Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Продам сепаратор для зерна ІСМ-30
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам сепаратор для зерна ІСМ-30

83 000,00 грн./шт.
≈ 2 908,96 EUR/шт.
≈ 3 122,48 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
28-11-16
Переглядів: 469
№ 110028
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка кур'єром Доставка поштою Доставка по Україні, Доставка до кордону, Доставка за межі України
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, Кіровоград показати на мапі
Власник Александр
Переглянути всі фотографії (16)
Продам сепаратор для зерна ІСМ-30
Компанія-виробник НПК "АГРО-ВІГС" пропонує Вашій увазі сепаратори для зерна високої якості і за доступними цінами продуктивністю від 3 до 150 т/год з доставкою по всій Україні.
 
Додаткова та детальна інформація -  agro-vigs.agronovator.ua

Сепаратор ІСМ-30 призначений для калібрування та очищення посівного і товарного матеріалу: зернових, зернобобових, овочевих, кормових культур, а також всіляких сипучих сумішей.
 
 РЕЖИМИ РОБОТИ ЗЕРНОВОГО СЕПАРАТОРА ІСМ-30
Режим попереднього очищення.
Режим первинного очищення.
Режим калібрування.
Змішаний режим (калібрування та очистка одночасно).
 
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ СЕПАРАТОРА ІСМ-30
 
Принцип роботи сепаратора заснований на поділі в повітряному потоці сепарованого матеріалу: В камеру сепарації самопливом широким потоком подається матеріал. З боку в камеру нагнітається потік повітря. Залежно від ваги, форми і парусності часток відбувається розподіл часток, які під дією гравітації потрапляють у відповідні лотки. З лотків зерно подається в бункера, розташовані нижче рівня машини.
 
Кількість подаваного матеріалу регулюється заслонкою в бункері машини. Кількість повітря , що подається в камеру сепарації регулюється оборотами двигуна завдяки частотному конвертору.
 
Застосування импеллера (гвинта) в якості силової установки вперше дозволило звести до мінімуму на машинах подібного типу втрату потужності повітряного потоку, створюваного крильчаткою: машина не має повітроводів, на подолання опору яких, затрачається значна частина потужності електродвигуна.
 
Конструктивним рішенням - розташований у повітрозабірника у верхній частині - виключено попадання в повітрозабірник пристрою дрібних домішок і пилу.
 
Застосування крильчатки импеллера правильної аеродинамічної форми, виготовленої спеціально для машин «ІСМ» фірмою - виробником авіаційної техніки, дозволило істотно знизити енергоспоживання електродвигуна, стабілізувати повітряний потік і виключити вібрації.
 
Застосування частотного конвертору дозволяє регулювати та чітко фіксувати швидкість обертання импеллера, здійснювати плавний пуск / стоп електродвигуна і його запуск в реверсному режимі для самооочістки машини, підключати 380 В.
 
ІСМ-30 відбирає зерна з високою точністю (+/- 3%), що дозволяє відібрати найважчі і біологічно повн
е насіння. Якість посівного матеріалу збільшується на 35-40%, відповідно, схожість посівів зростає до 98%, даючи рівномірні сходи.
 
Опціонально сепаратор ІСМ-30 може бути обклеєний пористим матеріалом зсередини, щоб повністю уникнути  контакт зерна з металевими елементами, а також може бути забезпечений Циклонно-Осадовою Камерою (ЦОК) для уловлювання пилу і легких домішок.
 
Машини є в наявності на складі.
Рекомендації користувачів у Вашому регіоні.
Гарантія 24 міс.
Доставка по регіонах безкоштовно.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Александр Гриненко
Організація: Александр
Телефон:
+380 96 3459500
+380 95 9024710
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору