Гусеничний трактор МТ765С

Договірна
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Волинська область, Луцький район
22.03.2017
Дата розміщення:
1096
Кількість переглядів:
121239
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Сучасний центр керування трактором (TMC).Серцем центру керування трактором є новий дисплей, який тепер повністю відповідає стандарту ISOBUS. Завдяки цьому не потрібне встановлення в кабіні додаткових блоків для управління агрегатируемым обладнанням і, таким чином, оператору необхідно освоїти всього одну загальну систему контролю. Цей дисплей дозволяє здійснювати управління, налаштування і моніторинг всіх можливих функцій трактора.
Система управління мощностьюОсуществляет автоматичне керування обертами двигуна, функціями трансмісії і забезпечує максимальну продуктивність і економію. Тепер оператор може вибрати один з двох попередньо встановлених значень оборотів двигуна у відповідності з завданнями і маневрами (наприклад, поворот), які необхідно виконати.
Опорні котки і брудозахисні щитки Challenger розробив засоби, що дозволяють продовжити термін експлуатації гусениць в екстремальних умовах кам'янистого грунту, абразивних пісків і дуже жаркого клімату.
Надміцні опорні катки з поліуретану мають високу зносостійкість до викришування і зламу. Крім того, проміжні катки захищені по всій довжині новим брудозахисним щитком, який запобігає попаданню на них грунти або каменів.
Гідравлічна системаНовая гідравлічна система дозволяє оператору вибрати пріоритетну на даний момент функцію, завдяки чому на її виконання направляється в повній мірі необхідний потік масла за рахунок зменшення потоку на другорядні функції. Можливість установки насоса продуктивністю 223 л/хв (опція) дозволяє працювати з агрегатируемым устаткуванням, що вимагає більшого потоку гідравлічної рідини.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Волинська фондова компанія
+380 800
+380 800 211 199
показати
+380 800
+380 800 211 188
показати
+380 800
+380 800 211 122
показати

Контактна особа Тетяна
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Дзвінки на номера безкоштовні
Продавець на agronovator з: 15.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору