Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Продам ІСМ-5 сепаратор зерна
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам ІСМ-5 сепаратор зерна

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для обробки сільськогосподарських культур
16-12-16
Переглядів: 330
№ 142916
Розташування: Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Миколаїв показати на мапі
Сепаратор ІСМ-5 призначений для здійснення калібрування і очищення посівного і товарного матеріалу: зернових, зернобобових, овочевих, баштанних, кормових, а також всіляких сипких сумішей.

Робота сепаратора ІСМ зводиться до зміни траєкторії вільного падіння «зерна», повітряним потоком, створюваним блок-імпеллером, і подальшого розподілу і розподілу вихідного матеріалу на фракції залежно від маси, розміру і форми.

Продуктивність 5 т/ год- очистка
Продуктивність 2,5 т/ год- калiбровка

Вихідний матеріал, далі «зерно», подається в бункер, розподіляється по ширині лотка під власною вагою, і в такому вигляді надходить рівномірним потоком в камеру сепарації, де відбувається його розшарування і розподіл по масі, розміром і формою, за рахунок впливу на зерно повітряного потоку.

Сепаратор ІСМ-5 представляє собою інноваційне пневматичну зерноочисну машину, яка відмінно справляється не тільки з попередньою очисткою різних зернових культур, але і з калібруванням по фракціях, і за біологічними цінностями. 

Такий повітряний сепаратор гарантує виконання поділу зерносумішей, а також відсіювання травмованого зерна. Подібні машини нададуть можливість кожному виробнику зерна отримати високоякісний, а головне - недорогий посівний матеріал. 

Режими роботи сепаратора: 
- попереднє очищення; 
- первинна очистка; 
- калібрування; 
- змішаний режим (одночасна калібрування і очищення).

Додаткова та детальна інформація - agro-vigs.agronovator.ua

Гарантія 24 міс.
Машини є в наявності.
Доставка безкоштовно. 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору