Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Щілинні підлоги для свинокомплексів
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Щілинні підлоги для свинокомплексів

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
31-08-15
Переглядів: 722
№ 107816
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Щілинні підлоги для свинокомплексів
Пропонуємо щілинні підлоги 3 типів: бетонні, металеві та пластикові.
Бетонні щілинні підлоги розраховані на високі навантаження(близько 600кг. на 1м2) тому ними обладнуються приміщення для утримання холосто-супоросних свиноматок в групах та індивідуально, а також свиней на відгодівлі.
Металеві щілинні підлоги, які виготовляються як із сталі, так і з чавуну призначені для підсисної свиноматки, обладнуються лючками в задній частині для легкого сходу гною.
Пластикові щілинні підлоги виготовляються з високоякісного матеріалу блок-сополімеру пропілену імпортного виробництва. Підлогове покриття відповідає найвищим вимогам зоогігієни, стійке до аміачної середовищі, має високі міцнісні характеристики. Пластикові щілинні підлоги застосовуються для різних вікових груп.

Наша компанія ТОВ "ЕВРОВАРИАНТ" завжди орієнтується на довгострокову і взаємовигідну співпрацю з кожним клієнтом, гарантуючи зі свого боку висока якість послуг, своєчасне виконання кожного проекту та гнучку систему знижок.
У нашій компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти, які виконують свою роботу швидко, якісно і надійно. Ми гарантуємо Вам довговічність ідеальної роботи продукції, придбаної і встановленою в нашій компанії. Дзвоніть, пишіть і приїжджайте до нас - ми завжди раді новим клієнтам. Крім того, ціни на наші послуги та обладнання по всіх роботах відрізняються лояльністю і конкурентоспроможністю.
Компанія працює по всій території України.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Організація: ООО "Евровариант"
Телефон:
+380 67 2095879
+380 50 0539224
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору