Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Доїльний апарат АИД-1 для корів (комбі, масляний)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Доїльний апарат АИД-1 для корів (комбі, масляний)

5 850,00 грн./од.
≈ 196,57 EUR/од.
≈ 209,62 USD/од.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
12-01-17
Переглядів: 3215
№ 79311
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Полтавська область, Полтава, Полтава показати на мапі
Власник Сельхозторг
Доїльний апарат АИД-1 для корів (комбі, масляний)
Доїльний апарат Стелла АЇД-1-01Р з масляним вакуумнасосом і одним доїльним відром для обслуговування до 10 корів.

Доїльний апарат АИД-1 ― являє собою якісний, сертифікований доїльний агрегат з масляним насосом вітчизняного виробництва.

Доїльний апарат АИД-1 к нержавіючими склянками (алюмінієве відро 20 л, алюмінієва кришка відра, нерегульований пульсатор, колектор системи Майга (алюмінієве підставу), тепловий захист, ресивер.

Доїльний апарат для корів дозволяє повністю механізувати і прискорити процес доїння: на доїння однієї корови витрачається 5-6 хвилин

Комплектація доїльного апарату:
 • Двигун 750Вт (Україна) з захистом від перегріву,
 • масляний вакуумний насос (Україна),
 • манометр,
 • алюмінієвий бідон на 20 л,
 • алюмінієва кришка на бідон (Україна),
 • Колектор з алюмінієвою основою (Україна),
 • Шланги харчові і технічні (Україна),
 • автоматичні вимикачі,
 • чаші з нержавіючої сталі з П. П. оголовником (Україна) або повністю нержавійка (+100 грн)
 • набір йоржиків 4 шт + 100 грн
Доїння однієї корови займає 5-6 хвилин!
Рекомендована кількість корів до 10! Або безперервне час доїння до 1 години.
Рекомендоване вакуумне розрядження при доїнні 47кПа.
Робота доїльної установки відбувається за рахунок створеного вакууму. Розрядження в трубопроводі відсмоктує молоко з цистерни соска корови. За збір молока відповідає доїльна апаратура.
Апарат оснащений пуско-захисним пристроєм. Воно складається з вимикача і пуско-захисного реле. При падінні напруги або при перевантаженні двигуна спрацює теплозахисне пристрій і двигун відключиться. Після 30-40 секунд теплозахист охолоне, ланцюг знову замкнеться і двигун знову включиться.
Доїльний апарат має ресивер - захист від конденсату і переливу молока в разі перекидання доїльного відра. Так само дозволяє встановлювати сталий розрядження вакууму в системі і підтримувати стабільний робочий режим (47 кПа).
Масляний вакуумний насос ― перевага доїльного апарат даного типу, не має аналогів, розроблений радянськими вченими у 70-х роках, є кращим серед аналогів.

Основні його переваги доїльного аппаата Стелла АЇД 1Р:
 • продуктивність 4,5 м3/ч максимальне вакуумне розрядження 80 кПа (при бажанні доїльний апарат можна використовувати на дві лінії);
 • надійність ― текстолитовые пластини обертаються в насосі за принципом "центрифуги" змащуються, що знижує їх знос і знос корпусу насоса;
 • ремонтопридатність ― насос розбирається, всі комплектуючі можуть бути замінені, відновлені;
 • низький рівень шуму ― корова буде відчувати себе комфортніше що підвищує удій.

Доїльний апарат, мабуть, самий необхідний агрегат в сільському господарстві, що, займається коровами і козами. Руки милих господинь сильно втомлюються від постійного доїння. А якщо в одному господарстві багато тварин, тоді доїльний апарат здатний допомогти покращити і полегшити зусилля нашим працьовитим господиня. При выдаивании корови доїльним апаратом, цілком реально можна підвищити надої. Якщо правильно, дотримуючись інструкції налаштувати вакуум і встановити затискачі так, що б наше тварина не відчувало болю, від надмірного втягування, корова буде відчувати комфорт під час видоювання. Якщо організувати правильно, сам процес доїння розм'якшується і відмінно розминається вим'я, завдяки цьому значно збільшуються выдои молока.
Якщо у Вас досить велике господарство, достатньо придбати лише один апарат, Ви можете выдоить10 корів лише за одну годину. Купити доїльний апарат АИД 01Рможно прямо біля заводу виробника.
Набравши телефони, ті, що ви знайдете на нашому сайті, відразу потрапите до основних дилерів заводу. Ми перешлемо вам доїльний апарат в абсолютно будь-яку точку України. Заплатити за доїльний апарат і доставку можна по прибутті у ваше місто.
ГАРАНТІЯ ТА ВСІ ДОКУМЕНТИ ВІД ЗАВОДУ ДОДАЮТЬСЯ. Доставка осущетвляетя швидко – день, два, все залежить від відстані.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: менеджер
Організація: Сельхозторг
Телефон:
+380 99 336 7682
+380 97 064 2925
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору