрата робочої рідини 800-1000 л/га
14 (2) 7 (3)
Груша Парша, борошниста роса
Яблуня, груша Хвороби при зберіганні (плесневидные гриби, латентна форма моніліозу та ін) 0,15 Обробки в період вегетації за 28 14 днів до збирання врожаю.
Витрата робочої рідини 800-1000 л/га
28/14 (1-2)
Виноград Оїдіум 0,15 Обприскування в період вегетації: перше профілактичне обприскування, наступні -з інтервалом 10-12 днів Витрата робочої рідини 1000 л/га 21(2) -
Фірма НОВОСАД пропонує тільки оригінальні засоби захисту рослин, стимулятори росту, добрива світових виробників Dow AgroSciences, Syngenta, Sumi Agro, Arysta LifeScience, Basf, Bayer CropScience, DuPont, Cheminova, Сhemtura, Belchim, Intermag та ін
Всі кошти імпортні, в оригінальній упаковці, а не розфасовані в Україні!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Сергей
Організація: NOVOSAD
Телефон:
+380 99 7361308
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору