Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Продам Самопересувний Очисний Комплекс СОК-25.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам Самопересувний Очисний Комплекс СОК-25.

285 000,00 грн./шт.
≈ 10 001,33 EUR/шт.
≈ 10 763,43 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
28-11-16
Переглядів: 1170
№ 110097
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка кур'єром, Доставка по Україні, Доставка до кордону, Доставка за межі України
Розташування: Україна, Одеська область, Одеса, Одеса показати на мапі
Власник Александр
Переглянути всі фотографії (13)
Продам Самопересувний Очисний Комплекс СОК-25.
НВК ТОВ "АГРО-ВІГС" виробляє і реалізує аеродинамічні сепаратори для очищення та калібрування зерна продуктивністю від 3 до 150 т / год. з доставкою по Україні та за її межі.

Додаткова та детальна інформація -  agro-vigs.agronovator.ua

Продам Самопересувний очисний комплекс СОК-25.
 
Самопересувний очисний комплекс СОК-25 - новітня розробка НПК "Агро-Вігс". За своєю функціональністю СОК-25 це аналог ЗАВ-25. СОК-25 зводить всі виконувані на ЗАВі операції до однієї, в рази спрощуючи переробку зерна, економлячи аграрію сили, час і ресурси.
 
Очисний комплекс СОК-25 застосовується на токах, елеваторах і зерносховищах підлогового зберігання. Головна його особливість - мобільність. Він легко пересувається з одного місця на інше по складу, а також може може бути відбуксований на інший об'єкт.

При використанні СОК-25 зерно не потрібно подавати в завантажувальний бункер транспортерами. Машина підкочується до вороху, підбирає його і акуратно сортує по фракціях: зерно по трьом лоткам окремо, а незернові відходи, пил і сміття направляє в спеціальний контейнер для відходів.

На виході з машини відкалібровані зерно можна подавати на будь-яку висоту до 4,2 метрів або буртовать з будь-якого боку від машини там, де потрібно. При формуванні бурта регулювання висоти відвантажуючого транспортера дозволяє вберегти зерно від травмування.

Всі операції, вироблені на ЗАВі (весь технологічний ланцюжок), зібрані в машині СОК - 25 в єдиний виробничий процес:
• Завантаження вороху
• Очищення вороху
• Підсушка зерна
• Калібрування насіння
• Навантаження зерна в транспорт
• Вивантаження незернових відходів у спеціальний контейнер.

На сьогоднішній день в галузі післязбиральної обробки врожаю більш досконалої машини, ніж СОК-25, не існує. З випуском агрегату СОК-25 НПК "Агро-Вігс" стає одним зі світових лідерів у виробництві високотехнологічного сільськогосподарського устаткування. Купівля самопересувний очисного комплексу СОК-25 означає придбання найбільшого конкурентної переваги, яке тільки може дати аграрному господарству сучасна інноваційна техніка.

Додатково агрегат СОК-25 може бути укомплектований другим відвантажувальним транспортером, а також агрегатом попередньої очистки.(при дуже великій засмітченності матеріалу), а також може бути обклеїний всередині пористим матеріалом, для повного уникниння контакту зерна з металевими елементами.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Александр Гриненко
Організація: Александр
Телефон:
+380 96 3459500
+380 95 9024710
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору