Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Станки для групового утримання свиней
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Станки для групового утримання свиней

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
31-08-15
Переглядів: 689
№ 107814
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Станки для групового утримання свиней
Наша компанія ТОВ "Евровариант" пропонує такі типи верстатів для утримання свиней: тип 14 (бокси з панелей пористого ПВХ) і тип 15 (обладнання типу клітини). Підходять як для оснащення зони дорощування поросят, так і для оснащення майданчики для відгодівлі.
В залежності від цільового застосування боксів – вони можуть бути різних розмірів. Потрібні розміри забезпечуються застосуванням полівінілхлоридних панелей, які кріпляться до кронштейнів різної висоти. Гнучка конструкція, побудована за модульним принципом, який дозволяє легко здійснювати монтаж бажаних боксів незалежно від будівельних особливостей та розмірів приміщення. Натисканням руки, панелі можна змонтувати на потрібну висоту. В результаті отримуємо крепчайшую перегородку, яка витримає будь-який удар.
Рама стінок і хвіртки верстата виготовлені зі сталевої електрозварювальної труби Ф42х3, а поперечні труби виготовлені з електрозварювальної труби Ф25х1, 5. Всі відкриті кінці труб закриті пластиковими заглушками. Шворінь виготовлений з кола 12. Інші деталі виконані з сталевого листа товщиною 5...8 мм. Всі елементи конструкції захищені від корозії гарячим цинкуванням. Всі кріпильні вироби виготовлені з нержавіючої сталі.
Наша компанія ТОВ "ЕВРОВАРИАНТ" завжди орієнтується на довгострокову і взаємовигідну співпрацю з кожним клієнтом, гарантуючи зі свого боку висока якість послуг, своєчасне виконання кожного проекту та гнучку систему знижок.
У нашій компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти, які виконують свою роботу швидко, якісно і надійно. Ми гарантуємо Вам довговічність ідеальної роботи продукції, придбаної і встановленою в нашій компанії. Дзвоніть, пишіть і приїжджайте до нас - ми завжди раді новим клієнтам. Крім того, ціни на наші послуги та обладнання по всіх роботах відрізняються лояльністю і конкурентоспроможністю.
Компанія працює по всій території України.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Організація: ООО "Евровариант"
Телефон:
+380 67 2095879
+380 50 0539224
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору