Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Обладнання для очищення зерна
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Обладнання для очищення зерна

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
19-01-17
Переглядів: 80
№ 150531
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка по Україні
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Власник ооо Антекстрой
Переглянути всі фотографії (18)
Обладнання для очищення зерна
ТОВ Антекстрой займає конкурентні позиції на ринку, займаючись постачанням високоефективного устаткування для сушіння, очищення, транспортування і зберігання зернових культур. Нашою професійною реалізацією проектів забезпечується першокласна очищення зерна обладнання для таких завдань добирається з особливою ретельністю.
Очищення зерна необхідна для підвищення цінних характеристик зерна в процесі зберігання, так як в ньому виключається наявність сміття, зернових домішок та частинок мінералів. Забруднення, присутні в зернових культурах, погіршують властивості зерна.
Очищення зерна використовується на млинах, елеваторах, борошномельних і круп'яних підприємствах і насіннєвих заводах. Орієнтуючись на підвищення рівнів рентабельності Вашого аграрного бізнесу, ми можемо забезпечити Вас надійним обладнанням, розроблять персональний проект, який відповідає всім технологічним вимогам і особливостям Вашого бізнесу. З нашим сприянням для Вашого аграрного підприємства актуально впровадження бездоганних промислових компонентів, орієнтованих на підвищення прибутків та продуктивності аграрного комплексу.
Наша компанія в своїх проектах для елеваторів, аграрних комплексів і борошномельних заводів використовує обладнання для очистки зерна WESTRUP A/S (Данія). Команда професіоналів може поставити надійне обладнання, представлене у вигляді автоматизованої лінії або окремих машин.
Очищення зерна від домішок завдяки обладнанню WESTRUP буде відбуватися на вищому якісному рівні. Всі агрегати зручні в користуванні, дають можливість оперативно і швидко регулювати всі робочі процеси. Оснащення підходить для будь-якого виду зернових культур.
Якщо Вам необхідна зерноочисна машина звертайтеся в компанію Антекстрой. Фахівці допоможуть підібрати оптимальний тип оснащення для Вашого аграрного бізнесу, щоб максимально ефективно очищати і обробляти Ваш урожай.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Куценко Константин
Організація: ооо Антекстрой
Телефон:
+380 50 402 4097
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору