Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Продам зерносушарку
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам зерносушарку

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для обробки сільськогосподарських культур
20-03-17
Переглядів: 415
№ 117365
Розташування: Україна, Чернігівська область, Прилуцький район, Прилуки показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Зерносушилка работает на пропан-бутане. Простая в управлении и обслуживании. Оптимальный вариант сушки зерна для малых фермерских хозяйств.
Технические характеристики:
ДхШхВ - 4000х1820х2600 мм; 
Производительность - 30 т/сут.;
Толщина слоя зерна - 30 см;
Суммарная мощность - 8,5 кВ.
Во время загрузки зерна поочередно заполняются 4 секции. После полной загрузки включается вентилятор и газовая горелка. Разогретый до 95 градусов воздух продувается через слой зерна (30 см). Время сушки зависит от влажности продукта. После снижения влажности до нормативной горелка отключается и 45 мин зерно охлаждается вентилятором. Заключительный этап - выгрузка. Далее цикл повторяется.
Зерносушилка не оборудована сложными утройствами автоматики, для ее обслуживания не требуется квалифицированный персонал.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору