Станки для групового утримання свиней

Договірна
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Київська область, Київ показати карту
30.01.2017
Дата розміщення:
693
Кількість переглядів:
107814
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Наша компанія ТОВ "Евровариант" пропонує такі типи верстатів для утримання свиней: тип 14 (бокси з панелей пористого ПВХ) і тип 15 (обладнання типу клітини). Підходять як для оснащення зони дорощування поросят, так і для оснащення майданчики для відгодівлі.
В залежності від цільового застосування боксів – вони можуть бути різних розмірів. Потрібні розміри забезпечуються застосуванням полівінілхлоридних панелей, які кріпляться до кронштейнів різної висоти. Гнучка конструкція, побудована за модульним принципом, який дозволяє легко здійснювати монтаж бажаних боксів незалежно від будівельних особливостей та розмірів приміщення. Натисканням руки, панелі можна змонтувати на потрібну висоту. В результаті отримуємо крепчайшую перегородку, яка витримає будь-який удар.
Рама стінок і хвіртки верстата виготовлені зі сталевої електрозварювальної труби Ф42х3, а поперечні труби виготовлені з електрозварювальної труби Ф25х1, 5. Всі відкриті кінці труб закриті пластиковими заглушками. Шворінь виготовлений з кола 12. Інші деталі виконані з сталевого листа товщиною 5...8 мм. Всі елементи конструкції захищені від корозії гарячим цинкуванням. Всі кріпильні вироби виготовлені з нержавіючої сталі.
Наша компанія ТОВ "ЕВРОВАРИАНТ" завжди орієнтується на довгострокову і взаємовигідну співпрацю з кожним клієнтом, гарантуючи зі свого боку висока якість послуг, своєчасне виконання кожного проекту та гнучку систему знижок.
У нашій компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти, які виконують свою роботу швидко, якісно і надійно. Ми гарантуємо Вам довговічність ідеальної роботи продукції, придбаної і встановленою в нашій компанії. Дзвоніть, пишіть і приїжджайте до нас - ми завжди раді новим клієнтам. Крім того, ціни на наші послуги та обладнання по всіх роботах відрізняються лояльністю і конкурентоспроможністю.
Компанія працює по всій території України.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "Евровариант"
+380 67
+380 67 2095879
показати
+380 50
+380 50 0539224
показати

* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 31.08.2015

Відправлення повідомлення
Вгору