Вагове обладнання Генератори і електростанції Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Продам сепаратор зерна ІСМ-5 ЦОК
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам сепаратор зерна ІСМ-5 ЦОК

49 000,00 грн./шт.
≈ 1 733,43 EUR/шт.
≈ 1 887,02 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
19-10-16
Переглядів: 138
№ 148872
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка кур'єром Доставка поштою Доставка по Україні, Доставка до кордону
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаси, Черкаси показати на мапі
Власник Александр
Переглянути всі фотографії (7)
Продам сепаратор зерна ІСМ-5 ЦОК
Компанія - виробник ТОВ НВК "Агро - Вигс" продає аеродинамічні сепаратори різної продуктивності від 3 до 150 т / год . Як для маленьких господарств так і для великих елеваторів.

Продам сепаратор зерна ІСМ-5 ЦОК

Система очищення зерна ІСМ-5 ЦОК - це агрегат для очищення та калібрування насіння сільськогосподарських культур і будь-яких сипучих матеріалів( гравій, пісок, зерно, крупа .. ) незалежно від вологості та забрудненості. Безрешетный сепаратор розділяє матеріал на фракції методом подачі повітря в камеру з точністю +/- 3%, на виході отримуємо високоврожайний матеріал зі схожістю до 98%.

У циклонно-осадової камери (ЦОК) лабіринтовий повітропровід з системою зміни поперечного сечениявоздушного каналу забезпечує очищення повітря від легких домішок. ЦОК додатково просушує насіння, що не потребує очищення повітря та систем аспірації для використання в закритих приміщеннях, сприяє шумоізоляції та економить електроенергію на 30%.

ІСМ-5 ЦОК – мобільний агрегат для роботи на невеликих підприємствах і господарствах. Незважаючи на малі габарити (3200/1000/2000мм) і низьке енергоспоживання (0,2-0,55 кВт) сепаратор здатний працювати з продуктивністю до 5 т/год в режимі очищення і до 3т/год в режимі калібрування насіння.

Модель проста в обслуговуванні, не створює вібрації і не вимагає технологічних перерв в роботі.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Александр Гриненко
Організація: Александр
Телефон:
+380 96 3459500
+380 95 9024710
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору