→ → → → Аеродинамічний сепаратор ІСМ-5 для чистки та калібровки зерна
Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Аеродинамічний сепаратор ІСМ-5 для чистки та калібровки зерна
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Аеродинамічний сепаратор ІСМ-5 для чистки та калібровки зерна

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для обробки сільськогосподарських культур
28-11-16
Переглядів: 1876
№ 87125
Розташування: Україна, Чернігівська область, Чернігів, Чернігів показати на мапі
Компанія-виробник НПК "АГРО-ВІГС" пропонує вашій увазі сепаратори для зерна високої якості і за доступними цінами продуктивністю від 3 до 150 т/год з доставкою по Україні.

Додаткова та детальна інформація -  agro-vigs.agronovator.ua

Продам берешетний аеродинамічний сепаратор для очистки та калібровки зернових IСМ-5.

Продуктивність 5 т /год - очистка
до 3 т/ год -калiбровка

Машина для очистки зерна IСМ-5, або зерновий сепаратор, призначена для очищення та калібрування - тобто поділу за масою , насіння різних культур: ячмінь, пшениця, овес, кукурудза, просо, соняшник, горох, гірчиця, рис, соя, сорго, люпин, тмин, льон, вика, насіння трав, рапс, гречка, насіння овочів, насіння бобів ...

Використання даного обладнання дозволяє підвищити врожайність на 35%. Машина (повітряний сепаратор) розділяє в повітряному потоці матеріал залежно від маси, розмірів і форми насіння. Вологість і забрудненість не впливають на точність калібрування, що дозволяє отримати матеріал з високими посівними якостями.

Сепаратор ІСМ-5 представляє собою інноваційне пневматичну зерноочисну машину, яка відмінно справляється не тільки з попередньою очисткою різних зернових культур, але і з калібруванням по фракціях за біологічними цінностями. Такий повітряний сепаратор гарантує виконання поділу зерносумішей, а також відсіювання травмованого зерна. Подібні машини нададуть можливість кожному виробнику зерна отримати високоякісний, а головне - недорогий посівний матеріал.

Сепаратор IСМ-5 можна використовувати як в фермерських господарствах, які займаються вирощуванням посівного матеріалу, так і в господарствах, охочих значно поліпшити врожайність без додаткового введення добрив.

Робота установки IСМ-5 не вимагає наявності висококваліфікованого персоналу.
Головна перевага повітряної машини IСМ перед решетного машинами - це можливість поділу зерна не тільки за розміром, але і по масі частинок (одбирає пошкоджені, травмовані та пусті зерна).

Сепаратор дуже простий в обслуговуванні , надійний , здатний замінити машини вже існуючої лінії , легко вбудовується в діючі лінії з очищення і калібрування.

Має дуже низьку споживану енергоємність. Максималні енерговитрати - 0,55 кВт/год.

Габарити: 1700х 400х 1700 мм.(Д-Ш-В)

Гарантія 24 міс.
Доставка по регіонам безкоштовно.
Машини є в наявності.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору