Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Сепаратор для зерна ІСМ-10 ЦОК з аспірацією
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Сепаратор для зерна ІСМ-10 ЦОК з аспірацією

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для обробки сільськогосподарських культур
28-11-16
Переглядів: 36
№ 148729
Розташування: Україна, Харківська область, Харків, Харків показати на мапі
НВК «АГРО-ВІГС» розробляє та виготовляє зерновий сепаратор ІСМ-3, ІСМ-5, ІСМ-10, ІСМ-15, ІСМ-20, ІСМ-30, ІСМ-40, ІСМ-50, ІСМ-100, ІСМ-150 під ТМ «ТОР» з 2009 року.

Продам безрешетний сепаратор ІСМ-10 ЦОК з Циклонно-Осадовою Камерою.

Зерновий сепаратор ІСМ -10 ЦОК безрешетна аеродинамічна зерноочисна машина, здатна одночасно виконувати очищення і калібрування зерна з одночасною очисткою відпрацьованого повітря в Циклонно-Осадовій Камері.

Сепаратор для зерна ІСМ-10 ЦОК може використовуватися в інших галузях, наприклад - для сортування нехарчових продуктів (гравій, руда, вугілля тощо).

Основна особливість їх конструкції - застосування імпеллера спільно зі спрямляючим апаратом в якості силової установки. Така конструкція дозволила значно знизити енергоспоживання машини та поліпшити її експлуатаційні характеристики.

Зерноочисна машина ІСМ-10 ЦОК здатна здійснювати розділення зерна (насіння) на 7 фракцій.
Пил, полова та легкі домішки виводяться з машини через спеціальний лоток.

ЦОК - спеціально розроблена лабіринтна система повітряних каналів, яка комбінується з системою зміни поперечного перетину (зони підвищеного та низького тиску) завдяки якій можливо виділити легкі домішки (пил, шолуха, полова..) від повітря.

Сепаратор ІСМ-10 ЦОК призначається для:
- очищення та калібрування зернових, бобових, технічних і насіння плодоовочевих культур будь-якої вологості;
- розділення зернових сумішей;
- виділення з культури чи зерносуміші важких та легких домішок, у тому числі й таких, що важко відділюються;
- сепарування насіння, яке має кращі посівні якості, по схожості та енергії проростання.

Сепаратор ІСМ-10 ЦОК здатний поєднати 2-3 види машин з переробки зерна та інших сг культур, з'єднаних у технологічний ланцюжок, ділячи вихідний матеріал на 7 фракцій за один прохід. При цьому проводиться підсушування зерна теплим повітрям, циркулюючим в середені сепаратора..

Сепаратор зерна ІСМ-10 ЦОК може бути встановлений на ЗАВах, КЗС, крупоцехах , або в будь-якому придатному приміщенні, де можливо організувати завантаження і вивантаження зерна.

Зерноочисна машина ІСМ-10 ЦОК не має вузлів, що вимагають очищення в процесі роботи, що робить можливою її експлуатацію без технологічних зупинок.

Вся продукція НПК «АГРО-ВІГС» сертифікована і має гарантію 2 роки!
Безкоштовна доставка!
Сепаратори ІСМ мають український та російський сертифікати відповідності.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору