Відправлення повідомлення власнику
комбайн бурякозбиральний HOLMER Terra Dos T4-40
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

комбайн бурякозбиральний HOLMER Terra Dos T4-40

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Комбайни і збиральна техніка
10-06-16
Переглядів: 11
№ 139547
Розташування: Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, Буча показати на мапі
Фірма HOLMER представляє новий, повністю власними силами розроблений концепт Terra Dos T4-40 - комбайн для збирання цукрових буряків. Численні нововведення нової тривісної моделі HOLMER встановлюють нові стандарти на ринку самохідних бурякозбиральних комбайнів. Конструкція машини дозволила не тільки мінімізувати тиск на грунт, але і максимально збільшити бункер 45 м. куб.
Terra Dos T4-40 оснащений зарекомендували себе великою надійністю агрегатами комбінованого ботвосрезателя KOS-2 і DLG преміювали корчевателем HR мають можливість комплектуватися 6-ю, 8-ми або 9-ти рядами при різному междурядном відстані.
HOLMER DynaCut
Низько сидить буряк має як правило маленький коренеплід, відповідно зріз повинен бути мінімальний, на високо сидить буряках або великому коренеплоді, зріз повинен бути більше. Анімація показує зміни зазору між зчитувальним профіль буряків гребенем і ножем ботводорезателя при русі системи по висоті.
HOLMER EasyLift
Новий корчувальник HR - це незалежне ведення по глибині кожної сошниковой пари в кожному окремому рядку.Нова система EasyLift дозволяє знизити додаткове навантаження на оператора. Система автоматично веде кожен окремий сошник на оптимальній глибині – відповідно кожен окремо сидить у рядку коренеплід ідеально выкорчевывается незалежно від глибини його посадки. Бортовий комп'ютер розраховує висоту посадки буряків отримуючи сигнал з датчиків ботводорезателя. Завдяки такій автоматизації забезпечується оптимальне ведення глибини копання, не допускається надмірно велика глибина корчування, адже відомо, що збільшення глибини на 1 см веде до зайвого переміщення грунту (прибл. 100 т/га) через робочі органи очищення, що призводить до підвищеного зносу матеріалу і витраті палива.
Максимальний потік буряків з корчевателя на сепаруючі зірки вдалося реалізувати завдяки комбінації сепаруючого транспортера шириною 900 мм (+100 мм) і нової портальної осі переднього моста, пропускна здатність цього «вузького місця», так званого «пляшкового горлечка», збільшилася тепер на 40% в порівнянні з найближчим конкурентом.
Перевірені часом, надійні, мають контроль швидкості обертання і адаптивну очищення сепаруючі зірки обережно, швидко і ретельно видаляють бруд і залишки гички з коренеплодів. Надширокий ремінь кільцевого елеватора 1000 мм (12%-ве збільшення в порівнянні з наявними на ринку трехосными комбайнами) без особливих зусиль переміщує буряк в 30 тонний , оснащений електронним контролем рівня наповнення, бункер. Вивантажувальний елеватор бункера тепер наповнюється буряком одночасно з обох сторін - що дозволяє отримати рівномірні навантаження на ланцюгів скребкових днищ і ремінь вивантажувального елеватора, додатковою перевагою є скорочення часу спорожнення бункера.
Таким чином, Terra Dos T4-40 є зразком для делікатної обробки буряків при максимальній пропускній здатності.
Передній міст тривісної машини має перевірені і зарекомендували себе IF 800/70 R 38 шини з робочим тиском на 1,6 атмосфери.
На другому мосту і на задньому третьому встановлені 1050/50 R32 шини, які мають тиск на дві атмосфери. Навантаження на задню вісь гідравлічно керована, що дає ідеально збалансований розподіл ваги на всі осі і як наслідок рівномірне почвощадящее ущільнення землі.
Для оптимального «зчитування» контуру грунту і стійкості при роботі на укосах - задня вісь знаходиться на торсіонно-пружиненных гойдалках, при роботі на схилах вільний хід кочення може гідравлічно замикатися, функція амортизирования при цьому залишається у повному обсязі.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору