Відправлення повідомлення власнику
Розкидач органічних добрив APOLLO
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Розкидач органічних добрив APOLLO

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
02-01-17
Переглядів: 197
№ 121291
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Волинська область, Луцький район, Луцьк
Власник Волинська фондова компанія
Розкидач органічних добрив APOLLO
Конструкція розкидачів APOLLO з колісною базою, яка базується на одній осі і великих колесах, знижує необхідну потужність на 20% порівняно з традиційною колісною базою і полегшує прохідність на нерівних і вологих поверхнях. Великі колеса зменшують тиск на поверхню грунту. Широкий вибір доступних адаптерів і бункерів від 5,5 до 18 тонн дозволяє оптимально підібрати розкидачі відповідно до вимог господарств.Конструкція бункера розкидачів APOLLO із сталі товщиною 4 мм має горизонтальне і вертикальне посилення з товстих фасонних профілів.
Система забарвлення: дробоструйна обробка, грунтовка і шар фінішної фарби дозволяє працювати розкидачу протягом багатьох років.Горизонтальний + дисковий адаптер дозволяє рівномірно розкидати такі матеріали, як вапно, компост, торф на ширину до 24 м.
Завдяки вузькій конструкції бункера отримати точне дозування (наприклад 1,5 тонн / га) не проблема.Двухвальцовый вертикальний адаптер - це універсальність і ефективність розкидання гною, вапна і компосту на ширину до 12 м. APOLLO 24 - розкидач з подвійною колісною базою для роботи в дуже важких умовах з віссю, яка гідравлічно піднімається.Заслінка бункера дозволяє точно розкидати очищений шлам, компост та інші дрібні матеріали. Забезпечує безпеку при роботі з подрібненими речовинами.
Комфорт роботи оператора, захист трактора за рахунок застосування дишла на поздовжній пластинчастої ресорі, яка реагує на будь-які нерівності при роботі розкидача
.Електронний фільтр-регулятор MSR 5 дозволяє точно дозувати і контролювати внесення добрив, не виходячи з кабіни трактора.Спеціально спроектовані згрібають планки транспортера з високосортної сталі і марганцю розраховані на великі навантаження.Зручний доступ до натяжних пристроїв ланцюга транспортера, розміщених на фронтальній частині розкидача, дозволяє легко коректувати натяг ланцюга.Ланки ланцюга великого діаметру запобігають знос.
Гідравлічний привід транспортера з безступінчатим регулюванням швидкості забезпечує рівномірну подачу матеріалу на розсіяний адаптер.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Тетяна
Організація: Волинська фондова компанія
Телефон:
+380 800 211 199
+380 800 211 188
+380 800 211 122
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору