Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Пила ручна садова ручна
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Пила ручна садова ручна

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Садове обладнання, інвентар
29-12-17
Переглядів: 1
№ 188625
Розташування: Польща, Силезьке
Додаткова інформація: польська
Pilarka z 2-suwowym silnikiem o pojemności 45 cm. oraz mocy 2,1 kW (2,7 KM). Dodatkowo do pilarki dołączono primer, łańcuch i 40 cm prowadnice.

Urządzenie to jest niezwykle lekkie, dzięki czemu praca przy jego pomocy jest łatwa i przyjemna. Ta pilarka idealnie nadaje się do przygotowywania drewna opałowego, ale sprawdza się również podczas prac w gospodarstwie domowym i w ogrodzie.


Producent: WERCO
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору