Колісний трактор Massey Ferguson 5450

Договірна
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Волинська область, Луцький район показати карту
21.05.2018
Дата розміщення:
771
Кількість переглядів:
153051
Номер оголошення:

Додаткова інформація
Колісний трактор Massey Ferguson 5450 - професійна одиниця в агропромисловому світі. Massey Ferguson 5450 зарекомендував себе як найдосконаліший трактор у своєму класі. Трактор 5400 серії домінує у сільськогосподарському, муніципальному і контраційному секторах. Новий MF має гладкий та ультрасучасний дизайн для роботи в будь-яких умовах. MF 5450 є простим у експлуатації, і має компактне розташування приладів, датчиків та джойстика та є зручним для оператора. Трактор MF 5450 володіє усіма характеристиками: зручною кабіною, трансмісією Dyna-4 та потужністю двигуна 107 к.с., що є ідеальним для роботи на промисловості малих та середніх господарств. Також машина володіє альтернативними характеристиками: високим дорожнім просвітом, відмінною стійкістю, потужним двигуном і міцним корпусом.
Новий інноваційний та ергономічний дизайн спеціально розроблений компанією Massey Ferguson. Поворотний та похилий капот дозволяє покращити доступ для регулярного технічного обслуговування повітряного фільтра або радіаторів. Кожна модель капота має високу видимість, а також додатковий Visio дах, що забезпечує першокласний круговий огляд. Це дозволяє мати широкий кутовий огляд із кабіни при використанні фронтального навантажувача або переднього навісного знаряддя. Двигуни розроблені відповідно до стандартів ISO нового покоління Tier III, а також нова сучасна ергономічна трансмісія Dyna-4, що є еталоном надійності і продуктивності.
Безперебійна робота. Досконала конструкція від інтегрованого переднього важеля до двигуна, трансмісії та заднього моста, з точки зору MF 5450 є технологією сучасності. 
Трансмісія Dyna-4 має чотири ступені силового перемикання в чотирьох передачах, тобто 16 швидкостей переднього і 16 швидкостей заднього ходу. Причому, всі вони переключаються без використання зчеплення.
  Dyna-4 поставляється в стандартній комплектації і добре зарекомендувала себе у роботі. Підрульовий човниковий перемикач, який встановлюється зліва полегшує перемикання в напрямку руху. Оператор може також налаштувати чутливість човникового перемикача за допомогою невеликого поворотного регулятора, що дозволяє вибирати більш агресивний стиль роботи при виконанні швидких операцій з коротким циклом (наприклад, при вантаженні гною), або більш повільний та плавний режим для таких робіт, як штабелювання піддонів.
  Забезпечується простота маневрування і поворотів на поворотних смугах поля, так як оператор може змінювати напрямок руху лівою рукою, одночасно керуючи навантажувачем правою рукою.
 У поєднанні з похилим капотом, дахом Visioline та гідросистемою продуктивністю 100 л/хв і новою трансмісією Dyna-4 трактор MF 5450 стає ідеальним інструментом для вантажно-розвантажувальних робіт.
Загальна експлуатаційна гнучкість. Ключем до надійної роботи техніки є вибір відповідного трактора, який відповідає вимогам сучасних тенденцій і використовує їх, щоб повністю розкрити свій потенціал у широкому діапазоні застосування на підприємстві чи сільському господарстві.
MF 5450 має відмінну вантажопідйомність і здатність навантаження із нескінченним гідравлічним потенціалом, щоб дати повну операційну гнучкість контролю для оператора. Вибір швидкостей відбору потужності PTO у MF є повністю електрогідравлічним. 
01 PTO перемикач
02 Управління PTO та перемикач витрати масла. 
03 PTO стоп перемикач для додаткової безпеки.
  4-циліндрові двигуни Perkins з паливною системою Common Rail забезпечують високу ефективність, потужність і економію палива в самих різних областях застосування.
Стандартна вантажопідйомність 5000 кг - один з кращих показників для задніх сцепок в своєму класі, що дозволяє MF 5450 працювати із найрізноманітнішим навісним обладнанням. Опціональні 75-мм гідроциліндри збільшують вантажопідйомність до 6000 кг.
 Управління 3-точковою навіскою здійснюється за допомогою блоку електронного управління зчіпкою (ELC) з використанням маніпулятора MF і панелі ELC, яка кріпиться на правій консолі оновленої конструкції і дозволяє точніше управляти навісним обладнанням. Гідросистема з відкритим центром включає два насосних агрегати (32,7 і 57 л / хв), які подають робочу рідину на чотири механічних золотникових клапана одно- або двосторонньої дії, або на їх комбінацію.
 Механічний джойстик, який встановлюється на правій консолі, дозволяє управляти двома золотниковими клапанами за допомогою одного важеля. Він дуже зручний при використанні режиму навантажувача, що має більше двох функцій гідросистеми.
  У числі додаткового обладнання - фланцеві хвостовики з 6 шлицями на 540 обр/хв, 6 та 21 шлицями на 540/1000 обр/хв є (взаємозамінні). 
  Швидкість ВОМ можна класифікувати як у кабіні, так і ззовні.
Чудовий огляд через великі скляні двері і точно розраховане положення стійок 'B' забезпечує кутовий огляд на 3600. Є можливість відкривання верхнього скляного люка, який також обладнаний проти сонячною шторкою. 
  У стандартну комплектацію входить поворотне крісло на механічній підвісці. Регульованя крісла здійснюється вручну оператором на пневматичній підвісці. Додаткове пасажирське сидіння встановлюються на замовлення.
 Системи обігріву та вентиляції оснащені декількома воздуховодами, поліпшеною системою розподілу повітря і більш точним регулятором температури. Для підвищення комфорту в якості додаткового обладнання пропонується кондиціонер.
 Всі панелі управління логічно розташовані на новій бічній консолі. Єдиний важіль перемикання передач, важелі гідророзподільників та важелі на панелі управління завжди під рукою оператора в потрібний момент.
Характеристики:
Технічні характеристики  
Характеристики двигуна MF 5450
Потужність двигуна (кВт/к.с), при 2000 обр/хв ISO (кВт/к.с) 78,8 / 107  
Максимальна потужність в режимі підвищеної потужності  (кВт/к.с), при 2000 обр/хв ISO (кВт/к.с) -
Максимальний обертовий момент (Hм), при 1400 обр/хв 416
Максимальний обертовий момент (Hм), при включенні функції PowerBoost при 1400 обр/хв -
 Двигун
Тип двигуна 1104D-44TA
Об'єм двигуна 4400
Кількість циліндрів двигуна  4
Турбокомпресор  TK
Трансмісія
Тип трансмісії роботизована коробка передач Dyna-4 із переключенням передач без розриву потоку потужності; 16/16 передач переднього/заднього ходу, із підрульовим джойстиком управління із лівої сторони та функцією автоматичного управління Speedmatching; максимальна швидкість руху - 40 км/год  
Вал відбору потужності (задній)
Частота обертання ВОМ при частоті обертання двигуна (обр/хв)
540/1000 при 1992 обр/хв стандартна комплектація
540 (Eco) при 1550 обр/хв стандартна комплектація
1000 (Eco) при 1550 обр/хв -
Передній механізм навіски і ВОМ
Вантажопідйомність механізма навіски кг 2500
Привід та управління ВОМ незалежний, електрогідравлічний, вал з 6 шлицями/1000 обр/хв
Задній механізм навіски та гідросистема
Управління механізмом навіски електронне, із регулюванням тягового зусилля; система активного контролю в транспортному режимі (АТС)
Максимальний розхід мастила - ступінь 1 42 л/хв - подача в контури рульового управління, гальмівна система, привода переключення діапазонів і блокування диференціалу, ВОМ; система повного приводу та система змащування
Максимальний розхід мастила - ступінь 2 58 л/хв - подача в контур 3-точкового механізму навіски; додатковий контур гідросистеми та контур гальмівної системи причіпа.
Двохпотокова гідросистема (на замовлення) насос ступення 1 та комбінована система Twin Flow із розходом 100 л/хв, для гідророзподільника
Максимальна вантажопідйомність на кінцях тяг кг /стандартна комплектація 4300
Додаткове гідравлічне обладнання
Додаткове гідравлічне обладнання  стандартна комплектація 2
Секції гідророзподільника  на замовлення 3/4
Колеса та шини в стандартній комплектації
Передні 13,6/R 24
Задні 16,9/R 34
Вага та габаритні розміри (приблизно, без палива)
Загальна вага із кабіною кг 3900
Довжина, поздовжні важелі в горизонтальному положенні мм 4221
Висота по кабіні (стандартна/низькопрофільна)  мм 2750/2550
Колісна база, із відкидним капотом мм 2460
Заправні об'єми
Паливний бак л 130
Додатковий бак (на замовлення) л -
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Волинська фондова компанія
+380 800
+380 800 211 199
показати
+380 800
+380 800 211 188
показати
+380 800
+380 800 211 122
показати

Контактна особа Тетяна
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Дзвінки на номера безкоштовні
Продавець на agronovator з: 15.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору