Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Пила ручна садова ручна
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Пила ручна садова ручна

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Садове обладнання, інвентар
23-12-17
Переглядів: 4
№ 188654
Розташування: Польща, Силезьке
Додаткова інформація: польська
Wysuwana piła Fiskars Xtractt stanowi doskonałe uzupełnienie siekiery z linii Fiskars XSeriest. Narzędzia są niezastąpione podczas cięcia i przycinania gałęzi drzew.

Specjalne uzębienie pił zapewnia szybkie i efektywne cięcie. Nowy, wygodny zaczep do paska zapewnia wygodę w użyciu i bezpieczeństwo.

Piły Fiskars Xtractt gwarantują skuteczne cięcie gałęzi i desek. Posiadają ergonomiczną, pokrytą tworzywem SoftGript, rękojeść z osłoną na palce.

Wysuwana piła Fiskars Xtractt dostępna jest w trzech wariantach: piła do gałęzi duża, piła do gałęzi mała i piła do drewna.

- Specjalne uzębienie zapewnia skuteczne cięcie gałęzi
- Nowy, wygodny zaczep do paska
- Pewny chwyt dzięki rączce pokrytej tworzywem SoftGript
- Ergonomiczna rękojeść z osłoną na palce
- Długość ostrza 255 mm
- Średnica cięcia do 120 mm
- Cięcie w jednym kierunku - do siebie

kod produktu: 123880
producent: FISKARS
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору