Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Годівниця для свиней, IV-секційна (до 20 голів)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Годівниця для свиней, IV-секційна (до 20 голів)

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для свинарства
27-01-17
Переглядів: 1556
№ 105828
Розташування: Україна, Волинська область, Ківерцівський район, Ківерці показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Предлагаем Вашему вниманию кормушку для свиней бункерного типа на четыре кормоместа. Данный вариант кормушки идеально подойдет для откорма до 20 голов свиней весом от 25 кг.
Вся кормушка изготовлена ​​из качественной стали толщиной 1,2 мм и 2 мм., Что дает ей явное преимущество над пластмассовыми аналогами для откорма. Габариты кормушки взяты из европейских стандартов, что позволяет использовать ее в промышленных масштабах (на фермерствах) и просто для домашних нужд.
Данная кормушка будет прекрасно служить Вам не один десяток лет, чтобы предотвратить коррозию перед покраской все модели обрабатываются специальной грунтовкой и антикоррозионной веществом. То есть достаточно будет раз в три года хорошо вымыть кормушку.
Также можете посмотреть наши другие модели с таким же объемом бункера, но уже высотой корыта 11 см. И большим количеством кормомест для молодняка.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору