Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Продам зерносушарку / Продам зерносушарку
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам зерносушарку / Продам зерносушарку

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для обробки сільськогосподарських культур
01-09-16
Переглядів: 18
№ 144634
Розташування: Україна, Житомирська область, Житомирський район, Житомир показати на мапі
Зерносушарка мобільна нова К4УС10А. Продуктивність 10 т/год (по кукурудзі). Працює на дизельному пальному. На базі МАЗівського прицепу. Можливе переобладнання на альтернативні види палива (солома, дрова, ін. види).

Зерносушилка мобильная новая К4УС10А. Продуктивность 10 т/час (по кукурузе). Работает на дизельном топливе. На базе МАЗовского прицепа. Возможно переоборудование на альтернативные виды топлива (солома, дрова, и тд.).
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору