Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Пластикові щілинні підлоги(решітки) для свиноферм
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Пластикові щілинні підлоги(решітки) для свиноферм

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для свинарства
06-06-17
Переглядів: 1493
№ 84842
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Днепропетровск, Дніпропетровськ показати на мапі
Додаткова інформація: російська
ЧП Куликов предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент для свиноводства: энергосберегающие кормушки, поилки, щелевые полы, стеклопластиковые лаги.
Щелевые полы применяются для содержания подсосных поросят со свиноматкой и поросят на доращивании. Главное преимущество полов из пластика – они не отбирают тепло у животных. Материалом для их изготовления служит сополимер,  характеризующийся высокими показателями прочности и надежности. Отличаются высокой устойчивостью к низкой температуре и агрессивной среде. Пластиковые щелевые панели выпускаются стандартного размера (600х400x90 мм). Ширина щели/перемычки, мм 9/12. Рабочая нагрузка на одну решетку до 350 кг. Максимальная нагрузка на одну решетку, кг 650.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору