Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Бункерна годівниця для свиней
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Бункерна годівниця для свиней

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для свинарства
30-05-17
Переглядів: 3603
№ 38806
Розташування: Україна, Харківська область, Харківський район, Харків показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Бункерная кормушка — это устройство для автоматической раздачи сыпучего корма животным. Гранулированный корм или зерно в процессе поедания его животным равномерно, самотеком, заполняет приемный лоток и там держится на нужном уровне. Корм при этом не высыпается. Благодаря этому заложенного корма в емкость хватает на несколько дней.
Бункерные кормушки для свиней. Используются для сыпучих и гранулированных кормов. Вид конструкции препятствует разбрасыванию и затаптыванию корма. Легко моются и дезинфицируются.
  • изготовлена из оцинкованной стали
  • Размеры 350х400х940h
  • Вместительность - 90 л
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору