Відправлення повідомлення власнику
Гусеничний трактор МТ865С
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гусеничний трактор МТ865С

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
02-01-17
Переглядів: 938
№ 121240
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Волинська область, Луцький район, Луцьк
Власник Волинська фондова компанія
Гусеничний трактор МТ865С
Сучасний центр керування трактором (TMC).Серцем центру керування трактором є новий дисплей, який тепер повністю відповідає стандарту ISOBUS. Завдяки цьому не потрібне встановлення в кабіні додаткових блоків для управління агрегатируемым обладнанням і, таким чином, оператору необхідно освоїти всього одну загальну систему контролю. Цей дисплей дозволяє здійснювати управління, налаштування і моніторинг всіх можливих функцій трактора.
Система управління мощностьюОсуществляет автоматичне керування обертами двигуна, функціями трансмісії і забезпечує максимальну продуктивність і економію. Тепер оператор може вибрати один з двох попередньо встановлених значень оборотів двигуна у відповідності з завданнями і маневрами (наприклад, поворот), які необхідно виконати
Опорні котки і брудозахисні щитки Challenger розробив засоби, що дозволяють продовжити термін експлуатації гусениць в екстремальних умовах кам'янистого грунту, абразивних пісків і дуже жаркого клімату.
Надміцні опорні катки з поліуретану мають високу зносостійкість до викришування і зламу. Крім того, проміжні катки захищені по всій довжині новим брудозахисним щитком, який запобігає попаданню на них грунти або каменів.
Гідравлічна системаНовая гідравлічна система дозволяє оператору вибрати пріоритетну на даний момент функцію, завдяки чому на її виконання направляється в повній мірі необхідний потік масла за рахунок зменшення потоку на другорядні функції. Можливість установки насоса продуктивністю 223 л/хв (опція) дозволяє працювати з агрегатируемым устаткуванням, що вимагає більшого потоку гідравлічної рідини.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Тетяна
Організація: Волинська фондова компанія
Телефон:
+380 800 211 199
+380 800 211 188
+380 800 211 122
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору