Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Верстати для осіменіння та опороси свиноматок
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Верстати для осіменіння та опороси свиноматок

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
31-08-15
Переглядів: 475
№ 107813
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Верстати для осіменіння та опороси свиноматок
Пропонуємо такі типи верстатів для опоросу: Тип 1, Тип 6, Тип 7, Тип 12, Тип 16, Навісний і Кутовий.
Залежно від типу будівлі і застосовуваної технології, «Евровариант» пропонує верстати для підсисних свиноматок, які можуть бути різної конструкції і розмірів.
Верстати розташовуються в боксі прямо чи по діагоналі.

Клітини виготовляються із сталевих труб з наступним гарячим цинкуванням.
У верстатах передбачені захисні дуги, які запобігає можливість різкого опускання свиноматки і задавлювання поросят. Верстати оснащені розділяють дугами, які гарантують вільний доступ поросят до сосків свиноматки.
В боксі для опоросу можуть застосовуватися різні системи підлог та огорожі з пластикових панелей.

Пропонуємо такі види верстатів для осіменіння: Тип 2, Тип 8, Тип 17.
Пропонуємо індивідуальні верстати і верстати для групового утримання. У центрі осіменіння використовують станки для запліднення, а також клітини для кнурів пробників. Після встановлення поросності, свиноматок переводять на ділянку супоросних, де можуть застосовуватися як індивідуальні так і групові станки.
Верстати можуть бути обладнані індивідуальними годівницями (з системою перекидання) і загальними, виконаними з нержавіючої харчової сталі.
Наша компанія ТОВ "ЕВРОВАРИАНТ" завжди орієнтується на довгострокову і взаємовигідну співпрацю з кожним клієнтом, гарантуючи зі свого боку висока якість послуг, своєчасне виконання кожного проекту та гнучку систему знижок.
У нашій компанії працюють висококваліфіковані спеціалісти, які виконують свою роботу швидко, якісно і надійно. Ми гарантуємо Вам довговічність ідеальної роботи продукції, придбаної і встановленою в нашій компанії. Дзвоніть, пишіть і приїжджайте до нас - ми завжди раді новим клієнтам. Крім того, ціни на наші послуги та обладнання по всіх роботах відрізняються лояльністю і конкурентоспроможністю.
Компанія працює по всій території України.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Організація: ООО "Евровариант"
Телефон:
+380 67 2095879
+380 50 0539224
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору