Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Доїльний апарат АИД-01-Р нерж для корів (масляний)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Доїльний апарат АИД-01-Р нерж для корів (масляний)

5 950,00 грн./од.
≈ 200,09 EUR/од.
≈ 213,46 USD/од.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
вчора
Переглядів: 1307
№ 128004
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка по Україні
Розташування: Україна, Полтавська область, Полтава, Полтава показати на мапі
Власник Сельхозторг
Доїльний апарат АИД-01-Р нерж для корів (масляний)
Доїльний апарат Стелла АЇД-1-01Р з масляним вакуум-насосом і одним доїльним відром для обслуговування до 10 корів.

Доїльний апарат АИД-01-Р цільними нержавіючими склянками (алюмінієве відро 20 л, алюмінієва кришка відра, пульсатор, колектор системи Майга (алюмінієве підставу), тепловий захист.

Доїльний апарат АИД-01-Р ― якісний, сертифікований доїльна установка з масляним насосом вітчизняного виробництва відповідає всім вимогам ГОСТ 28545-90!

Доїння однієї корови займає 5-6 хвилин!
Рекомендована кількість корів до 10! Або безперервне час доїння до 1 години.
Рекомендоване вакуумне розрядження при доїнні 47кПа.
Робота доїльної установки відбувається за рахунок створеного вакууму. Розрядження в трубопроводі відсмоктує молоко з цистерни соска корови. За збір молока відповідає доїльна апаратура.
Апарат оснащений пуско-захисним пристроєм. Воно складається з вимикача і пуско-захисного реле. При падінні напруги або при перевантаженні двигуна спрацює теплозахисне пристрій і двигун відключиться. Після 30-40 секунд теплозахист охолоне, ланцюг знову замкнеться і двигун знову включиться.
Доїльний апарат має ресивер - захист від конденсату і переливу молока в разі перекидання доїльного відра. Так само дозволяє встановлювати сталий розрядження вакууму в системі і підтримувати стабільний робочий режим (47 кПа).
Масляний вакуумний насос ― перевага доїльного апарат даного типу, не має аналогів, розроблений радянськими вченими у 70-х роках, є кращим серед аналогів. Основні його переваги ―
продуктивність 4,5 м3/ч максимальне вакуумне розрядження 80 кПа (при бажанні доїльний апарат можна використовувати на дві лінії);
надійність -текстолитовые пластини обертаються в насосі за принципом "центрифуги" змащуються, що знижує їх знос і знос корпусу насоса;
ремонтопридатність ― насос розбирається, всі комплектуючі можуть бути замінені, відновлені;
низький рівень шуму.

Доїльний апарат комплектується:
  • Двигуном 750Вт (Україна) з захистом від перегріву,
  • масляним вакуумним насосом (Україна),
  • вакуумметр,
  • алюмінієвим бідоном на 20 л (Латвія, Туреччина),
  • алюмінієвою кришкою на бідон (Україна),
  • Колектор з алюмінієвою основою (Україна),
  • Шланги харчові і технічні (Україна),
  • автоматичні вимикачі, (Україна),
  • стакани з нержавіючої сталі
  • набір йоржиків 4 шт +100 грн
Всі елементи доїльного апарата, дотичні з молоком, виготовлені з матеріалів для харчової промисловості за радянськими Гостами.
У конструкції доїльного агрегату передбачено пуско-захисний пристрій. Воно складається з вимикача і пускозащитного реле. При падінні напруги або при перевантаженні двигуна спрацює теплозахисне пристрій і двигун відключиться. Після 30-40 секунд теплозахист охолоне, ланцюг знову замкнеться і двигун знову включиться.

Доїльний апарат, мабуть, самий необхідний елемент у фермерському господарстві, що, наповнене коровами і козами. Ручки працьовитих хазяєчок втомлюються від постійного і щоденного доїння. А якщо у господарстві багато корів і кіз, то тоді доїльний апарат може допомогти покращити і полегшити зусилля нашим працьовитим фермерам. При доїнні корови доїльним апаратом, цілком реально можливо збільшити надої. Якщо правильно встановити затискачі і налаштувати вакум так, щоб тварина не страждало, від різкого всмоктування. Корова буде відчувати задоволення під час доїння. При правильній організації, весь процес видоювання розм'якшується і добре розминається вим'я корови, у зв'язку з цим підвищуються надої. Доїльні установки бувають різного типу – масляні і сухі. Робота масляного і сухого доїльного апарату відрізняється в шумовому виконанні. Вважається, що масляний апарат шумить під час роботи тихіше доїльного апарату сухого типу.
Наш доїльний апарат Стелла АЇД 01Р саме масляного типу, він має 750 Вт двигун. Подібний мотор досить потужний, адже доїльні апарати інших виробників оснащені двигунами, потужність яких становить менше 750Вт. Доїльний апарат АИД допоможе Вам видоїти корову швидко без усіляких пошкоджень вимені. Якщо у Вас величезне господарство, достатньо придбати лише один доїльний апарат, Ви цілком зможете видоїти 10 корів за годину.
Купити доїльний апарат АИД 01Р доступно прямо у виробника. Набираючи телефони, які Ви бачите на нашому сайті, потрапляєте до основних дилерів заводу виробника. Ми перешлемо Вам доїльний апарат у найвіддаленішу точку нашої країни. Оплатити товар можна при отриманні. ГАРАНТІЯ ТА ВСІ ДОКУМЕНТИ ВІД ЗАВОДУ ДОДАЮТЬСЯ. Доставку здійснюємо дуже швидко і якісно – день, два, залежно від відстані.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: менеджер
Організація: Сельхозторг
Телефон:
+380 99 336 7682
+380 97 064 2925
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору