Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Кормові автомати для свиней на дорощуванні
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Кормові автомати для свиней на дорощуванні

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для свинарства
04-07-17
Переглядів: 1900
№ 3983
Розташування: Україна показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Механизм регулирования ширины щели между дном кормушки и бункером уменьшает или увеличивает интенсивность подачи корма на дно корыта. Корыто разделено на 6 кормовых мест Г-образными разделителями кормовых мест. . Преимущества кормушек особенно ярко проявляются при вскармливании мучнистых кормов с большим содержанием отрубей, экструдированных продуктов, плющеного зерна.
Кормушка обслуживает 30 голов, объем бункера 90литров.
Кормушка работает на всех типах корма, . В бункере находится дополнительная ворушилка, которая не позволяет корму зависать или забиваться, а способствует интенсивной его подачи. все поросята имеют одинаковый прирост, потому что даже самому маленькому поросенку нет труда добыть себе корм, который находится в бункере круглосуточно.
Рычаг-регулятор на бункере позволяет быстро и легко установить оптимальную подачу корма, к тому же на корыте имеется дополнительный бортик с нержавейки сделанный под уклоном, который препятствует рассыпанию корма.
Кормушка быстро себя окупает за счет экономии потерь корма, как показывает практика — замена корыт на кормушку окупает себя за 1,5— 2 месяца
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору