Бактороденцид - ефективний засіб боротьби з мишами

30,00 грн./кг
≈ 1,05 EUR/кг
≈ 1,11 USD/кг
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Миколаївська область, Новоодеський район показати карту
Доставка: Самовивіз, Доставка по Україні, Доставка до кордону
03.02.2017
Дата розміщення:
336
Кількість переглядів:
113548
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Як виграти битву з гризунами ?...

Витративши чималі зусилля на посів зернових культур, кожного аграрія хотілося б, щоб його праця була винагороджена хорошим урожаєм. І що ж робити, якщо на впало в землю насіння полює ціла армія гризунів, а вирощений і зібраний урожай піддається нападу щурів, мишей, полівок, піщанок, хом'яків, ховрахів? Боротьба з цими обжорами велася завжди і скрізь.
Популяція гризунів росте такими темпами, що механічні і зоологічні засоби їх знищення не дали належних результатів. Та й не годяться такі методи для використання в польових умовах, великих приміщеннях зерносховищ, фермах, парниках, пасовищах, місцях складування соломи.
Щоб максимально вберегти врожай від шкідників, чоловік змушений був розробити ефективні засоби захисту рослин. До недавнього часу в якості родентициди повсюдно застосовувалися дуже токсичні хімічні сполуки. Вони входили до складу отруєних приманок, і, на жаль, вимагали особливих заходів обережності, маючи явним негативним впливом на інших тварин і людини.
В даний час найбільш предпочитаемыми засобами захисту рослин в Україні є біологічні родентициди, дія яких заснована на тому, що готова, оброблена біологічним родентицидом приманка, потрапляючи в шлунок гризунів, викликає черевний тиф, тягне широке розповсюдження інфекційної хвороби і призводить до повної загибелі колонії.

"Бактеронцид" - отруєна принада для боротьби з гризунами (миші, полівки, пацюки, піщанки, ховрахи), які мешкають на посівах, пасовищах, лісосмугах, скиртах, парниках, елеваторах та інших будівлях. Застосовується без додаткових приманочных продуктів, так як пропарений зерно є хорошою приманкою для гризунів.


Властивості препарату
· працює в діапазоні температур від -25 оС до +10 оС, при біологічній ефективності не менше 90%;
· починає діяти вже через 20-35 хвилин після потрапляння в шлунок гризунів, викликаючи патогенез черевного тифу;
· продовжує працювати при повторному заселенні гризунів і в наслідок цього 40 % «нових» шкідників знищується без внесення додаткових доз препарату;
· призводить до повної загибелі колонії за рахунок перезараження (епізоотії) мишей.

Переваги препарату
· зручний при розкладанні приманки за рахунок розфасовки в 1-килограмовые пакети;
· в 3-4 рази вигідніше, ніж хімічні родентициди;
· може застосовуватися механічним способом - поверхневим внесенням зерновою сівалкою або розкидачем з колоній;
· виключає «людський фактор», тобто при роботі «хімією» приманку необхідно внести в кожну житлову норку, а при використанні «Бактеронцида» допускається обробка 80% житлових нір у колонії, так як відбувається перезараження.

Способи і норми застосування
При обробці стогів і скирт препарат попередньо розфасовують у паперові кульки по 15-20 г і закладають в ніші на відстані 2 м одна від іншої. У складських приміщеннях витрата «Бактеронцида» з розрахунку 2-3 гр/м2. Препарат попередньо розфасувати в паперові кульки і розкласти по кутах приміщень та в місцях масового скупчення мишей, повторити розкладку приманки через 3-5 днів.
При обробці с/г угідь витрата препарату на 1-2 кг/га в залежності від щільності і видового складу гризунів. Так, при самій високій щільності мишей і полівок витрачається не менше 2 кг/га, на багаторічних травах 3-4 кг/га. Принаду розкладають по норах (порція 0,5 чайної ложки) і притоптують, або розкидають по колоніях і стежках гризунів (порція 0,5-1 їдальня ложка).
Дія препарату проявляється після закінчення 10-15 діб після застосування для мишей і полівок і 10-25 діб для щурів і ховрахів.
Склад. Жива культура бактерії Salmonella enterindis var Issatschenko.
Назва. Згідно ТУ і середній при виробництві: не менше 2,0 х 109 КУО/1 мл
Препаративна форма. Пропарений зерно.
Термін зберігання. 45 днів при t +4...+10°С; 20 днів при t +4...+10°С в темному, сухому приміщенні.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ЛКХ "Био-Вита"
+380 96
+380 96 2032070
показати
+380 50
+380 50 1880738
показати

Контактна особа Ярослав
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

celitel87
Продавець на agronovator з: 29.11.2013

Відправлення повідомлення
Вгору